Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2024-02-17 23:25

Mizani_Ash
Weteran
Lokalizacja: Układ Słoneczny
Data rejestracji: 2022-12-27
Liczba postów: 76

Co sądzisz o danym wydawnictwie?

Ogólnie jak wiadomo na świecie jest mnóstwo wydawnictw. Niektóre są  lepsze, niektóre gorsze. W tym temacie chodzi o to aby wyrazić opinię o danym wydawnictwie.
Na tapet na chwilę obecną wezmę Uroboros. Wydali między innymi "Szklany Tron", "Dwór Cierni i Róż", "Kosiarzy".

Osobiście lubię to wydawnictwo. Uważam, że ma dobry papier (ale bez rewelacji), książki jakie wydają są ciekawe, i ślicznie malują brzegi!

Ostatnio edytowany przez Mizani_Ash (2024-02-17 23:26)

Offline

#2 2024-02-20 22:34

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,160
WWW

Odp: Co sądzisz o danym wydawnictwie?

Troszkę nie znam się na wydawnictwach, ale akurat mam w rękach książkę "Fałszywy Pieśniarz" (nie moja, ale cśś) właśnie z wydawnictwa Uroboros, co mogę powiedzieć to ciekawa okładka, ponieważ lubię takie szorstkie w dotyku, zamiast całkiem gładkie xd Papier to faktycznie zaleta, sprawia, że prędzej weźmie się książkę zamiast ebooka hah.

Sam aktualnie najwięcej książek mam autorstwa Agathy Christie z Wydawnictwa Dolnośląskiego. Troszkę ciężko mi powiedzieć czy to wydawnictwo jest dobre czy złe, ale mogę powiedzieć, że bardzo podobają mi się te proste okładki z wektorowymi obrazkami i techniki nadruku, przyjemnie się je dotyka :D


We Are One!   X

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman