Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#10981 2018.01.10 20:08

Camille(Camille)
Weteran
Data rejestracji: 2010.12.31
Liczba postów: 2,867
Autor/ka awatara: Kravariss
Mów mi: Kam, Kami.
Partner/ka: Rycerz Maru z Lwiej Ziemi
Wiek postaci: dorosła, acz nie widać.
Cechy szczególne: grzywka <3
Gatunek: lew

Odp: Klub Nocny "Lion Paws"

- Zawsze znajdzie jakiś wykręt - mruknęła, otulając się, tak na wszelki wypadek, szczelniej kołderką. Kiedy ją klepnął, mimochodem jęknęła z przestrachem. - Nie strasz mnie, och! - rzuciła, zrzucając kołderkę z pyszczka na tyle, żeby spojrzeć na Maru. Zaraz jednak uśmiechnęła się do niego ciepło, bo nie zamierzała go przecież ochrzanić czy też wpędzić w jakieś zakłopotanie.

#10982 2018.01.10 23:37

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Data rejestracji: 2007.02.04
Liczba postów: 6,637
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: Ibilis
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: dwukolorowe włosy, jasne pasy futra na przednich łapach
Inne nicki: Sayansi

/Ciekawe że on potrzebuje ubrań, podczas gdy ja myślę że choć to antrho, to nago chodzimy XD/

*Zauważyła, że po brzęczących upadkach narzędzi w środku zrobiło się trochę cicho. Chyba nowi właściciele zorientowali się że, ktoś jest na zewnątrz.

Odczekała chwilę, aż Ib złapie kilka oddechów, ale widząc, że bladość nie schodzi mu z pyska strzeliła solidnego (acz bez przesady) plaskacza i nie czekając na jego efekty odwróciła się i złapała za klamkę. *
No, już ci lepiej. To wbijamy?  :-D
*Oczywiście nie czekając na odpowiedź pchnęła drzwi bardzo energicznie, po czym oboje zaczęli zanosić się od kaszlu spowodowanego chmurą kurzu spadłą ze szczytu futryny.*

#10983 2018.01.10 23:52

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Data rejestracji: 2010.10.16
Liczba postów: 6,327
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

//Masz nieprzyzwoite myśli ;P//
*Przemógł się, by powiedzieć Kiarze, że przez moment zobaczył w środku Kam i Maru (zanim weszli na górę)... a przecież to ewidentnie muszą być duchy. Niestety (albo i stety) przez kurz kompletnie się rozkaszlał i nie wydobył z siebie ani jednego sensownego słowa.*
EKHE!! EKHEEEEE!!
*Brzmiał, jakby miał wypluć płuca. Zgiął się w pół, oczy zalały mu się łzami, zaś powieki spuchły... nie ma to jak będąc alergikiem zostać przywitanym ok. kilogramem kurzu.*

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

#10984 2018.01.11 01:50

Szafira(Szafira)
Królewna Śnieżka
Data rejestracji: 2015.09.24
Liczba postów: 85
Autor/ka awatara: Johnjoseco
Mów mi: Szafira
Partner/ka: Śmierć
Wiek postaci: Dorosła
Inne nicki: Sapphire Night

*Podlatuje do Kiary z góry i robi jej pstriczka w ucho, jednocześnie zahaczając o nos ogonem jakiemuś drugiemu lwu.*

/Prosimy o zachowanie ortografii, interpunkcji i używania wielkich liter. ^_^ ~ Kiara 0/

#10985 2018.01.11 21:00

Maru(Maru)
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012.03.10
Liczba postów: 5,220
Autor/ka awatara: Sambirani
Mów mi: Mar
Partner/ka: Księżniczka Cami
Wiek postaci: Dorosły

Podrapał się z tyłu głowy, bo goście najwidoczniej postanowili sami tutaj wejść. Stał sobie tuż przed wejściem z założonymi rękami.  Pewnie za chwilę dostrzegą jego sylwetkę wyłaniającą się z opadającego kurzu. A tak w ogóle to dzięki, teraz dopiero będzie miał co sprzątać tutaj. Kurz z podłogi i naleśnika ze ściany. Bo waćpanna pewnie będzie zbyt przerażona, żeby w ogóle ruszyć łapą. Ale co tam, zobaczmy co to za goście przybyli do tego zapomnianego w czasie i przestrzeni miejsca.

#10986 2018.01.11 21:41

Ibilis(Ibilis)
Administrator

*Oślepiony łzami i opuchlizną nie widział co... czy też raczej kto zahaczył mu o nos. Zinterpretował unoszącą się nad nimi pegazicę jako zjawę...*
AAAAAAAA!!!
*Zdezorientowany wbiegł na oślep do środka (wszak niewiele widział... a niemal czarne od kurzu szyby zbyt wiele światła nie wpuszczały)... I oczywiście zderzył się z stojącym w cieniu Maru.*

#10987 2018.01.11 22:18

Camille(Camille)
Weteran

Słysząc jakiś hałas oraz ogólne zamieszanie wysunęła nos spod kołdry, niepewnie spoglądając w kierunku drzwi pokoju. Co się tam działo?
- Ma... Maru? Wszystko okej? - spytała. Chciała zawołać, jednak głos uwiązł jej w gardle, przez co zabrzmiała raczej żałośnie: niegłośno, niepewnie, zupełnie jakby bez przekonania, iż w ogóle powinna się odzywać.
Niepokój o los ukochanego jednak był silniejszy, dlatego wstała i owinęła się szczelnie białym prześcieradłem (jakby miało ją to uratować przed całym złem świata), by następnie ruszyć powoluteńku w kierunku źródła całego zamieszania.
- Uuuu! - zawyła niczym zjawa, poruszając z szelestem tkaniną, pośród której była doprawdy wyśmienicie ukryta. - Odejdź zła maro, tutaj ja straszę. Won z mojego rewiru! Uuuuu!

#10988 2018.01.11 22:31

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator

*Podrapała świerzbiące nagle ucho. Skończyła właśnie otrzepywać się z kurzu, kiedy Ib próbował znokautować Maru. Zamrugała, żeby wyostrzyć wizję.*
Maruuu :glomp: uuu...?
*Akcję przerwało jej pojawienie się prześcieradłowej zjawy o znajomym głosie.*
Witaj zjawo, zdejmij odzienie i ukaż swoje oblicze, bowiem ja nie mara lecz Kiara.:hyhy:

#10989 2018.01.11 22:45

Maru(Maru)

Nie spodziewał się niespodziewanej szarży, na szczęście dość pewnie stanął na łapach widząc jakikolwiek ruch w swoją stronę. Jakaś postać odbiła się od niego na szczęście nie wyrządzając poważniejszych szkód. Wszystkie te pyły i mgły opadły i dopiero wtedy był w stanie zobaczyć sylwetki gości. Coś tam ich kojarzył nawet, ale średnio. Przechylił lekko łeb słysząc swoje imię z ust jakiejś lwicy. Wtedy to wpadła do sali zjawa z dość znajomym głosem. Złoty pacnął się w łeb i wypowiedział dość znamienne słowa pana Tadeusza Sznuka.

#10990 2018.01.11 22:45

Szafira(Szafira)
Królewna Śnieżka

Buuu *Ląduje na deskach baru i zeskakuje z gracją kota, by podejść do reszty zdumionego zwierzogrodu* Niezłe wejście co? *Śmieje składając dumnie skrzydła*

Ostatnio edytowany przez Szafira (2018.01.11 23:19)

#10991 2018.01.12 02:41

Camille(Camille)
Weteran

Słysząc słowa Kiary zrozumiała już, jak bardzo się skompromitowała. Spuściła zatem nieco prześcieradło, ot, jakby czyniąc z niego coś na kształt opartego na plecach kaptura, by fioletowymi oczyma przemknąć entuzjastycznie po facjatach zgromadzonych stworzeń.
- Ibilis? Kiara? - spytała z niedowierzaniem, żonglując spojrzeniem pomiędzy tą dwójką. Zaraz też zamrugała, nieco jakoby nerwowo, wbijając spojrzenie w postać ukochanego. - Miło, że witasz mnie z takim entuzjazmem. Ejże, wybiegłam ci na ratunek! - rzuciła takim tonem, iż doprawdy brakowało tylko tupnięcia nóżką do uzyskania pełni efektu. Oczywiście nie oburzyła się na poważnie, chociaż jeśli ktoś jej nie znał - z pewnością mógł odnieść nieco inne, błędne na szczęście, wrażenie.
Następnie przeniosła spojrzenie na pegaza, którego raczej nie znała. A przynajmniej w obecnej chwili nie kojarzyła. Niemniej był na tle lwów na tyle specyficznym istnieniem, iż raczej by zapamiętała.
- Przepraszam, chyba się nie znamy? - rzuciła całkiem lekkim tonem, uśmiechając się przyjaźnie i delikatnie mrużąc oczęta. - Camille - dodała, w powitaniu skinąwszy nisko szarym czerepem.

Ostatnio edytowany przez Camille (2018.01.12 02:44)

#10992 2018.01.12 16:37

Ibilis(Ibilis)
Administrator

*Wstał, przetarł oczy z kurzu... nadal miał dość opuchnięte, ale coś widział.*
Camille? Maru?
Sądząc po tym, że o kogoś uderzyłem... to chyba nie jesteście duchami...
Nie wiedziałem, że wy jeszcze żyjecie...
*Włączył mu się lekki zaciesz. Przecież od tak dawna ich nie widział, że (jak było zresztą widać) uznał, że od dawna nie są wśród żywych.*
Co wy tu robicie? No i gdzie byliście :D? Jak wam ten czas minął :D?
*Zaczął w międzyczasie szukać kranu, albo butelki z wodą.*

#10993 2018.01.12 18:53

Szafira(Szafira)
Królewna Śnieżka

Miło mi *skinęła łbem w stronę lwicy*Szafira jestem, rzadko bywam wśród lwów, noo ogólnie na ziemi, skrzydła zobowiązują *zaśmiała się, skupiając wzrok na pozostałych zgromadzonych*

Ostatnio edytowany przez Szafira (2018.01.12 20:59)

#10994 2018.01.16 23:28

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator

*Zmieniła planowany kierunek tulenia i rzuciła się na zaprześcieradloną Camille.*
Widzę że znaleźliście tu pokoje gościnne, nawet nie wiedziałam, że jakieś są. :P
*Spojrzała dokładniej na stan materiału* Hmm chyba faktycznie wszystkiemu przyda się tu sprzątanie, co wy na to? *Rzuciła do zgromadzonych.*

#10995 2018.01.17 15:33

Camille(Camille)
Weteran

Odtuliła się, czy jakkolwiek inaczej nazwać stan, kiedy odwzajemniła przytulańca, którego stała się adresatem. Nawet trochę poudawała, że się dusi - dla podbicia efektu, rozumiemy wszyscy.
- Ahghghghhahhgrrrhh! - wyrzuciła z siebie, z trudem zwalczając cisnący się na pysk uśmiech, który mógłby jedynie wszystko pokomplikować i popsuć ogół wrażenia, jakie chciała uzyskać.
Spojrzenie fioletowych ślepek przeniosła w kierunku pegaza, by jeszcze raz skinąć mu pyszczkiem, co bynajmniej nie było łatwe, kiedy była tulona!
- Mnie też miło, Szafiro! - zawołała pomiędzy jednym "arghghg" a drugim. Następnie jakoś się wyswobodziła, bo ileż można się ściskać, skoro sama Królowa zasugerowała wielkie sprzątanie? Zerknęła krótko na Kiarę.
- Nienawidzę sprzątać - westchnęła, ale posłusznie skinęła łebkiem na znak, iż - mówiąc kolokwialnie - "wchodzi w to".

#10996 2018.01.17 18:50

Maru(Maru)

Trochę się wzdrygnął po uwolnieniu z kiarowego tula. Na propozycję o pomoc w sprzątaniu skinął głową, że pomoc chętnie przyjmie. Machnął łapą na powitanie skrzydlatego konika. Podszedł jeszcze do tulących się lwic i poklepał swoją ukochaną po ramieniu.
- Jakoś to przeżyjesz, leniu patentowany... chyba. - wyszczerzył zębiska w przesłodkim uśmiechu w kierunku szarawej. Nie ma to jak podroczenie się naprzeciwko starych znajomych. Zresztą chyba tego właśnie chciała; spotkania z dawnymi kompanami i pewnie małe wygłupy. Cieszył się, że ktoś jeszcze o nich pamiętał.
- A tak w ogóle to co robicie na tym odludziu? Przecież to istna ruina i niebyt od dłuższego czasu. Tylko wymyślcie coś lepszego niż zupełnie przypadkowe przechodzenie obok, bo w to i tak nie uwierzę. - Odbił piłeczkę w kierunku gości, bo z nimi też można trochę się zabawić w te żarciki.

#10997 2018.01.17 21:05

Szafira(Szafira)
Królewna Śnieżka

Urbexexploring połączony z polowaniem... lwie skóry u kuców z dalekich krain są kosztowne hehe. *Mrukła postać na uboczu, poprawiając pióra.*

//Drobne poprawki ;P. Ib//

Ostatnio edytowany przez Szafira (2018.01.17 21:33)

#10998 2018.01.20 19:26

Ibilis(Ibilis)
Administrator

*Wreszcie znalazł jakąś flaszkę z przeterminowaną (ciekawe jakie są tego skutki xD) wodą mineralną i przemył nią łepetynę z kurzu. Efekty alergii przestały narastać.*
Ja to wracałem ze sklepu zaopatrzony w części do sklecenia jakiejś elektroniki. Zobaczyłem zapalone światło i otwarte drzwi. Jako, że się Waszego powrotu nie spodziewałem, to uznałem że ktoś się włamał.
*Przeciera oczy... co nie pomaga w pozbyciu się reakcji alergicznej na kurz (wręcz przeciwnie), ale daje złudzenie ulgi.*

#10999 2018.01.20 19:54

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator

Zażywając porannego joggingu zauważyłam w tej alejce Iba schodzącego na zawał i uznałam, że trzeba by pomóc. :D
*Wstaje i rysuje :MO: długą szczotkę, taką która dotrze we wszystkie zakamarki pomieszczenia.*
No, drodzy państwo. Każdy powołuje sobie co mu potrzebne i bierzemy się do działania!  ... Na górze pokoje sypialne są tak samo zaniedbane? Jeśli tak to współczuję noclegu. :/
*Zaczyna zamiatać między stolikami... wszystko. Kurz, butelki, drobne śmieci...*

#11000 2018.01.20 23:07

Szafira(Szafira)
Królewna Śnieżka

Kiara, pomóc? *sepleni z miotełką w pysku*

#11001 Wczoraj 16:53

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator

Jasne, Tobie chyba najłatwiej będzie uporać się pajęczynami pod sufitem. :)
*Pod ścianą leżała już spora kupka śmieci. Stwierdziła następnie, że większa ilość światła znacznie ułatwi pracę. Narysowała wiadro i szmatkę, po czym rozejrzała się za źródłem wody.*

#11002 Dzisiaj 00:37

Szafira(Szafira)
Królewna Śnieżka

*Bierze się za podniebny taniec, walcząc z pajęczynami i przy okazji strącając parę całkiem okazałych pająków na ziemię.*

Ostatnio edytowany przez Szafira (Dzisiaj 00:39)

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman