Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-07-05 19:37

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Radio

Słuchacie radia? Jakie stacje podobają się Wam najbardziej? A może coś Wam w radiu- jako medium- nie pasuje? Zachęcam do dyskusji ;)

Offline

#2 2013-07-05 20:32

LauvaTai
Administrator
Lokalizacja: Stolica
Data rejestracji: 2013-01-04
Liczba postów: 821

Odp: Radio

Tylko Program Trzeci Polskiego Radia. Co prawda nie słucham "cały czas", ale lubię Trójkę, a szczególnie Listę. A w medium nie podoba mi się to, że w urządzeniach mobilnych jest kiepsko z zasięgiem...


"And then one day you find
Ten years have got behind you
No one told you when to run
You missed the starting gun"
Lauva w wersji lwiej (dzięki Caro!)

Offline

#3 2013-07-06 20:18

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Radio

Trójki jeszcze nie słuchałam, ale przetestowałam RMF FM, Roxy FM, Antyradio i Eskę Rock. Teraz, jako że odkryłam w swoim telefonie możliwość słuchania radia online i mam zakodowanych prawie tysiąc stacji z hakiem skaczę sobie od stacji do stacji. Katuję na zmianę RMF Celtic, Celtica FM i Bieszczady FM.

Offline

#4 2013-07-07 10:53

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: Radio

W radiu nie pasują mi reklamy (głupieeee reklamy) i to że mało jest stacji w zasadzie tylko dwie nadające się do słuchania Eska Śląsk(ot idealne do auta żeby se tam brzdękało) oraz Eska Rock(w innych stacjach jak RMF czy Zetka za dużo paplania do zadzie marynie).

Ostatnio edytowany przez Vorlind (2013-07-07 10:54)

Offline

#5 2013-07-07 11:08

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Radio

Fakt, reklamy są głupie, dlatego jak mogę słucham radia online, żeby słuchać samej muzyki czy audycji.

Offline

#6 2013-07-07 11:49

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Radio

No właśnie.. Moja siostra nie może zasnąć bez grającego radia w pokoju (nie pytajcie dlaczego bo sama nie wiem xD). A z racji, że musi go dzielić ze mną to calutką noc wysłuchuję tej paplaniny. Najczęściej leci Zetka albo RMF. Jak przełączę to jest jeden wielki krzyk więc już wole założyć słuchawki. Czasami też słucham na komórce OpenFM. \o/


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#7 2013-07-08 12:34

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Radio

Ja słucham Eski, RMF i Zet. Czasami jeszcze Radio Szczecin, Jedynka i Trójka. (Tylko te u mnie odbierają XD.)
A nie podoba mi się to:
Zet - w nocy przerywają piosenki,
Szczecin, Jedynka, Trójka - za dużo gadania.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#8 2013-07-10 16:01

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: Radio

@Sambirani może to od uzależnienia od muzyki... Ja też wolę jak coś mi tam brzdęka jak ida spać, zresztą mało to razy w słuchawkach się spało :D (tak da się ino miękka poduszka musi być).

Offline

#9 2013-07-10 17:07

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Radio

Sambirani napisał/a:

Moja siostra nie może zasnąć bez grającego radia w pokoju

Ja też zawsze jak kładę się spać, to włączam radio, aczkolwiek bez radio potrafię zasnąć.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#10 2013-09-08 20:25

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Radio

Ja uwielbiam Best of RMF ON, ale grają cały czas to samo, RMF FM, Eskę, radio Fest :P


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#11 2013-09-08 23:28

Leah
Użytkownik
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior!
Data rejestracji: 2013-03-04
Liczba postów: 306
WWW

Odp: Radio

Zawsze przed snem słucham RFM FM i Radio Zet c: Zawsze muzyka z radia mnie usypia. Będę musiała pobrać na fona inne radia ;)


>> deviantART>> KoziolTerrorysta
''Every place you've ever imagined... It's real. There's a fictional city in your mind, and you know every corner of it. Your mind is a world. Each of us is a place."/ Porter Robinson // 【=◈︿◈=】

Offline

#12 2013-09-09 09:44

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Radio

Za to ja ostatnio słucham Bandit Rock z Sztokholmu. Muzyka, jaką tam graja to przede wszystkim rock i klasyczny metal czy też covery znanych piosenek w wersji cięższej <3  Spikera rozumiem tylko wtedy, kiedy mówi coś po angielsku lub używa podstawowych szwedzkich zwrotów, ale to nic. Z czasem będzie tylko lepiej ;P

Offline

#13 2013-09-12 16:16

Kiburi
Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Data rejestracji: 2013-09-09
Liczba postów: 23
WWW

Odp: Radio

Ja uwielbiam Trójkę (kultowa! Szczególnie, że związana z Niedźwieckim, którego bardzo lubię), słuchałam kiedyś Złotych Przebojów, RMF Classic głównie ze względu na muzykę, a także TOK FM ze względu na ciekawe audycje. Teraz ogólnie mniej słucham radia. RMF Celtic? Kurczę, nie słyszałam, a szkoda; znam tylko Radio Celtica.
Czasami zdarza mi się słuchać Radia Śląsk i Rozhlasu Ostravskeho, ale głównie dla rozrywki, bo nie wszystko rozumiem.


Drodzy moderatorzy!
Proszę ostrożnie z poprawianiem treści moich postów, problemów z językiem polskim nie mam (wręcz przeciwnie), a ingerencja merytoryczna narusza sens mojej wypowiedzi. Pozdrawiam gorąco naszych modów, Kiburi. ;)

Offline

#14 2014-03-12 19:51

wimpy^^
Użytkownik
Lokalizacja: Przemyśl
Data rejestracji: 2014-03-08
Liczba postów: 874

Odp: Radio

W radio nie lubię tylko tego, że są tam prawie same gunwa (przepraszam xD). Puszczają tam, albo same starocie, albo cos, co za miesiąc będzie zapomniane. Słucham głównie RMF MAXXX, bo są tam te wszystkie najnowsze piosenki tych bardzo modnych piosenkarzy, a ja lubię być na bierząco, zwłaszcza, że co chwilę się mnie pytają "ej, a słyszałas to?". Innych stacji słucham tylko jak ktos mnie zmusi, albo jak mama idzie się myć i radio rębie na cały dom.


tumblr_nj6drfxPLp1tjsw8vo4_250.gif

Offline

#15 2014-03-12 22:39

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Radio

Czasami zdarza mi się słuchać Radia RMF FM oraz Radia Zet. Najbardziej wkurzają mnie w nich reklamy... :(


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#16 2014-04-01 17:30

Mamao(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Carotte
Mów mi: Mamo ;P
Wiek postaci: młoda dorosła
WWW

Odp: Radio

Kiburi, Lauva, ja też słucham trójki. Tylko i wyłącznie. Reklamy w radiu mi nie przeszkadzają, ale w Trójce podoba mi się nacisk na coś więcej niż tylko muzykę i to niż tylko muzykę na topie. Lubię audycje kabaretowe, a nawet Śniadanie w Trójce, gdzie zapraszają polityków, bo można się pośmiać jak prowadząca musi ich uciszać jak dzieci XD

Offline

#17 2014-06-10 15:39

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Radio

A ja słucham teraz tylko Radio Stargard. Można powiedzieć, że jest ono "rewolucją" w moim mieście.
http://www.radiostargard.fm


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#18 2014-08-28 00:11

K.O.T
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187

Odp: Radio

Dość rzadko słucham radia, zazwyczaj w samochodzie, albo jak jest gdzieś włączone. Najbardziej lubię Radio ZET Gold, bo grają tam świetną muzykę, często stare kawałki, które bardzo lubię. Lubię także radio Wawa, też dobra, polska muzyka. Nie lubię Jedynki, za dużo gadania i nudnej muzyki. Według mnie jest to radio, które pasowałoby do moich dziadków, bo raczej starsi ludzie lubią słuchać gadaniny w radiu.


"Otaczają mnie kretyni…"

Offline

#19 2015-08-24 23:26

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Radio

Ja zwykle słucham Eski Rock, ale to dlatego, że mają bardzo fajną audycję poranną i umilają poranną podróż samochodem do pracy. Bo poza tym to tłuką w kółko to samo. Choć na plus należy im zaliczyć sporo klasyki i to o szerokim spektrum.
Kiedyś zirytowany reklamami i szukając czegokolwiek innego natrafiłem na Radio Kampus. Bardzo ciekawa muzyka, zdecydowanie spoza głównego nurtu. Niestety rano trochę przegadane. Poza tym odbieram je tylko do połowy trasy więc potem i tak wskakuje eska albo muzyka z płyt ^^


2z59cac.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman