Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#91 2015-08-16 15:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

No i nagle, parę dni temu pojawia się trailer tego, jak będzie mniej-więcej wyglądała animacja. Czy fani się cieszą ? Nie Zaczynają sypać gromami i swoimi żalami, jaki to ten serial słaby, dziecinny, że tak nie powinno się hańbić wspaniałej historii z części poprzednich. I tu napada mnie rozmyślenie. Czego fani Króla Lwa spodziewali się po serialu typowym dla małych dzieci na kanale typowo dla przedszkolaków ? Nie rozumiem tego...

Proszę nie genralizowac. Mi się te dwa urywki podobały i jestem pozytywnie nastawiony. Ciesze się jak dziecko. :)
___
Wysłano z telefonu.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#92 2015-08-16 18:33

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Strzelec Lew napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=J3HevDh7CE8

Chyba pierwszy klip z nowego serialu.

Ten link już nie działa. Disney zablokował filmik, ale został on wstawiony na konto DisneyJuniorUK. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=CKna2EJLK0A


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Online

#93 2015-08-17 03:20

t1n00pr
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-10-28
Liczba postów: 31

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Pojawił się nowy filmik łączący obydwa opublikowanie klipy a także znane wcześniej screeny. Wszystko zaczyna układać się w jedną całość  :D
https://www.youtube.com/watch?v=2toXxKBg-kk
uFBHkne.png

Ostatnio edytowany przez t1n00pr (2015-08-17 05:49)

Offline

#94 2015-08-17 12:34

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Jeeej, dzięki za ten link, faktycznie teraz ten fragment pokazuje szerszy obraz sytuacji.
Zauważyłam, że jest info, że to filmik prywatny, to jak trafiłeś na jego link, żeby chociaż samemu zobaczyć?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#95 2015-08-17 20:08

t1n00pr
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-10-28
Liczba postów: 31

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Ktoś wrzucił link do filmiku na deviantart, googlowałem trochę na ten temat i znalazłem.

Teraz widzę, że od tego czasu pojawiło się tam sporo ciekawych informacji, m.in. fragment zapowiedzi w której głosu udzielił Ford Riley - producent wykonawczy TLG. Wyjaśnia jak Król Lew wiąże się z TLG i ujawnia nieznane dotąd fakty z samego Króla Lwa - historia Skazy, co działo się jeszcze przed narodzinami Simby. Krótko mówiąc - lektura obowiązkowa dla każdego fana KL  :)
http://anyahs.deviantart.com/journal/554206399

Offline

#96 2015-08-17 23:36

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Kurcze, faktycznie ciekawa koncepcja jest w tym tekście... i mi osobiście pasuje taka historia, którą wymyślili jako "prequel".
Przybliżone tłumaczenie pochyłego fragmentu tekstu:

Ford Riley, Executive Producer of The Lion Guard napisał/a:

W oryginale KL jest scena, którą wszyscy znamy. Na początku i na końcu filmu widzimy Rafikiego trzymającego pierworodnego króla lwa, pokazując zwierzętom Lwiej Ziemi przyszłego króla lub królową... ale co z młodymi urodzonymi jako drugie? Gdzie będą pasować w kręgu życia? Cóż, to nasza historia, historia TLG.

W nadchodzącej produkcji poznamy Kiona. To syn Simby i młodszy brat Kiary, przyszłej królowej LZ. Dowiemy się, że tradycyjna rola drugiego królewskiego dziecka to przewodzić lwiej straży. Obecnie straż to zespół chroniący LZ i broniący kręgu życia.  Wybiera się [najzaciętszych/najzacieklejszych], najodważniejszych, najszybszych, najsilniejszych i [niejasna wypowiedź]. Jako lider TLG, Kion jest tym najzacieklejszym, co oznacza, że został mu dany specjalny dar... moc zwana Rykiem Starszych. Kiedy go używa, wszystkie wielkie lwy z przeszłości LZ ryczą wraz z nim... to całkiem [gwałtowne/agresywne].

Teraz, czemu nie widzielismy Straży w pierwszym filmie? Znaczy... czyż Mufasa nie miał brata? Cóż, w nowej produkcji dowiemy się, że na długo przed narodzinami Simby, Skaza był przywódcą Straży i także miał moc Ryku Starszych. Jednak ta moc uderzyła mu do głowy i zaczął myśleć, że powinien być królem w miejsce Mufasy. Posunął się tak daleko, że rozkazał swojej straży pomóc mu zdetronizować Mufasę. Gdy członkowie straży odmówili Skaza użył Ryku Starszych by zniszczyć starą straż. To, z czego nie zdawał sobie sprawy to to, że używając ryku w złych celach całkiem utracił tę moc i stał się tym skurczonym/uschniętym i strasznym lwem, którego znamy z oryginalnej historii.


Kion, jako nasz nowy bohater nauczy się, że Ryk ma wielką moc i może być użyty do czynienia wielkiego dobra ale także przerażającego zła. Teraz, kiedy spotykamy Kiona po raz pierwszy, nie słyszał on jeszcze o Ryku Starszych. Nawet nie wie czym jest Lwia Straż. Jedyne co go interesuje to zabawa z najlepszym przyjacielem, ratelem Bungą podczas pięknego dnia na Lwiej Ziemi.

:bigsmile:

Ostatnio edytowany przez Kiara (1970-01-01 02:00)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#97 2015-08-19 02:25

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Heh nie brałem tego na poważnie dopóki nie napisali o tym na EQD. Obawy mam takie jak większość i Feo je już wyraził. Choć ten ostatni klip zapodany przez t1n00pr daje nadzieję.

A teraz prasówka ode mnie:Artykuł w EQD
Pominę rozważania na temat łapki na ramieniu, która została uznana przez bronies za swoisty "cutie mark".
Equestria Daily uważa, że może to być odpowiedź Disney'a na kuce. Teza ta ma oparcie w fakcie, że TLG ma towarzyszyć sporo "merchu" czyli gadżetów i zabawek. Jak zauważyli, na wszystkich wytwórniach ogromne wrażenie zrobił sukces MLP FiM i każdy poczuł zapach pieniędzy.
To w zasadzie jest łyżka dziegciu do kociołka naszej radości, ale może też i szansa. Każdy kto mniej więcej wie co się dzieje w fandomie MLP wie, że fani mają pewien wpływ na serial, w końcu liczy się oglądalność. Fajnie by było mieć wpływ na TLG, czyż nie? ;) No ale wiadomo, najpierw sprawdzą czy hajs się zgadza, a dopiero potem otworzą listy od fanów...

Mimo, że uważam się za ultrasa (KL3 nigdy w całości nie obejrzałem i nie obejrzę) to czekam z niecierpliwością na premierę. Wtedy przyjdzie wystawić ocenę.

Btw zgłaszam wstępnie chęć pracy przy napisach polskich po premierze.

P.S. W związku z całym tym zamieszaniem przypomniałem sobie niedawno TLK :D Niezmiennie zaje..sty   :la:


2z59cac.gif

Offline

#98 2015-08-19 10:57

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Lekko mnie to śmieszy, że wziąłeś to na poważnie, kiedy napisali o TLG na stronie o kucykach... XD
Nawet przez chwilę nie skojarzyło mi się to z cutie markiem. Ale z całą resztą tego co piszesz się zgadzam, nawet jeśli możemy myśleć, że fajnie, bo chcą kontynuować taką piękną historię, to jednak... zdecydowali się na to bo musieli uznać, że przyniesie sporo dochodów.

(Troszkę też nie rozumiem Twojej postawy - no zgadzam się, można nie uznawać KL3, ale... można obejrzeć dla śmiechu. Taki strasznie zły nie jest. :) )


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#99 2015-08-19 17:28

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Haha, chodzi o to, że uważałem to za akcję reklamową linii zabawek. Jak zobaczyłem o tym post na EQD to mnie aż zamurowało, więc się wczytałem i czym prędzej popędziłem na SLZ ^^

Troche serio boję sie tego, że to może być wypowiedzenie wojny Hasbro. Ale nawet jeśli to wolałbym, by przyjęli strategię naśladowania. To może stworzyć szanse na powstanie czegoś naprawdę fajnego. Targetem kucy też są dzieciaki 4-8 lat, a każdy kto zna stare Cartoon Network wie, że bliżej im do Laboratorium Dextera czy Atomówek. Pytanie czy Disneya stać mentalnie na takie posunięcie.

Offtop:
Z KL3 to jest trochę tak jak pisał Fire Lion. Trochę to jest takie bezczeszczenie. Oczywiście nie można tak śmiertelnie poważnie do tego podchodzić, więc podjąłem próbe obejrzenia. Ale w trakcie uświadomiłem sobie, że przecież jeżeli coś wyśmiewamy to zwykle po to by o tym zapomnieć (wpadka w pracy, jakieś traumy, kiedy powiemy coś głupiego). Rzecz wyśmiana jest emocjonalnie ujarzmiona, daje odczyn obojętny ergo łatwo o niej zapominamy. A ja nie chcę TLK zapominać i zdejmować z niego ładunku emocjonalnego. Chcę zapamiętać jak oglądałem go w kinie te 20 lat temu i ciarki które mnie wtedy przeszywały. KL3 to po prostu odczarowuje.


2z59cac.gif

Offline

#100 2015-08-19 17:46

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Chcę zapamiętać jak oglądałem go w kinie te 20 lat temu i ciarki które mnie wtedy przeszywały.

No i akurat TLG też rzuca inne światło na KL1 (w szczególności ten opis o Skazie itp.). Właśnie dlatego jestem negatywnie nastawiony.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#101 2015-08-19 22:40

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

To ciekawe, bo mi właśnie ten wątek się bardzo podoba. O ile oczywiście włożą w niego odpowiednią dozę powagi i dramatyzmu, a nie przejdą ot tak, że coś tam kiedyś było. Podoba mi się nawet to, że nie podejmują tu próby wybielenia Skazy, ale jak będzie ostatecznie, zobaczymy.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#102 2015-08-19 22:57

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Ja bym tutaj nie przedstawiał pochopnych opinii. Mogę się wypowiedzieć odnośnie tego co zobaczyłem. Nie stwierdzam, by chciano zrobić z tego jakąś parodię. A co będzie z wątkiem Skazy i innymi wymienionymi na wpół serio to jeszcze zobaczymy. Jak będzie premiera to założymy nowy dział i dyskusjom nie będzie końca, a na razie możemy sobie podywagować na temat doniesień prasowych.
Po tym klipie i żartobliwym porównaniu do Avengersów można wnioskować, że raczej powinniśmy się spotkać z pewną dozą powagi i dramatyzmu Kiaro.


2z59cac.gif

Offline

#103 2015-08-20 18:20

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Powstrzymywałem się z napisaniem w tym temacie już od pewnego czasu... Tak patrzę.... i jak na niskobudżetową produkcję wygląda nieźle (w sumie to chyba nawet lepiej niż miejscami KL2).
Nie powiem sposób użycia magii (a i trochę kreska) jednoznacznie skojarzył mi się z tym: O czym już tu Helbi z Kiarą dyskutowali (klikać na własną odpowiedzialność)*... ale w sumie czego się spodziewać przy tym targ... grupie docelowej (po polsku chyba można pisać, nie?).
Nie zamierzam spekulować co będzie w serialu (a co nie), bo  samym serialu będzie, co będzie. Dzięki temu uniknę zmniejszę ryzyko rozczarowania.
Jednak myślę, że warto dać im (twórcom serialu) pewien kredyt zaufania. Może jak to wypali (serial się przyjmie) wytwórnia Disney'a przerzuci się z wątpliwej jakości aktorskich seriali komediowych z powrotem na filmy i seriale animowane?
Może postanowili wykorzystać lukę w którą parę lat temu (zupełnym przypadkiem) wstrzeliło się Hasbro ze swoją animację o Psychicznie niestabilnych konikach (klikać na własne ryzyko)* (nawet jak ktoś ich nie lubi, to nie może zaprzeczyć, że mają niemałą liczbę fanów i raczej nie ma w internetach osoby która się z nimi nie spotkała).

W końcu Król Lew (ewentualnie jego kontynuacja) był trochę łabędzim śpiewem jak idzie o filmy Disney'a. Ten serial ma szansę to zmienić (oby tylko jej nie zmarnował). Kto wie, może właśnie (powoli co prawda) zaczyna się renesans (odrodzenie dla osób, które tego jeszcze nie miały/już nie pamiętają) dobrych animacji?

*Jeny jeszcze nigdy tyle nie nawiązywałem do nich w żadnym poście (nie licząc primaaprilisowego) o_O.

EDYCJA: Zdublował mi się kawałek tekstu i brzmiał... głupio xD.

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2015-08-20 22:58)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#104 2015-08-20 21:24

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Do listy dubbingerów, podanej przez Nita, dorzucam aktora podkładającego głos Rafikiemu - nie jest to już Robert Guillaume, lecz Khary Payton.
Żródło: http://www.ew.com/article/2015/08/18/li … sneak-peek


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Online

#105 2015-08-20 22:52

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Ib doceniam twoją odwagę w poruszeniu tematu kucy, ale to tylko przykład. Zabawny co prawda, bo oto komercha pobudziła do życia gigantyczny ruch fanowski zaprzeczający wręcz założeniom biznesowym serii. Ale czy właśnie nie utyskujemy, że Disneyowi wychodzi na opak? Z wytwórcy najpiękniejszych filmów animowanych i pioniera animacji stał się świątynią komercji, podręcznikowym wręcz przykładem jak trzepać kasę na starej reputacji.

Niestety nie sądzę, by TLG coś zmienił. Powiem krótko, przemawia przeze mnie próżność. Ja chcę więcej Króla Lwa i już. Disney jest spalony. Animacje w starym stylu nie powrócą. Ba gdyby Disney zrezygnował z tych marnych do bólu filmów i seriali z (pożal się) aktorami to byłaby rewolucja na miarę wynalezienia święcących nike'ów. I Ib wszyscy tu są mi świadkiem, gdyby tak się stało, to stawiam Ci kratę browaru albo porządny obiad!


2z59cac.gif

Offline

#106 2015-08-20 23:10

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

@Helbi:
Wiesz, robiłem dziś porządki i znalazłem gumową piłeczkę... taką co jak się nią rzuci o podłogę to wysoko podskakuje... No i pomyślałem, że skoro Disney już tak nisko upadł... to może właśnie się odbije jak taka piłeczka XD.

//Btw. ten Twój avatar... jeszcze dodać dymek myślowy "Co ja ... napisałem o_O?" xd//

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2015-08-20 23:11)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#107 2015-08-20 23:55

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Piękne porównanie Ib, tylko co jeśli ta piłeczka zamiast z kauczuku, utoczona jest z betonu? Przekonamy się.

Mój avatar to zwyczajowo społeczno-mentalna prowokacja. Mile widziana nie liniowa interpretacja xD


2z59cac.gif

Offline

#108 2015-08-24 20:06

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

http://www.j-14.com/posts/madison-petti … zuri-67864
Zostawię to tutaj. :)

Zostawię to tylko tutaj


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#109 2015-09-20 00:11

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Coraz bardziej jestem zniechęcony.

Fel napisał/a:

Spójrzcie na to. Wtf.
http://www.amazon.com/Lion-Guard-Cant-W … 2622344702
Ja sądziłam, że to będzie się działo PO drugiej części TLK, a oni co, zmieniają historię? :/

Ostatnio edytowany przez Ognik (2015-09-20 00:12)


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#110 2015-09-20 04:11

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Jeszcze nie brałbym takich rzeczy na poważnie. Disney robi wielką tajemnicę dotyczącą pobocznych postaci i raczej niemożliwe, aby publikowali okładki książek z pół rocznym wyprzedzeniem. W dodatku film będzie kontynuacją KL2 i Kiara na 100% jest starszą siostrą Kiona. Nawet tu mówią o tym wyraźnie:
https://www.youtube.com/watch?v=jdXFYGzuIaQ -> son of Simba, and younger brother of Kiara
Przy okazji na filmie można podejrzeć wiele niepublikowanych nigdzie grafik z filmu

Ukryta treść

g0tIc.png
ie7fh.png

Nawet jeśli okładka okazałaby się prawdziwa to nie jest powiedziane, że musi to być Kiara. Nadal nie wiemy kim są 4 postacie (Mzingo, Zuri, Tiifu, Chungu) i nie jest powiedziane, że to żadna z nich. W końcu Kion oprócz lwiej gwardii, może mieć gdzieś lwią przyjaciółkę, której marzy się zostać królową.


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#111 2015-09-24 21:29

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

raczej niemożliwe, aby publikowali okładki książek z pół rocznym wyprzedzenie

Pamiętaj, że np. wydawcy mogą to wymuszać. ;)

Która postać, skoro już przy tym jesteśmy, najbardziej przypadła wam do gustu, tak z wyglądu? :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#112 2015-10-11 03:27

t1n00pr
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-10-28
Liczba postów: 31

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Disney wypuścił wczoraj krótką zapowiedź do TLG:
https://www.youtube.com/watch?v=Nl2xKBy45Zc

Premiera 22 listopada o 1:00 naszego czasu, jeśli się nie mylę.

Przy okazji pojawiło się kilka nowych obrazków: http://blogs.disney.com/oh-my-disney/20 … ion-guard/
Ciekawe kto to jest na drugim obok Nali i Kiary (?).

Ostatnio edytowany przez t1n00pr (2015-10-11 04:21)

Offline

#113 2015-10-11 09:41

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Wiadomo jak się nazywa, ale nie wiadomo kim jest -  Tiifu dubbingowany przez Sarah Hyland.
(https://www.facebook.com/DisneyTheLionG … 26/?type=3)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#114 2015-10-11 10:59

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

A w komentarzach pod zdjęciem jak zawsze pierdyliard teorii spiskowych. Że to może córka Kovu i Kiary, że Kovu nie żyje, że to nie Kiara tylko jej córka, że Kiara jest na pewno dorosła w TLG. Mózg mi zaraz eksploduje.


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#115 2015-10-11 22:59

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

To norma Maru. Podekscytowani fani zawsze snuli, snują i snuć będą rozmaite teorie. Im bliżej premiery - tym bardziej. :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#116 2015-10-12 19:40

Wathara
[img]http://i62.tinypic.com/flhkyg.png[/img]
Lokalizacja: ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Data rejestracji: 2012-05-18
Liczba postów: 3,028
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Nie mam pojęcia, czy to się już pojawiało w tym temacie, więc wrzucam - nawet, jeśli już było myślę, że warto to odświeżyć.
https://www.youtube.com/watch?v=X19M8Ugshlw
Jeżeli mam być szczera to niezbyt podoba mi się pomysł na 'Ryk'. Wydaje mi się to być takie sztuczne i nie pasujące do Króla Lwa. Ale zobaczymy po tym, jak już wyemitują serial - może nie będzie tak źle. :)

Ostatnio edytowany przez Kiara (1970-01-01 02:00)


Keep the wolves from the door.
______

dA

Offline

#117 2015-10-12 20:12

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Chyba było ale to nic. Zgadzam się z tobą, może nie najlepiej to wygląda, ale... jakaś magia ma prawo być, szczególnie duchowa. Cały czas próbuję się wstrzymywać z oceną aż do premiery.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#118 2015-10-16 17:44

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

LINK
Trafiłam na nowy zwiastun.


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#119 2015-10-16 17:55

LauvaTai
Administrator
Lokalizacja: Stolica
Data rejestracji: 2013-01-04
Liczba postów: 821

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

Czy te hieny naprawdę muszą być takie... fuj?
No i pogłoski o cofnięciu się w stosunku do KL2 potwierdzone. W inne aspekty się nie wgryzałem póki co.

E: wrzucę screen jakby ktoś nie zauważył (0:53)

Ukryta treść

piDYJVc.png

Ostatnio edytowany przez LauvaTai (2015-10-16 18:10)


"And then one day you find
Ten years have got behind you
No one told you when to run
You missed the starting gun"
Lauva w wersji lwiej (dzięki Caro!)

Offline

#120 2015-10-17 01:28

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Ogólnie o Lwiej Straży i spekulacje na temat nadchodzących odcinków

A mi zwiastun bardzo się podoba. Owszem, ten ryk jest naiwny, ale ale poza tym - zwiastun jest bardzo pozytywny :)
Już nie mogę się doczekać :la:

Tylko wiek Kiary (no chyba że to jej corka?) mnie zastanawia. o_O


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman