Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 30.12.2017 18:36

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 225

Odp: Zazu

Ten post jest przoszony z tematu "Fanart dnia". Ibilis

Stworzę pewnie niedozwolony offtop, jeśli gdzie indziej mogę o to zapytać to poproszę linka do posta albo o przeniesienie, ale...
Dlaczego wszystkich tak wnerwia Zazu? XD
To prawda, zachowuje się czasem jak wyniosły snob, ale top naprawdę w porządku postać. Gdy pojawiły się hieny zasłonił Simbę i Nalę własnym ciałem, wcale nie cieszył się, gdy Mufasa "przyłapał" Simbę (jak zazwyczaj tego typu charaktery czują satysfakcę ze swojej racji), a nawet dodał mu otuchy i życzył powodzenia. Widać, że poważnie traktował swoje obowiązki a jednocześnie zależało mu na Simbie i Nali. Przecież jak zobaczył, że są na Cmentarzysku, to nie poleciał od razu ich wkopać skarżąc się królowi, tylko próbował im to wyperswadować. Ma nawet swoje zabawniejsze momenty.

Hey, is it hot in here or is that just me?

#32 30.12.2017 18:56

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,392

Odp: Zazu

Ten post jest przoszony z tematu "Fanart dnia". Ibilis

Tak szczerze to chyba efekt tego jak go przedstawili w KL2, tam był bardziej irytujący (i ciągle pokazywał "ptasie zęby"). W KL1 to był spoko, choć z perspektywy Simby i Nali był wkurzający, a to z nimi "trzymamy", co rzutuje na odbiór postaci (przez co jest takie stereotypowe podejście "Zazu jest wkurzający").

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman