Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-02-12 07:47

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

The Walking Dead

"The Walking Dead" jest epizodyczną grą przygodową typu point-and-click, zrealizowaną na podstawie komiksu Robert Kirkmana o tym samym tytule. Całość została przedstawiona w konwencji horroru. Bohaterem gry jest Lee Everett, nauczyciel uniwersytecki, skazany za morderstwo kochanka swojej byłej żony, który próbuje przeżyć podczas rozprzestrzeniającej się zarazy żywych trupów. Na swojej drodze spotka innych ocalałych, a wśród nich ośmioletnią Clementine, którą postanawia się zaopiekować. Na gracza czeka wiele trudnych wyborów i decyzji, które wpłyną na przebieg historii i ostateczne zakończenie gry. Czy Lee zachowa swoje człowieczeństwo w obliczu apokalipsy? Gra jest podzielona na pięć epizodów: "A New Day", "Starved for Help", "Long Road Ahead", "Around Every Corner" i "No Time Left".

Gra jest fantastyczna. Te wszystkie wybory, które musi się dokonywać. To jak się zżywasz z bohaterem i innymi postaciami. Wprost nie do opowiedzenia. Na szczęście potwierdzono kolejne epizody gry. Już się nie mogę doczekać. Ktoś grał? A jeśli tak to jakie ma odczucia.


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#2 2016-02-18 11:52

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: The Walking Dead

Grałam w The Walking Dead i jestem zachwycona. Kocham gry, które stawiają na fabułę i grę emocjami!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman