Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#211 2011-08-22 10:54

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Sny

Taak :D Najlepiej zrobić wyścig od kas do końca marketu :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#212 2011-08-23 14:21

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

Odp: Sny

Ja raz miałem sen o jakiejś stronie, że ją czytałem i dzisiaj ją czytałem //WTF??//, a to było SLZ Temat Nieobecności...   Trochę to dziwne bo miałem ten sen 2-3 miesiące  temu.
//Człowieku zlituj się nad nami... Tego za Chiny Ludowe nie można zrozumieć. Ibilis//

Ostatnio edytowany przez samuel (2011-08-23 15:58)


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

#213 2011-09-03 09:27

Karolina122
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2011-03-26
Liczba postów: 4

Odp: Sny

Mi się śniło że byłam niedźwiedziem i bawiłam się z małymi lwiątkami podobnymi do Simby, Nali, Sarafiny i Kovu.  ;)
//Kobieto, Tobie zostały niedźwiedzie łapy po tym śnie, że nie trafiasz w klawisz SHIFT?! Naucz się pisać poprawnie. Pisanie całego zdania małymi literami włącznie z imionami, to brak szacunku do siebie (widać go nie masz), osób które to czytają, osób o których piszesz i do języka którym się posługujesz. Ibilis//


:) ;)   :p  :|  :( :P

Offline

#214 2011-09-12 17:35

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Sny

kiedyś miałem sen o tym że gdzieś u mnie na mieście znalazłem taśmę kinową z Królem Lwem ale nie miałem pojęcia skąd wykombinować projektor, to  było gdzieś tak na miesiąc po ślubie Kiary i Kowu... dziwne że tego nie opisałem o_O (Kiarze na pewno o tym mówiłem XD)
Ale wczoraj akurat mi się skojarzyło że ten sen był trochę proroczy bo teraz mamy KL znów w kinach ; D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#215 2011-09-12 23:56

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

Tak, a ja mu odpisałam, że to na pewno Mufasa zesłał na niego tę proroczą wizje ;d

Ja jakoś nie zdołałam przez wakacje wykombinować nic z LD ani nawet z Dziennikiem Snów... moja silna wola jest w gruzach...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#216 2011-09-12 23:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Sny

To może spróbuj przerywania snów u mnie zadziałało (a konkretniej wersja tu po obudzeniu się żeby się nie ruszyć wcale :) )


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#217 2011-09-13 20:32

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

A ja znowu miałam sen z naszym stadem 8D Byliśmy (Ja, Lor, Ib, Nit i jeszcze ktoś) nad jakimś jeziorem. Lori i Nit pływali rowerkiem wodnym a ja i Ib nurkowaliśmy. Potem Ib znalazł coś na dnie... Jak dłużej pomyśle to wydaje mi się, ze był to kawałek samolotu (więc podobnie troche do sytuacji w wodopoju) i sen sie urwał.  :la:


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#218 2011-12-22 08:39

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Sny

Ja miałem mało sensowny sen - w lokalnym sklepie kupiłem sobie płytę z muzyką z KL (ale nie OST) i jakąś książkę o Timonie i Pumbie (były dwie - jedna dosyć gruba, detektywistyczna [zakładam, że mój umysł przeniósł komiks o TiP "X-Piles" do książki ^_^] którą kupiłem, a druga jakaś chudsza, nie pamiętam szczegółów), po wyjściu ze sklepu spoglądam na płytę - i okazuje się nie być to jednak muzyką z KL o_O ... dobrze, że książka przynajmniej została sobą XD Dodam że w tym markecie w realu nie ma żadnych książek ani muzyki, filmów też nie XD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#219 2011-12-22 14:40

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Sny

Mi się raz śniło, że na kanale TV puls leciał serial Król Lew i tam byli m.in: Mały Mufasa, mała Sarabi i Sarafina i jeszcze jakiś lewek (nie Skaza), a Mufasa nagle mówi:
-Chodźmy zaraz będzie prezentacja mojego młodszego brata (nie dokładnie tak). I nagle się budzę  :|


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#220 2011-12-22 23:53

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

O, fajny sen... szkoda że ja miałam w życiu tylko dwa sny o K.L... ale niby oba pamietam mimo że nie miały sensu, choć miały fabułę.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#221 2012-02-03 10:53

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Sny

To mi się ostatnio śniło, że pojechaliśmy z kółkiem do Warszawy (znowu) i ja, kolega i koleżanka ( P. i I. ) uciekliśmy do jakiejś wsi nieopodal Warszawy, bo przewodniczka tak zanudzała, że uszy bolały. I pani wezwała policję, odnaleźli nas właśnie wtedy, kiedy P. chciał wyjśc na słup elektryczny. Potem był luz, wszyscy się przytulili (zwłaszcza ja i P.) i cykaliśmy fotki. Superowy sen :D

Czy on coś znaczy ? :D


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#222 2012-03-02 14:06

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Sny

Mój pierwszy od dłuższego czasu sen zawierający KL:
Śniło mi się, że na parterze, przy barze szkolnym zaczęto sprzedawać koszulki - jedna z nich (wisząca na ścianie "na wystawie" jako jedna z 4 koszul), najbardziej rzucająca się w oczy była czarna koszulka z napisem "The Lion King", małym Simbą i Lwią Ziemią (chyba z Porannego Raportu), sam nadruk był panoramiczny - szeroki w poziomie, wąski w pionie. Co dziwne - nadruk był kiepskiej jakości (kolory nie przechodziły płynnie, a widoczne były oddzielne pasy kolorów), koszulka zdecydowanie nie była oryginalna. XD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#223 2012-03-06 21:45

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Sny

Mi się wczoraj śniło rzeczy następujące: byłem małym Simbą który wkradł się do jakiegoś pałacu i został skazany na śmierć...ale uciekłem (będąc już o dziwo człowiekiem) na jakiś targ, czy coś. W ,,biegu snu" ganiałem się chwilę potem z kolegą alejkami centra handlowego. Było mnóstwo ostrych skrętów i przewracania stoisk...
Więcej nie pamiętam -bardzooo dziwny sen XD

Ostatnio edytowany przez Source (2012-03-06 21:46)


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#224 2012-03-06 22:01

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Sny

Mi się kiedyś śniło, zę jestem  w nowej szkole (choć dopiero będę xd) i wszyscy są na dworze jest koło godziny 21. Taka jedna dziewczyna co zdawała mi się przyjaciółką wypuściła węża, który mówił: "Paluch, paluch" (Ale ze mnie Harry Potter xd) wszyscy się chowają, a ja uciekam do domu (mam na przeciwko xp) nie wiadomo czego bardzo olno wpisuje kod (mam domofon na kod, a zazwyczaj bardzo szybko go wpisuję). Ja szybko wbiegam do mieszkania wąż wpisuje kod i nagle zmienia się w: JASKINIOWCA! Jestem na swoim piętrze piętro niżej jaskiniowiec póka do drzwi i otwiera jakaś dziewczynka (choć żadna tam na prawdę nie mieszka) i jaskiniowiec mówi, że mnie szuka, a dziewczynka mówi: "Pewnie chodzi o tą nową" i zaprasza go do domu. Ja wbiegam do mieszkania, a tam gostek w garniaku mówi do mnie coś w tym stylu: "Witaj panienko".
A potem mówi, że jestem jakąś zaginioną księżniczką.  Ja na to: "Okej, okej" i jakoś w tym miejscu sen sie urywa.

O_o- taką minę zrobiłam po obudzeniu xd

Ostatnio edytowany przez Koy (2012-03-07 20:07)


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#225 2012-03-06 22:26

Samburu
Użytkownik
Lokalizacja: dln/grn Śląsk
Data rejestracji: 2012-01-12
Liczba postów: 259

Odp: Sny

Source napisał/a:

Więcej nie pamiętam -bardzooo dziwny sen XD

Bo sny to wyłącznie same dziwactwa! Mi, nieokreślony czas temu, ni stąd ni zowoąd, śnił się avatar Lorise :D. Tylko nie wiem czy to nie była czasem jawa a nie sen (może jakiś półsen?!?).
Za dziecka miewałem sny z Królem Lwem, ale teraz to chyba nie ta sama psychika.I teraz nic co związane z tą bajką nie chce mi się nawinąć. ;[

Ostatnio edytowany przez Samburu (2012-03-06 22:26)

Offline

#226 2012-03-06 23:38

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Sny

No, jeżeli się o kimś śni, choćby o awatarze to hmm...trzeba tą osobę dość blisko znać. XD
Dodam, że przed bezpośrednio przed opisanym przeze mnie śnie (tak mi się przypomniało :P) pływałem po morzach rabując statki i od tak sobie przybiłem do portu... no a resztę znacie  :D


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#227 2012-03-11 10:41

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Sny

A ja się pochwalę, że od dwóch lat opanowałem świadome śnienie. Teraz we śnie robię co chcę. I taka ciekawostka: w snach występują niedociągnięcia jak w grach komputerowych typu lampy wiszące na niczym, brak ścian z jednej strony budynku. W każdym razie u mnie tak jest :D


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#228 2012-03-18 19:41

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Sny

Mi się raz śniło, że jestem w toalecie u babci (co ja tam robiłam? xd) i podchodzi do mnie brat i mówi, że ktoś tam (nie pamiętam kto) nie żyje. Chwilę później wychodzę przed dom babci i widzę twarz kobiety z czarnymi włosami w brzydką, brudną białą koszule, ale nóg nie miała i ten duch popatrzył na mnie, a potem poleciał dalej. I obudziłam się, ale to była noc.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#229 2012-03-18 22:40

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Sny

Mariutunio napisał/a:

[...] opanowałem świadome śnienie. Teraz we śnie robię co chcę.

Ojej, zazdroszczę :P Też bym chciała, ale nie mam pojecia, jak to zrobić! Może założysz wątek o świadomym śnie? Sory za Off.

EDIT.

Ojej, ale miałam dzisiaj dziwny sen. Było to inne zakończenie KL. Pamiętam, jak Simba walczył ze Skazą, a ze szczytu LS zaczęła płynąć lawa. Simba wrzucił Skazę do lawy i Skaza się spalił. Potem myśleli, że będzie już dobrze, a tu nagle Rafiki woła:"Zaleje nas, zaleje nas!" I wszyscy się utopili w lawie i pojawił się napis "Król Lew" i dalej nie pamiętam.

Ostatnio edytowany przez Vita (2012-04-06 12:42)


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#230 2012-05-11 07:57

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Sny

Mi się śniło, że na świecie były lwy i ludzie. Lwy mieszkały w lasach, a ludzie wiadomo. I pamiętam z tego snu, że lwy atakowały ludzi, a ja byłam lwem, tylko nie chciałam ludzi atakować i lwy się ze mnie śmiały i zasmucona odeszłam od tych lwów.


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#231 2012-05-11 08:12

Shup
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Sny

Więc tak, w moim śnie byłem lwem i główną akcją tego dziwnego snu było to że przemierzałem pustynię, trwało to  dość długo i gdy dotarłem do wielkiej bramy przed którą stał Rafiki, spojrzał na mnie i powiedział "You shall not pass"..

Offline

#232 2012-05-11 15:09

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Sny

Mi się dzisiejszej nocy śniła szkoła...ona mnie prześladuje w snach i na jawie. XD Ale sen nie był nieprzyjemny, od taki dzień w szkółce. Po za małym drobiazgiem, który nie mógł zaistnieć.^^


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#233 2012-05-12 13:10

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Sny

Dzisiaj mi się śniło że jadłam torty i piłam dużo coli, aż nagle przyszedł mój brat i stał się lwem, a ja też stałam się lwicą i wskazał mi łapą nagle dziwną krainę i rzekł -Wybieraj dobre życie lub złe życie - a ja powiedziałam -dobre- i wszystko znikło.


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#234 2012-05-24 23:57

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

Ciekawe, ciekawe opisy. Wielu ma sny zachowujące ciąg przyczynowo skutkowy, a mimo to pozbawione sensu.
Ja ostatnio zarzuciłam na dobre LD itd i w zw z tym zapamiętywanie snów też leży. A szkoda. Była by z tego niezła psychodeliczna opowieść.   :awesomecat:


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#235 2012-06-14 22:30

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Sny

A mi śnił się dzisiaj... Nit ^^ I chociaż ciężko mi jest przypomnieć sobie wszystkie szczegóły, to pamiętam, że cały dzień spędziliśmy na spacerach i rozmowach (których dobrze nie pamiętam, a te części, które pamiętam są jakieś dziwnie absurdalne). Kto był kiedykolwiek w Krakowie, ten wie, że ten fragment trawnika przy Wiśle od strony Wawelu jest idealnym miejscem na leniuchowanie na kocu przez cały dzień, a w tym mieście właśnie spotkaliśmy się w moim śnie :)
Ciekawe było to, że Nit - chociaż w ludzkiej postaci - wciąż miał swoje dwa ogony :bigsmile:
Mam nadzieję, że jakimś cudem uda mi się "dokończyć" sen tej nocy ^^


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#236 2012-06-14 22:40

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

Piękny, zaiste piękny sen. Mi kiedyś Nit przyśnił się razem z Kowu i Marcinem. sceneria dziwna bo podążaliśmy do kościoła na mszę.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#237 2012-06-14 22:46

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Sny

Mi się śniło niedawno (gdzieś na początku Euro 2012), że siedzę na jakieś ławce w Sierakowie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Sierak%C3%B3w) i obok mnie siedziała para Chińczyków i mnie pytali gdzie tu są jakieś muzea. Ja im coś powiedziałem po angielsku, ale nie wiem czy skumali, czy trafili, bo się obudziłem.


canstock13713877.jpg

Offline

#238 2012-06-29 09:42

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

No a mi się śniło jakoś ostatnio, że ktoś wbił mi w plecy jakąś strzykawkę, osunęłam się na ziemię i straciłam przytomność. A potem.. ee nic się nie działo. Niby słyszałam coś, ale nic z tego nie rozumiałam, a wszystko wokoło było ciemne i cholernie się bałam  o_O

Offline

#239 2012-06-30 10:31

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Sny

To dzisiaj mi się śniło, że byłem na lekcji matematyki, ale tak jakby na Politechnice. I zajęcia prowadził mój wychowawca z LO - matematyk, i musiałem przy tablicy wielomian wyliczyć, i nic nie pamiętałem z tego, i mi to wolno szło, tak bardzo wolno, że aż mnie posadził z powrotem na ławkę.


canstock13713877.jpg

Offline

#240 2012-06-30 11:43

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Sny

Madame_Carotte napisał/a:

No a mi się śniło jakoś ostatnio, że ktoś wbił mi w plecy jakąś strzykawkę, osunęłam się na ziemię i straciłam przytomność. A potem.. ee nic się nie działo. Niby słyszałam coś, ale nic z tego nie rozumiałam, a wszystko wokoło było ciemne i cholernie się bałam  o_O

Też mi się kiedyś śniło coś podobnego... parę lat temu. Szłam za rączkę z jakimś chłopcem po schodach i wiedziałam, że za nami idzie jakaś staruszka ze strzykawką, ale zbytnio się bałam żeby uciec albo co. W końcu ona najpierw wbiła tą strzykawkę w plecy tamtemu chłopcu i zamienił się w Pinokia (...? xP) więc szłam chwilę sama, ale w końcu poczułam, że mi też wbiła, osunęłam się na ziemię i obudziłam. Jak ja to przeżywałam, matko o.O

Ostanio zaś mi się śniło, że były wakacje, wyszłam z rowerem z mojego bloku, po czym byłam na obozie harcerskim i szli jacyś ludzie, dali nam HappyMeal'a xD Potem było takie jakby zbliżenie na domek dla lalek, jak są takie zegary z kukułką to tam wychodziła królowa angielska z plastiku i jakieś plastikowe ubrania na plastikowych wieszkach. Pojawił się jakiś facet w czarnej pelerynie i ukradł coś królowej (już żywej), więc zaczęłam go gonić po jaskiniach (tu sceneria zamienia się w Minecraft) i w końcu zrobił "puf!" i zniknął, i zostały tylko po nim czarne czeszki w rozmiarze 37 :3

Kiedyś śniło mi się, że byłam Elyon (?) z Witch'a i latałam z siostrą cioteczną na wielkiej jaskółce, i ścigałyśmy się z piratami z Piotrusia Pana...

Nie ma to jak wyobraźnia, huehue :szeroki:


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman