Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-10-22 15:31

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

The Darkness

The Darkness to gra akcji oparta na popularnym, wydanym również w Polsce, komiksie wydawnictwa Top Cow. Za jego wirtualną adaptację odpowiedzialna jest szwedzka grupa developerska, Starbreeze, która graczom powinna być znana głównie za sprawą The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Gra opowiada o losach nowojorskiego chłopaka który ma 21 urodziny. Jackie Estacado, bo tak nazywa się tytułowy bohater pracuje jako zabójca działający na zlecenie mafii. Jackie dostaje nowe zlecenie rutynowa robota ale okazuje się że to pułapka, a jego rodzina pragnie go zabić, ale na szczęście o ile można to nazwać szczęściem to się nie udaje  bo okazuje się że jack ma moc tytułową - darkness. Moc  jest nieokiełznana, ot tej chwili jackie musi walczyć nie tylko ze swoją rodziną ale też ze stworami rodem z piekieł. Ale moc nie jest tylko minusem gdyż jack ma od tej pory 2 macki które mogą człowieka rozerwać na szczepy i zrobić małą czarną dziurę ale też przywołać kilka dobrych stworów gra wyszła na XBOX 360 i PS3

Ostatnio edytowany przez samuel (2011-10-24 13:22)


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman