Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2007-08-15 19:10

Jackie
[img]http://forum.krollew.pl/_fora/stado
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2007-06-12
Liczba postów: 869
WWW

Odp: Sny

ej a mi sie snilo cos mrochnego i zuego!!!jak zwykle z reszta ale sluchajcie snilo mi sie ze bylam na pustyni i sobie tak szlam, az tu nagle nie wiadomo z kad pojawil sie olbrzymi czarny smok i zacza mnie gonic i ja uciekalam i uciekalam i ten smok mnie zezarl i zrobilo sie strasznie ciemno, i tam bylo takie fajne echo!!!no i sie wtedy obudzilam bo nie moglam oddychac bo jakims cudem wsadzilam glowe pomiedzy 4 poduszki i mi sie duszno zrobilo :D


Śmierć przychodzi nagle, nieproszona. Nawet nie zdążysz się obejrzeć a ona już tu będzie.

Offline

#32 2007-08-15 22:08

Arisa
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-07-27
Liczba postów: 370

Odp: Sny

poduszki to smok!!!! heheh

pamiętam że jak byłam młodsza to żer mi się śniło że widźm a podlatywała do mojego okna i chciała mnie zabrać...


Spójrz na gwiazdy,bo z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości...
Pewien mądry król powiedział: Jesteśmy jedno. Nie zrozumiałam wtedy. Już rozumiem...
Jeden głos ja i ty, ziemia, niebo, radość, łzy...

Offline

#33 2007-10-31 16:58

Jackie
[img]http://forum.krollew.pl/_fora/stado
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2007-06-12
Liczba postów: 869
WWW

Odp: Sny

zeczywiscie glupi sen XDXDXD
A co do Losta to ja stwierdzilam ze dziwna jestem bo se zawsze upatrze najgorszego i najbardziej zlego bochatera w calym filmie i uznam go za moj faworyt wiecie??XDXDXD dziwna jestem:D:D:D:DXDXDXD


Śmierć przychodzi nagle, nieproszona. Nawet nie zdążysz się obejrzeć a ona już tu będzie.

Offline

#34 2007-11-02 15:11

Jackie
[img]http://forum.krollew.pl/_fora/stado
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2007-06-12
Liczba postów: 869
WWW

Odp: Sny

ty no wiesz ja w lostach sobie za faworyta upatrzyla Jamsa <Sawyera> Forda a jakze inaczej XDXDXD


Śmierć przychodzi nagle, nieproszona. Nawet nie zdążysz się obejrzeć a ona już tu będzie.

Offline

#35 2007-11-04 16:33

Anes
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocek
Data rejestracji: 2007-04-09
Liczba postów: 221
WWW

Odp: Sny

Sawyer <3


You know it's sad but true!

Offline

#36 2008-01-01 13:23

Astra
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-08-06
Liczba postów: 255

Odp: Sny

PO tym, jak niedawno dostałam pałę z angielskiego i musiałam przepisywać dziesięć słów po dwadzieścia razy śniło mi się, że siedzę w szafie i nade mną latają słówka różnokolorowe i nagle pani od angielskiego otwiera szafę i mówi " No to teraz przepisujesz po sto razy sto wyrazów.
Rzuca mi mokrą kartke i wypisany długopis i się śmieje aż nagle zamienia się w Broma z filmu Eragon i mówi " Jutro przepytuje cię z czterdziestu tysięcy słów w prastarej mowie.


Kiedy się pojawiłam wszyscy bardzo się ucieszyli... jasne jasne... pewnie tylko zobaczyli na CB mój nick, i wszyscy jak jeden m...eee...lew pomyśleli zgodnie "O nieee, to znowu onaa!!!" :P

Eee tam ! wcale nie ! Kiara 0 zaciesz

Offline

#37 2008-02-21 00:00

Anes
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocek
Data rejestracji: 2007-04-09
Liczba postów: 221
WWW

Odp: Sny

łaaaaa! Śnił mi się Saruman! I miał  takie dłuuuugie wąsy! Nie wiem, co w tym było strasznego, wiem tylko że mnie to przestraszyło ;)


You know it's sad but true!

Offline

#38 2008-02-29 13:37

Astra
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-08-06
Liczba postów: 255

Odp: Sny

Ekhm. Ostatnio śniło mi się coś bardzo dziwnego...
Przedzieram sie przez dżunglę. I nagle trafiam na kawałek żelastwa z napisem lot 815. I nagle z krzaków wyskakuje Itan z LOSTa ze strzykawką w ręku i się drze. Zaczęłam uciekać aż wybiegłam i tam na drzewie był domek podobny do tego, w jakim mieszkali rodzice Tarzana po katastrofie. Zaczęłam się do tego domku wspinać bo coś mi mówiło, że Itan ma lęk wysokości. I nagle zjechałam na nartach z górki...zupełnie nie wiem skąd się wzięła. No i się wywaliłam i ktoś przyłożył mi w łeb moją gitarą i się obudziłam.


Kiedy się pojawiłam wszyscy bardzo się ucieszyli... jasne jasne... pewnie tylko zobaczyli na CB mój nick, i wszyscy jak jeden m...eee...lew pomyśleli zgodnie "O nieee, to znowu onaa!!!" :P

Eee tam ! wcale nie ! Kiara 0 zaciesz

Offline

#39 2008-04-25 18:23

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Sny

Hehehehehehehe............. fajny sen Asterka :D:D:D:D Ja swoich nie pamiętam.... Zaraz kiedyś mi się przyśniło że jestem wampirem który załatwiał wszystkich łowców wampirów. Żaden nie dał ni rady :D Albo snił mi się koncert w szkole a na drugi dzień grałem na koncercie charytatywnym :D :)


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#40 2008-04-25 19:04

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Sny

Hehehehehehehe.......... nic nie poradzę grałem bo musiałem :D:P A przy okazji będzie lepsza ocena z zachowania i nauczyciele nie będą mnie męczyć że nic nie robie :P


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#41 2008-04-29 17:51

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

mi się ostatnio śnią maszyny i Inkowie ! :)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#42 2008-05-02 10:43

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

stado wilków - zaufana grupa
ludzie - zagłada świata


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#43 2008-05-02 18:20

Astra
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-08-06
Liczba postów: 255

Odp: Sny

A mnie cały czas się śni, ze mnie na pustyni goni ta kluska od spaghetti...heh.. chyba pójdę do psychologa, bo nawet sennik nie umiał mi pomóc, choć przewertowałam wszystkie strony w celu wyjaśnienia.


Kiedy się pojawiłam wszyscy bardzo się ucieszyli... jasne jasne... pewnie tylko zobaczyli na CB mój nick, i wszyscy jak jeden m...eee...lew pomyśleli zgodnie "O nieee, to znowu onaa!!!" :P

Eee tam ! wcale nie ! Kiara 0 zaciesz

Offline

#44 2008-05-15 22:59

Anes
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocek
Data rejestracji: 2007-04-09
Liczba postów: 221
WWW

Odp: Sny

ja ostatnio mam takie sny, ze się obawiam o swoje zdrowie psychiczne ;p


You know it's sad but true!

Offline

#45 2008-12-03 22:17

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

XD XD XD no nie ... !!! Po prostu zabójcze ! Tego by się nie dało nie zapamiętać !


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#46 2008-12-31 18:34

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

Ja ostatnio też miałam dziwne sny... chyba wywołane Impressive Title.
Bo np. lecę sobie w powietrzu... patrzę, jakiś książę... (lwi, ale w płaszczu i koronie) gadamy sobie... potem lecimy do jego pałacu (nie miał skrzydeł) i to chyba był przewrócony do góry nogami i rozcięty gigantyczny kubek po jogurcie...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#47 2009-09-09 19:59

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

ja kontroluje sny ! ;P wiem ze trudno to zrozumiec ... kiedys caly czas snil mi sie tan sen : Budze sie <w snie> w staje z lozka a dokola jest ciemno...Nagle widze ok.20 par czerwonych oczu... <sa to czarne koty> Koty skacza naminie i zaczynaja mnie grysc! ja je odracam a one dalej.I wtedy sie budze.
Ale co gorsza gdy sie budze lee nieruchomo...bo cala jestem obolala i czuje jagym miala wszedzie rany ;\
Raz tak mnie wszystko bolalo ze plakac mi sie chcialo.


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#48 2009-09-09 21:57

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Sny

Mocne ^^ Kiara 0 ja też mam sny z impressive ^^ Ostatnio mi się śniło że urządzałem jakieś polowanie i wiesz że też w nim byłaś i Nitrol też, kiedy mieliśmy coś tam dorwać (nie pamiętam co to było) obudziłem się ^^ XD


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#49 2009-09-10 14:54

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: Sny

Sambirani witaj w klubie , ja też kontroluję sny ;D
W tamtym tygodniu mi się śniło , że goni mnie wiedźma , a ja przemieniłam się w smoka i glebnęłam ją ogonem z całej siły i wiedźma poszła lulu xD Ostatnio śni mi się ciągle , że jestem smokiem xD Albo , że jeżdżę konno ^^ Nie powiem , mam super sny ;D


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#50 2009-09-10 18:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Sny

Ja ostatnio zapominam sny ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#51 2009-09-10 19:29

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

czesto mam tez sny o bijatyce ;\ np. niedawno snil mi sie sen ze w domu znalazlam pajaka i moja kuznka zrzucila go z wodospadu(ktory byl za naszym domem) a potem wyszedl z nigo gigant pajak ktory zabil moja sis...walczylam z nim i go pokonalam moim mieczem.potem znalazlam ludzi ktorzy mi pomagali zwalczac zlo...czy cos tamxD
a potem walczylam z tajnymi agentami<zombie>
ale to jest najdziwniejsze ze wczesniej to narysowalam na kartce ;\


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#52 2009-09-10 20:03

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

Ja miałam ostatnio jakieś koszmary... gonił mnie ponurak wielkości konia, a ja nie mogłam wydać z siebie głosu.

Kiedyś śniła mi się zagłada świata. Długo by opowiadać, ale wszystko znikło w błysku oślepiającego światła. Budziłam się 2 razy, ale ze strachu nie mogłam się ruszyć !


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#53 2009-09-11 17:00

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Sny

hehehe z niektórych snów boki można zrywać....... mi sie ostatnio śnił sen że mam własnego smoka i prowadziłem wojnę pomiędzy smokami a  ludźmi. Odjechany sen ^^


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#54 2009-09-11 18:23

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

Strasznie czesto maluje, albo na paincie albo na normalniej kartce. Ale dziwne jest to ze w nasepnom noc to mi sie sni to co namalowalam ;\.
Dziwne prawda? Np.namalowalam kiedys koscistego,wielkiego ploncego orla. I co? Na druga noc snilo mie sie to! Bylam na polu i na antenie on siedzial. Uciekalam przed nim do domu. I popatrzylam do okna a wtedy zobaczylam jego wielkie czerwone oko. I obudzilam sie. Moze isc z tym do psychologa? xD


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#55 2009-09-11 23:08

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

Sen to kombinacja zdarzeń z danego dnia... dość lakoniczna definicja.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#56 2009-09-14 17:35

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

Ja tez mam kota  i czesto o nim sie np. kiedys snilo mi sie ze bylam z nim na polu a tata jak codziennie przyjechal z pracy. Tata wyszedl z auta i wziol siekiere O..O A potem walnąl w moja kotke i uciek. Ale kotka dalej chodzila tylko ze glowa z przednimi lapami osobno a tulne lapy z ogonem tez osobno. Byla w polówkach, tylne czesc uciekla a przednia ugryzla mnie w noge a potem wylazly jej oczy. Gdy sie obudzilam plakac mi sie chcialo ;(


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#57 2009-09-21 20:26

Dalia
Użytkownik
Lokalizacja: Tajemnicza Ziemia[TZ]
Data rejestracji: 2009-09-19
Liczba postów: 655

Odp: Sny

Wiecie co mi się śniło?Król lew! I Mufasa ukazał się Simbie w postaci...kosodrzewiny!!!Serio!!!

Offline

#58 2009-09-22 00:06

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Sny

Sambirani fajny sen, no przynajmniej dla mnie bo w domu mam kota którego najchętniej bym gdzieś zakopał albo wystrzelił w kosmos XD
Mi się ostatnio cały czas śni jak biorę udział w jakimś wyścigu ulicznym XD


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#59 2009-09-22 17:09

Dalia
Użytkownik
Lokalizacja: Tajemnicza Ziemia[TZ]
Data rejestracji: 2009-09-19
Liczba postów: 655

Odp: Sny

Ale super!!!A dlaczego chcesz wysrrzelić kota?!

Offline

#60 2009-09-22 17:24

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

ostatnio mi sie sil sen, ze bylam w innym swiecie. I startowalo sie tam do zawodow, ale nie takich zwyczajnych tylko lwich zawodow. Wiec chodowalam lwa. Gdy weszlam z nim na arene (stadion, czy cos tam gdzie sie to odbywalo xD) to okazalo sie ze moj lew jest wyjatkowy. Byl czarny z czrwona rysa na oku. Mial skrzydla i ogolnie wygladal na takiego upiora. xD Potem zaczelo sie, lwy skakaly przez obrecze, robily sztuczki, a nakoniec walczyly. Moj lew walczyl z takim umiesnionym. Gdy wygral zaczela jego podrywac taka lwica. Wzial mnie nabarana i polecielismy w kosmos, a potem zobaczyl znowu ta lwice i polecial zania,ale najpierw zrzucil mnie z siebie. I wyladowalam na sloncu gdzie sie spalilam. xD no i sie wtedy obudzilam


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 3
[Bot] claudebot (3)

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman