Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-03-14 13:22

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 76

Miraculum

Jest to francusko- koreański- japoński serial.  Opowiada o dwójce nastolatków( Marinette i Adrien)  którzy dzięki miraculum mogą ratować Paryż.
Dwa/trzy lata temu miałam olbrzymią fazę na ten serial. Obecnie trochę przypadkowo sobie przypomniałam o jego istnieniu.
Co o nim sądzicie? Moim zdaniem miał potencjał, ale został zaprzepaszczony.  Przede wszystkim główna bohaterka jest jedną z najgorszych postacią w seriach dla dzieci. Stalkuje ducha winnego Adriena. Nigdy nie ponosi konsekwencji swoich często egoistycznych decyzji ( przynajmniej przez większość sezonów 1-4).

Przez ponad 3 sezony twórcy bazowali na nudnym schemacie walki ze złoczyńcą.

Na dodatek brak przemyślenia mocy miraculum. Widać, że nie mieli pomysłu na dalsze więc dali za bardzo OP aby pasowały do odcinka.
Jest jeszcze więcej wad tego serialu, ale nie będę ich wymieniać.

Offline

#2 2024-03-17 23:14

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Miraculum

Heh, ja również miałem fazę na ten serial 3-4 lata temu. Osobiście podobały mi się 2 pierwsze sezony, wtedy była to po prostu przyjemna kreskówka z fajną animacją, w trzecim zaczęło się kombinowanie i tak jak zauważyłaś, egoistyczne, często niezrozumiałe decyzje, dziwne wątki i nie wiem co jeszcze mógłbym wymienić xd Obejrzałem też kawałek czwartego, ale średnio mnie zainteresował. Ale mam zamiar niedługo nadrobić ;P

Za to mogę się pochwalić swoją książką kucharską z przepisami deserowymi haha.

Ukryta treść

6075f423879dca5ddfbdba103abf4af37dff56e9.jpeg

Ostatnio edytowany przez MrLion (2024-03-17 23:42)


We Are One!   X

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman