Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-02-09 00:44

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Undertale

Trudno uwierzyć, że jeszcze nikt o tej grze nie napisał. Tłumaczę to sobie raczej dotychczasową śmiercią kliniczną forum ;)

Undertale to gra z typoszeregu Indie RPG wydana we wrześniu 2015, szybko zawojowała cały świat. Napisał i wymyślił ją w znaczącej większości jeden człowiek: Toby Fox. Gra jest bardzo podobna do Earthbound'a (był on inspiracją). Generalnie stare dobre 2D i piksele wokół. Oldschool.

Na wyróżnienie zasługują:
+ Rewelacyjna historia, o różnych przebiegach uzależnionych od działań gracza.
+ Fantastyczne postacie. Każda inna i dopracowana, nie ma anonimowego mięsa armatniego.
+ Prosta 8bitowa muzyka, która niesamowicie wpada w ucho.
+ Gra potrafi zaskoczyć wiele razy.
+ Nie trzeba nikogo zabijać, by całość przejść.
+ Napotkamy przeszkody na pomyślenie, ale też bardzo dużo zręcznościówek.

Z minusów:
- Za krótka, biorąc pod uwagę jaka jest wciągająca.
- Może nieco razić osoby o konserwatywnych poglądach. Ale na ich miejscu i tak bym spróbował ;)

-/+ To co uczynisz ma wpływ na grę i nie da się odwrócić (bez całkowitej de-instalacji, odnalezienia i skasowania pliku zawierającego dane o twoich poczynaniach). Uważajcie na to co robicie i co wami kieruje.


Chciałbym napisać wiele więcej, ale to już byłyby spoilery, a wiem z autopsji, że każdy ujmuje nieco z tej nietuzinkowej przygody ;)
Także prośba do was, ukrywajcie spoilery.
A dla tych co jeszcze nie grali, nie czytajcie tego tematu tylko grajcie ;)





P.S. (Prawie Spoiler)
I jeszcze jedno, pamiętajcie, by nie czynić drugiemu co wam nie miłe ;)


2z59cac.gif

Offline

#2 2016-02-09 15:55

Wathara
[img]http://i62.tinypic.com/flhkyg.png[/img]
Lokalizacja: ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Data rejestracji: 2012-05-18
Liczba postów: 3,028
WWW

Odp: Undertale

Zakochałam się w tej grze. Jestem w trakcie grania (aktualnie siedzę w Snowdin Forest, jeszcze długa droga przede mną xD). Mimo to, że nie przeszłam jeszcze gry, to zwykłe czytanie o fabule czy oglądanie walk z bossami spowodowało że zapadłam się w UT bez reszty.
Jak ktoś chce wiedzieć to moja ulubione postacie to

Ukryta treść

Chara, Frisk i Sans, z czego Charę fangirluję najbardziej. Jego/jej historia mnie zafascynowała.

No i w najbliższym czasie mam zamiar w końcu przejść grę do końca. W ogóle mam takie pytanie do ludzi, którzy grali:

Ukryta treść

czy jeżeli robię Pacifist Run i niechcący zabiłam w ruinach jedną żabę a z całą resztą się zaprzyjaźniałam - czy będzie to miało jakieś dalsze konsekwencje i spowoduje że nie będę mogła mieć tego Prawdziwego Pacyfistycznego Zakończenia? Słyszałam że z Undyne można się zaprzyjaźnić tylko, jeśli się nikogo nie zabiło. Czy zabicie żaby się w to wlicza, czy mówiąc 'wszyscy' ma się na myśli bossów?


Keep the wolves from the door.
______

dA

Offline

#3 2016-06-07 23:37

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Undertale

No to jeśli chodzi o moje ulubione postacie:

Ukryta treść

To chyba każdy boss po trochu. Ale chyba jednak najbardziej hołubię Asriela ^^

W odpowiedzi na twoje pytanie:

Ukryta treść

Pacifist Run wymaga nieskazitelnej przeszłości. Nie liczy się tylko kukła na początku. To jest właśnie pułapka Undertale, która mogła zniechęcić trochę osób :/

Ktoś jeszcze spróbował swoich sił z Undertale?


2z59cac.gif

Offline

#4 2016-06-08 08:37

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-08-07
Liczba postów: 134
WWW

Odp: Undertale

Siostra wczoraj ogarnęła i pyka coś, nawet mi trochę pokazywała, ale za bardzo nie zwracałam uwagi. :P


sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

Offline

#5 2016-06-14 00:12

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Undertale

Spróbuj, zachęcam. Nietuzinkowa gra. Trudno jest mnie nakłonić do grania, a w tym przypadku wpadłem po uszy, czy raczej poroże XD


2z59cac.gif

Offline

#6 2016-08-31 15:57

Leah
Użytkownik
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior!
Data rejestracji: 2013-03-04
Liczba postów: 306
WWW

Odp: Undertale

O mój Boże, Undertale! Kocham tą grę! Humor przedni, rozgrywka prosta i przyjemna. Uwielbiam muzykę w niej, do tej pory potrafię męczyć 15-sto minutowe wersje soundtracku. 'U' 

Ukryta treść

Sama przeszłam tylko True Pacifist Ending, Genocide Runa nie przechodziłam, szkoda mi było postaci :C Jednak drugie zakończenie obejrzałam na livestreamie i się popłakałam ( zwłaszcza na śmierci Papyrusa i Undyne)

Moje ulubione postacie to

Ukryta treść

Papyrus, Sans, Undyne... Mogłabym je wszystkie wymieniać, bo wszystkie są super. Jednak te trzy postacie to moi faworyci.

Jakby ktoś chciał obczaić grę, ale nie mógł jej ściągnąć, to na yt jest bardzo dużo gameplayów C: (Bardzo polecam Joela z Vinesauce,  grał na żywo i są zapisy z tego na yt. Trwają po parę godzin, ale warto xD).


>> deviantART>> KoziolTerrorysta
''Every place you've ever imagined... It's real. There's a fictional city in your mind, and you know every corner of it. Your mind is a world. Each of us is a place."/ Porter Robinson // 【=◈︿◈=】

Offline

#7 2016-08-31 23:27

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Undertale

Kocham tego OSTa, czasami w samochodzie sobie nawet puszczam ^^

Ukryta treść

Ta gra na prawdę potrafi dać w kość. Też chyba bym nie był w stanie przejść genocide'a. Na prawdę nieźle manipuluje emocjami. To jest duży plus, bo świadczy o jakości wykonania. Ale graczowi nerwy szarpie ^^

Jakby się tak zastanowić to chyba nawet nie jest źle obejrzeć gameplaya, by uniknąć brzemiennych w skutki błędów. Z drugiej strony to jednak trochę zabiera efekt zaskoczenia, a zaskoczeń tam nie brak :3


2z59cac.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman