Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#91 2011-06-22 22:39

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Ulubiona Postać

W tej części irytowali mnie Timon i Pumba, a Zazu - te zęby, okropność.
Ale to temat o ulubionej postaci... Hm... Mi się w 2 jakoś nikt szczególnie nie podobał. Jak już to młoda Kiara, ale nikt taki szczególny nie był. Vitani byłaby też fajna, ale też tylko młoda, bo jak jest już dorosła to ma dubbing jak... nie powiem co.

Offline

#92 2011-07-03 22:37

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Hmm... chodzi ci o ten fragment gdzie Kovu pokazywał Kiarze jak polować ? jakaś taka dziwna to była wstawka od Timona...
Hmmm... co do postaci to żeby był jakis opis.. to pomijając oczywiście ducha Mufasy to przepadam za Kovu i niespecjalnie podobają mi siete żarty o tym że on i Simba...

W każdym razie Kov jest młody, przystojny, podoba mi się w sumie kolor futra, choć w niektórych scenach wpada w fiolet, którego nie lubię.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#93 2011-07-04 15:56

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Ale kto powiedział, że Kovu i Simba? E... Chodzi wam o homoseksualizm? Bo ja w tym momencie się pogubiłem...

Offline

#94 2011-07-04 23:53

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Ulubiona Postać


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#95 2011-07-19 15:01

Kivuli
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-18
Liczba postów: 79

Odp: Ulubiona Postać

Ja uwielbiam Nukę ,taki fajniutki i zabawny. Szkoda mi go


Lubię Skazę XD

Offline

#96 2011-07-21 16:35

Arizona
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2011-06-18
Liczba postów: 46

Odp: Ulubiona Postać

No ludzie, bez przegięć! Tego typu "fanarty" są tworzone przez ludzi, którzy mają coś z głową. Toć we filmie nie ma mowy o żadnych tego typu sugestiach! To jest dobry, wartościowy film dla dzieci, a jak się popatrzy, co robią z nim niektórzy "fani"... Wstyd! Widziałem już bardzo śmiałe fanarty, zahaczające nawet o zoofilię...

A tak w ogóle- Simba i Kovu? Toć przecież oni za sobą raczej nie przepadali.


You think Scar's up there?

Offline

#97 2011-07-22 19:46

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Ulubiona Postać

Arizona napisał/a:

A tak w ogóle- Simba i Kovu? Toć przecież oni za sobą raczej nie przepadali.

I myślę, że to właśnie ta ich początkowa nienawiść poruszyła wyobraźnię szalonych fanów xd
Ale to tylko wymysły więc radzę nie brać tego na poważnie ;p


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#98 2011-07-22 21:27

Vitium
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-22
Liczba postów: 29

Odp: Ulubiona Postać

Dość specyficzne podejście. Nie rozumiem po co tworzyć takie coś, co do zoofilii, to też trochę tego jest. Co to ma na celu?
Czy to kogoś jara, czy chcą się pośmiać? :|

Offline

#99 2011-07-23 13:10

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Ulubiona Postać

o_O
Jak widać ludzie potrafią być niezrównoważeni na różne sposoby. I ten filmik idealnie to pokazuje :p
No cóż, sensu w tym nie ma żadnego i choćbyśmy długo szukali to i tak nie znajdziemy.

//Proszę o zakończenie offtopu - Nit//


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#100 2012-01-03 21:38

Carmeen
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-01
Liczba postów: 28
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Moja jest oczywiście Vitani. Choć w KL1 ulubionym był Mufasa


zmwoodlight.jpg

Offline

#101 2012-01-22 23:05

Spirit
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-19
Liczba postów: 19

Odp: Ulubiona Postać

Ja najbardziej lubię Rafikiego na równi z Simbą.

Simba jest dla mnie wzorem poprostu. Oddałbym wszystko żeby nim być. Podoba mi się jego sposób bycia/bytu. Mimo że jest nadopiekuńczym ojcem uwielbiam go!

Rafikiego bardzo lubię ponieważ jego kawałek "Upedni" bardzo mi zaległ w pamięci. Zbliżył trochę Kovu i Kiarę. Szkoda że nie został trochę bardziej doceniony

Offline

#102 2012-01-23 00:27

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Rafikiego ogólnie zawsze lubiłam bo lubię takich szamanów, duchowych przewodników z tajemnicami. Szkoda że niemal nie ma tu Mufasy, a ta wizja w chmurach uważam że została źle narysowana.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#103 2012-03-13 15:29

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Ja lubię Zirę, Kovu, Nuke i Vitani


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#104 2013-03-02 00:10

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Moją ulubioną postacią zdecydowanie jest Kovu. Ile ja bym dał, żeby nim być  :(
Uważam, że został genialnie zdubbingowany przez Marcina Kudełkę i przez to właśnie Marcin Kudełka stał się moim ulubionym aktorem.
Ogólnie podoba mi się historia Kovu, który nie miał łatwego życia, a jeszcze dużo lat mu zostało. Miał niesamowite szczęście, że poznał kogoś takiego jak Kiarę. W sumie to dzięki niej odmienił swoje życie na lepsze :)

Ostatnio edytowany przez Darkness (2013-05-04 11:39)


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#105 2013-03-02 20:31

Anisza
Użytkownik
Lokalizacja: Changea
Data rejestracji: 2013-02-22
Liczba postów: 182

Odp: Ulubiona Postać

Moją ulubioną postacią jest Uru , nie ma jej w filmach , chciałabym by się pojawiła. Jest to brązowa lwica , matka Skazy i Mufasy , rzuciła się na Ahadiego(Jej męża) gdy skrzywdził Take(Skaze). Jest ona matką którą chciałabym być.

//Kobieto, to dyskusja o ulubionej postaci z TLK2:Czasu Simby. Pomijam, że Uru średnio by pasowała do dyskusji o TLK1, ale tu to już w ogóle jest żenada. Nie muisz nam pisać opisu jak wygląda i jaka jest historia, bo wygląd jest znany, a historii tyle co fanów. Nie narzucaj nam swojej teorii o niej tego typu postem, zwłaszcza, że jest strasznie skrótowa. Co lepsze jest przecież o niej temat tu: [lin]. Przestań pisać nie na temat i najlepiej przeczytaj regulamin. Inaczej może się to skończyć [OST]rzeżeniem. Ibilis//

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2013-03-02 21:59)


Wynik psychotestu MLP: AppleJack - Jesteś niezawodna i pracowita, chociaż bardzo uparta. Nie masz problemu z ubrudzeniem się i wpadasz w konsternacje, kiedy musisz założyć coś ładnego. Jesteś usposobieniem uczciwości.

ZIRA FAN

Offline

#106 2013-03-13 16:49

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Ja kiedyś najbardziej lubiłem Nukę, za to, że to trochę taki przygłup. A teraz najbardziej lubię Kovu, za to, że miał taki los jaki miał.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#107 2013-09-02 11:23

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Ulubiona Postać

Moja ulubiona postać to, jak widać z avatara Kovu, ale lubię też Simbę i Kiarę.

//Usunąłem niepotrzebną spację przed kropką. ~Fantlk//

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-09-02 12:13)


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#108 2013-09-02 16:02

Souri
Weteran
Lokalizacja: Na krzesełku siedzę :D
Data rejestracji: 2013-07-26
Liczba postów: 1,384

Odp: Ulubiona Postać

Ja najbardziej na świecie kocham Nalę. :omgomgomg:
Potem jest Kovu  :omgomg: i Simbuszek-pępuszek  :la:
//Nie wiem, co to jest "pepuszek", ale zakładam, że chodziło Ci o "pępuszek". ~ Golden//

Ostatnio edytowany przez GoldenLion (2013-09-02 20:50)


Kochacie Króla Lwa? To zobaczcie go w tej wersji: http://www.youtube.com/watch?v=cHbSI7mQFeI  ;)
90smk5.png ~ Souri od Goldi :dusi:
212s9oh.png 2ngy7fr.gif

Offline

#109 2013-09-02 16:38

Samanva Blirit
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039

Odp: Ulubiona Postać

Kovu! Kovu jest moją najukochańszą postacią!


Wielka fanka Warrior Cats!
Postacie: Waveforce (normalne wątki), Samanva Blirit(schizy)
commisions_for_samanvablirit_by_kreszer-d80csao.png
Sygnaturka by Kreszer

Offline

#110 2013-09-05 20:05

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Ulubiona Postać

Uwielbiam go za charakter i za to ja potrafił się zmienić_(w sensie, że Kovu). Zapomniałem o Rafikim, który jest dla mnie mędrcem Króla Lwa, słowa o przeszłości, tak prawdziwe.

Edit:
Słowa o przeszłości nie w tej części, mój błąd. Co nie zmienia faktu, że go lubie.

//Dodałem brakującą spację. ~Fantlk//

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-09-06 16:17)


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#111 2013-11-19 16:29

Mania
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294

Odp: Ulubiona Postać

Moją ulubioną postacią jest Kovu,po prostu :D


Tutaj każdy z nas
swe odnajdzie miejsce
a krąg życia, krąg życia niech trwa!

Offline

#112 2014-05-21 14:07

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Wydaje mi się, że do stworzenia Kovu przyłożyli się najbardziej. Ciekawy charakter, wygląd też nawet wyszedł jak na złoziemca. I chyba dlatego tyle osób go lubi :).


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#113 2014-05-21 20:12

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Ulubiona Postać

Przypuszczam, że właśnie dlatego, że jest najbardziej dopracowaną postacią, bo pomyślmy:

Nuka to postać poboczna... którą trudno jakoś bardzo lubić...
Vitani... nie, żeby było coś z nią nie tak... ale jednak trochę jest jej za mało...
//jak tak pomyślę to Vitani i Nuka pełnią rolę zbliżoną do hien... Nuka dwóch naraz XD //

Zira... prowadzona wyłącznie przez zemstę... żeby choć mściła się za coś prawdziwego (wiadomo jak zginął Skaza).
Timon & Pumba może gdyby mieli ciut więcej scen bardziej by zapadli w pamięci... ale na dobrą sprawę są chyba najbliżsi swoim wersjom z KL1.
Zazu... w całym filmie miał "olbrzymią" rolę... wypadł (jeszcze?) gorzej niż w KL1, gdzie choć miał trochę pozytywnych cech.
Nala... właściwie to tylko się tuli do Simby... i zbyt wiele do filmu nie wnosi...
Simba... każdy wie jaki był wkurzający, jak się roztył... i w ogóle zmienił...
Kiara... jako mała - dość irytująca i nie myśląca o konsekwencjach (ok u lwiątka to zrozumiałe), jako doroślejsza - nadal irytująca i nie myśląca o konsekwencjach (przez większość filmu... w końcówce się ciut ogarnęła).
Rafiki... rola ciut mniejsza niż w KL1, jeszcze bardziej stuknięty ...i chyba udostępnia Kiarze i Kovu jakieś substancje, których nie powinni przyjmować (vide Upendi... to pewnie te owoce xD).
Mufasa... to raptem duch o niemal pomijalnej roli (tyle, że pogratulował Simbie... ew. jeśli miał wpływ na pogody to poddał Rafikiemu pomysł... który i tak sam się realizował i bez ich pomocy XD)

Kovu... to postać świeża u której wyraźnie widać całą hmm... wewnętrzną walkę osoby której cały światopogląd okazał się kłamstwem... wypada dzięki temu najlepiej (a i do jego wyglądu się dość mocno przyłożyli).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#114 2014-05-24 21:59

Licho
Użytkownik
Lokalizacja: Resko/Szczecin
Data rejestracji: 2014-01-25
Liczba postów: 30
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Ja uważam, że Rafiki został w drugiej części ośmieszony i wypaczony. W ogóle druga część dla mnie porównania z pierwszą nie ma i mieć nie powinna, bo po prostu widać, że jest robiona momentami "na siłę". Piosenka o miłości jest po prostu czymś przerażającym w swojej infantylności i całkowicie nie koresponduje z resztą filmu. A sam Rafiki w drugiej części byłby o wiele poważniejszą i cenniejsza postacią, gdyby nikt go w tą scenę nie wtłoczył.
Szkoda w tym wszystkim Nali i Ziry, których postacie były robione "na odczepnego", jakby autor rysował szybko, bojąc się, że mu zabiorą kartki :/
Z kolei najbardziej podobała mi się postać samego Kovu, nie tylko przez podobieństwo do niezwykle barwnej postaci, jaką był Skaza, ale też dlatego, że był najlepiej dopracowaną postacią, świetnie wyrażającą emocje i z równie dobrze przeniesionymi cechami charakteru. Co mi się jednak w jego postaci nie podoba, to zbyt duże nadrabianie mimiką, a zbyt mała postawa ciała. Ale to akurat mam do zarzucenia całej drugiej części.
Jeśli chodzi o Kiarę, to ani ją lubię, ani jej nie lubię, jest całkowicie obojętna. Równie dobrze w scenariuszu zamiast niej mogłaby się pokazać dowolna inna postać, ponieważ ktoś zapomniał nadać jej indywidualnych cech. Sądzę, że to planowy zabieg, aby widz mógł się utożsamić z wybranym bohaterem pod kątem roli życiowej, nie zadając sobie pytania_,czy odpowiada mu pod kątem charakteru. Przejaw indywidualnego charakteru Kiary widzimy dopiero w scenie ucieczki, oraz w scenie, w której tłumaczy Kovu, dlaczego powinni wrócić.

//Dodałem wielką literę i rozłączyłem dwa wyrazy. ~FL//

Ostatnio edytowany przez Licho (2014-05-25 15:46)


Nie naprawiaj tego, co działa.

Offline

#115 2014-07-18 12:54

Furaha
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
WWW

Odp: Ulubiona Postać

Moim zdaniem najlepszą postacią był Kovu ponieważ : całe życie był wychowywany by zabił Simbę a gdy zakochał się w Kiarze był taki zagubiony i nie wiedział co ma zrobić, świetna jest scena kiedy zastanawia się jak powiedzieć o tym Kiarze i widać że jest tym dręczony przez własne myśli.
Simba - trochę nadopiekuńczy ale to chyba normalne
Kiara - jest po prostu słodka i przypomina mi zbuntowaną nastolatkę


I już się nie martw, aż do końca swych dni, naucz się tych 2, radosnych słów ... Hakuna Matata.

Offline

#116 2014-08-11 08:58

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Ulubiona Postać

Według mnie najfajniejszą postacią w tej części jest Kovu. Bardzo polubiłam go już od pierwszego obejrzenia filmu. Ma w sobie coś niezwykłego, jest dobrze narysowany, ma swój własny charakter, który kształtuje się podczas trwania filmu.


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#117 2014-08-18 00:55

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Ulubiona Postać

Zdecydowanie Vitani : D
I lubię jej paring z Kopą < 3


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

#118 2015-02-01 14:49

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Ulubiona Postać

W jedynce najbardziej lubiłem Simbę, lecz w tej części stał się taki... no. Oczywiście lubię go, jednak w tej części wolę Kovu, bardzo fajnie go przedstawili. No i lubię też Kiarę. Szkoda, że w tej części Nala tak bardzo mało mówiła i było mało razy pokazana ;/

Ostatnio edytowany przez MrLion (2015-02-01 14:49)


We Are One!   X

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 2
[Bot] claudebot (2)

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman