Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#121 2017.10.02 18:02

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007.02.06
Liczba postów: 372

Odp: Znienawidzona postać

Humor w tlk2 był bardzo dziecinny, aż za dziecinny nawet dla dziecka. Też miałam takie odczucia, nawet kiedy oglądałam to jako szczeniara. Takie samo zażenowanie odczuwałam niektórymi scenami. Tak jak w tej kiedy Nuka oparzył się w zadek i wyleciał do góry jak w kreskówkach z cartoon Network ://// totalnie nie pasuje to do króla lwa.

Ostatnio edytowany przez Maro (2017.10.02 18:03)

#122 2017.10.02 18:24

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 2016.09.27
Liczba postów: 126

W sumie kwesta elementów w KL2 takich jak humor to dobra rozmowa na nowy temat (albo gdzieś już jest podobny, tylko o tym nie wiem ;3 ). Niestety, takie rzeczy odbijają się później mocno na postaciach. Choćby na Timonie i Pumbie którzy w KL2 służą już niemal tylko za komiczny zapychacz i są po prostu irytujący, albo choćby na Nuce, który miał potencjał być interesującą postacią, a zamiast tego stał się źródłem dziwnych, dziecinnych żartów (niezbyt zabawnych swoją drogą).

Można mnie znaleźć na DA pod nickiem KravaLioness c;

#123 2017.10.02 18:59

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 2007.02.04
Liczba postów: 6,616

No niby wiadomo, że Timonowi chodziło o to że Pumba się na nie spierdzi, ale przecież one o tym nie wiedziały. Ta scena faktycznie miała by sens dopiero kiedy Pumba by je "zaatakował", a one poczuły broń biologiczną.

Maro, co do zębów to chyba chodziło o Zazu, nie o lwy. Fakt, były za często:
KL 1:
tlk_hd_0342.jpeg

KL 2:
simbas_pride_0337.jpg
simbas_pride_2447.jpg
simbas_pride_2575.jpg
simbas_pride_2602.jpg
simbas_pride_5328.jpg

ale nie zgodzę się że były brudne. No chyba, że wybielili je w jakimś remasterze.  :pokerface:

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#124 2017.10.03 12:55

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007.02.06
Liczba postów: 372

Kravariss napisał/a:

W sumie kwesta elementów w KL2 takich jak humor to dobra rozmowa na nowy temat (albo gdzieś już jest podobny, tylko o tym nie wiem ;3 ). Niestety, takie rzeczy odbijają się później mocno na postaciach. Choćby na Timonie i Pumbie którzy w KL2 służą już niemal tylko za komiczny zapychacz i są po prostu irytujący, albo choćby na Nuce, który miał potencjał być interesującą postacią, a zamiast tego stał się źródłem dziwnych, dziecinnych żartów (niezbyt zabawnych swoją drogą).

Nuka akurat jest usprawiediwiony, wiesz....wygląda jakby miał lekkie porażenie mózgowe albo coś, ogólnie widać, że nie rozwija się poprawnie xD

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman