Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-08-25 04:19

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Przedstaw swoją postać / nieobowiązkowe karty postaci

Tutaj możecie przybliżyć nieco swoje postacie. Nie jest to obowiązkowe, nie ma też żadnego schematu, którego należy się trzymać. :)
Jedyne co - polecam pisać wiadomość jako postać, o której mówicie. Jeśli macie kilka postaci - napiszcie kilka postów, nic się złego nie stanie. ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2016-08-25 04:38

Nit(Nit)
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Przedstaw swoją postać / nieobowiązkowe karty postaci

A więc zacznę ja, ode mnie, czyli Nita :D
Nit, dawniej znany jako Nitrol to moja pierwsza postać, a zarazem fursona. :)
Ref dostępny jest tutaj:
http://pridelands.eu/futrzaki/mosi.htm

Jestem nastoletnim brązowym lwem o pomarańczowych oczach.
Występuję niemal wyłącznie w wersji feral (cztery łapy, gdyby ktoś nie wiedział ;) ) i jako wybryk natury - mam dwa ogonki. :D

Swoją przygodę w Stadzie Lwiej Ziemi zacząłem jeszcze jako lwiątko, ponad 7 lat temu:
LionCub.jpg
i jak widać - jestem tu po dziś dzień. :D

Jeśli chodzi o charakter to jest on odbiciem mojego własnego, jako człowieka. Nieco zniekształcone bo miejscami przerysowany, wyidealizowany, trochę zatrzymany w czasie, ale wciąż - zbliżony obraz. I hm, opisywanie samego siebie jest cięższe niż w pełni zmyślonej postaci, więc tutaj opiszę pokrótce - jestem raczej bezkonfliktowy, choć potrafię pokazać pazur. Czasem odezwie się we mnie samotnik, ale przez większość czasu jestem (bądź staram się być) towarzyski. Zdarzają się mi chwile, gdy jestem dziecinny... ale jakoś nieszczególnie mi to przeszkadza. Choć otoczeniu może. ;)
Co prawda od początku znajomości jeśli jest to odwzajemnione jestem serdeczny i przyjaźnie nastawiony, to nie otwieram się natychmiast, więc nie należy oczekiwać że od razu będę się uzewnętrzniać. ;)


Rawr! :3

Offline

#3 2016-08-25 08:55

Nalimba(Nalimba)
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270
Autor/ka awatara: Carotte <3
Mów mi: Nal, Naliś.
Partner/ka: Jej Rudość Caro <3
Wiek postaci: Prawie 5 lat
Cechy szczególne: Długi włos wzdłuż ogona
Gatunek: Lew pustynny

Odp: Przedstaw swoją postać / nieobowiązkowe karty postaci

Dobrze. Ja mam polifursonizm, więc będę opisywał swoje postaci chronologicznie, wg daty powstawania. Zacznę oczywiście od Nalimby. :D

Nalimba (imię kanoniczne, z komiksu Iustinianie - Nalimba al Hassan) powstał ponad 4 lata temu, pod koniec maja. Datę "urodzin" tejże postaci uznaję rejestrację na SLZ :D Imię, to oczywiście zbitek imion Nala oraz Simba 95e83abb7bc437e6f28e47e1c37b4ae2-da46mrn.png, nazwisko rodowe, występujące w świecie Iustinian, al Hassan, oznacza w języku arabskim piękny, dobry, przystojny. :D Występuje w wersji zarówno feral jak i anthro. Obecnie częściej można go (tak samo jak większość innych naszych postaci) w formie uczłowieczonej. Reprezentuje odrębny gatunek lwa pustynnego. Wygląd Nalimby zmieniał się z czasem, początkowo posiadała normalne, krótkie lwie uszy, teraz ma on znacznie dłuższe, podobne do uszu rysia. Jednak jest rzecz, która nie zmieniła się od momentu powstania i jest cechą charakterystyczną całej rodziny al Hassanów to frędzelki na spodzie ogona. Inną cechą szczególną Nalimby jest mniej bujna grzywa. nalciu__by_xmelax-d72q3m4.png - współczesna wersja feral, __nalimba___the_arrow_collector_by_iustinianiearchers-daccqua.jpg a tak wersja anthro.;)

Jeśli chodzi o cechy charakteru, pochodzenie itp, będę się bardziej skupiał na wersji anthro.
Nalimba posiada egipskie korzenie, choć obecnie reprezentuje kulturę skandynawską, a dokładnie szwedzką. Mieszka w swojej rodowej posiadłości pod Loftengardem. Na codzień zajmuje się hodowlą oraz pracą z końmi. W swoim portfolio posiada znaczne sukcesy hodowlane, konie ze stajni al Hassanów osiągają wysokie ceny na aukcjach całego świata. Oczkiem w głowie rodziny jest unikatowy koń złocisty - golden_horses_from_al_hassan_stable_by_iustinianiearchers-da4hmna.jpg. Poza hippiką, Nalimba zajmuje się również łucznictwem konnym, prowadząc treningi z tego fachu dla młodych adeptów, którzy postanowili rozpocząć przygodę z łukiem. nnal_kon_kolor_by_iustinianiearchers-dafbfv4.png Al Hassan w akcji. ;)

Z charakteru Nalimba jest po części odzwierciedleniem moich cech. To że lubię jeździć konno oraz strzelać z łuku to przede wszystkim. I to się zgadza z charakterystyką Nalimby. Poza tym Nal jest duszą poszukiwacza przygód, podróżowania - zwłaszcza na swoim ulubionym siwym rumaku - Czanarze (w rzeczywistości jest to koń własności grupy łuczniczej AMM Archery). Jest odważny, opiekuńczy, oddany swoim przyjaciołom, oraz honorowy - zawsze stara się być jak najbardziej sprawiedliwy dla swoich przeciwników, nigdy nie dobija bezbronnego rywala na polu walki, tylko pozwala mu dobyć broń i walczyć na równych zasadach - po prostu takie normy wyniósł z rodu al Hassanów.

Nalimba al Hassan posiada rodzeństwo - młodszą siostrę Izydę al Hassan, którą opiszę później, jako trzecią z moich postaci. ;)


iustilogo_by_iustinianiearchers-daf78mx.png

Offline

#4 2016-08-25 14:49

Blank(Nit)
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: IceLion87, ja (modyfikacje)
Cechy szczególne: znikoma ilość cętek
Gatunek: Hiena plamista
WWW

Odp: Przedstaw swoją postać / nieobowiązkowe karty postaci

Witajcie, jestem Blank! A przynajmniej tak na mnie mówią inni - mimo, iż jestem hieną plamistą to cętek mam niewiele.

Nie ufam lwom i lampartom! Jeśli mogę to wolę się od nich trzymać z daleka. Inne kotowate nie wzbudzają wobec mnie aż takiej nieufności, ale również wolę być ostrożny.
Uwielbiam polować w przemyślany sposób - mam świetny umysł taktyczny, który używam nie tylko gdy jestem na łowach.
Nie jestem duszą towarzystwa - preferuję być sam lub w małych, maksymalnie trzyosobowych grupach.
A reszta - na razie zostanie tajemnicą. ;)


Avatar bazowany na: http://fav.me/dwo215 (CC BY 3.0)

Offline

#5 2016-08-25 17:44

Kifu(Kifu)
Użytkownik
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2016-08-21
Liczba postów: 70
Autor/ka awatara: Leah
Mów mi: Kifu, Kif.
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: Dwa lata.
Cechy szczególne: Ma dwie blizny na przedniej łapie.
Gatunek: Lew afrykański
WWW

Odp: Przedstaw swoją postać / nieobowiązkowe karty postaci

Cześć i czołem. ^^

Nazywam się Kifu lub Kifuś, jak tam kto woli. Jestem zielonookim, młodym lewkiem z dość specyficznym poczuciem humoru.
Dla przyjaciół otwartym i pomocnym, gdy zajdzie potrzeba. Co z tymi, których nie znam ? Im wolę dać sporo czasu, zanim się z nimi zbratam.
Moje zachowanie jest czasem odbierane jako śmieszne i dziecinne, ale cóż poradzić, w takim jestem wieku i mam do tego pełne prawo. :good:

Pojawiłem się w tym stadzie, ani z chcenia czy niechcenia, po prostu trafiłem tu przypadkowo. Kiedyś, podczas walki z hienami, gdy los
naszego stada był już przesądzony, moja matka kazała mi uciekać jak najdalej przed siebie i znaleźć schronienie. Po wielu tygodniach błądzenia po sawannie, trafiłem tu, na Lwią Ziemię. Ziemię, która stała się dla mnie domem, a ci, którzy mnie przyjęli — przyjaciółmi, czego postaram się nigdy nie zapomnieć.

Offline

#6 2016-08-28 15:48

Limonchella Carotte(Nalimba)
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270
Autor/ka awatara: Siostra Marchewka
Mów mi: Limonchella, Limonka, Limo
Partner/ka: Desia <3
Wiek postaci: 19 lat
Cechy szczególne: włoski akcent, lubi bazylię, gwiazdka na dekolcie
Gatunek: Kot marchewkowy

Odp: Przedstaw swoją postać / nieobowiązkowe karty postaci

Dobrze, to teraz pora na drugą z kolei postać - Limonchellę Carotte.
Postać została stworzona przez Marchewkę ponad 4 lata temu. Imię, jak łatwo można się domyśleć, zostało zainspirowane moją wyprawą do Włoch rok wcześniej z których przywieźliśmy właśnie limoncello ;) Powstała jako młodsza siostra Marchewki i taką pozostała do dnia dzisiejszego.
Początki kariery Limonchelli nie były czymś czym warto się chwalić. Jeśli ktoś kojarzy z jakiej tematyki słyną takie portale jak FurAffinity bądź e621 ten się domyśli, w jakich kręgach się obracała młoda Limonka :P Z czasem jednak reputacja Limonchelli rosła i dzisiaj pozostaje na równi pod względem ważności z naszymi głównymi fursonami - Nalimbą i Madame Bree Carotte (Marchewką).

Wygląd postaci:
Limonchella Carotte posiada zarówno wersje feral jak i anthro, chociaż bardziej skupiamy się na rozwoju wersji anthro. Jest to związane z tworzeniem naszego autorskiego projektu tj. komiksu o grupie łuczników konnych Iustinian, w którym główne role będą grać nasze Original Characters jako anthrosy ;)
Gatunkowo jest kotem marchewkowym, w wersji feral jest wielkością równa dorosłej lwicy. Futerko podstawowe koloru jasnej zieleni - limonkowe, podfutro - żółte, cytrynowe. Nosi długie, jasnopomarańczowe włosy oraz puchaty ogon Maine Coon'a. Na świat patrzy błękitnymi oczami. Pierwotnie futerko Limonki było ozdobione licznymi gwiazdkami, obecnie liczba gwiazdek została zredukowana do jednej - na dekolcie. ;) Posiadamy tylko jeden obrazek przedstawiający Limonkę w wersji feral, który jednak nie nadaje się do publikacji na tym forum. ;P

Charakter i umiejętności:
Limonchella jak już wcześniej było wspomniane jest młodszą, przybraną siostrą Madame Bree Carotte, popularnej Marchewki. Z charakteru jest chłopczycą, bardziej preferuje męskie towarzystwo jednak - tu musimy zmartwić wszystkich panów - wcale jej się nie spieszy by mieć partnera. :P Jest pewna siebie, odważna i mówi często to co myśli. Nierzadko bierze na siebie opiekę nad starszą, ale mniej roztropną Marchewkę. Tak jak pozostali Iustinianie, Limonchella potrafi jeździć konno, a wychodzi jej to bardzo sprawnie oraz doskonale strzela z łuku siedząc na koniu. Jej główną bronią jest miecz dwuręczny. everybody_knows_my_sword_by_iustinianiearchers-da48am7.png. I tak jak Nalimba reprezentuje kulturę szwedzką tak Limonchella, zgodnie z pochodzeniem imienia, jest z krwi i kości Włoszką. ;D Jeśli kiedykolwiek będziecie we Florencji to kto wie, a być może w jednej z tamtejszych restauracji spotkacie Limonkę jedzącą lasagne i popijającą mrożoną kawę. :D tapeta_limo39_by_themarchef-d90horg.jpg

Ostatnio edytowany przez Nalimba (2016-08-28 15:50)


iustilogo_by_iustinianiearchers-daf78mx.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman