Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-02-09 14:32

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

The Elder Scrolls Online

Bethesda postanawia zawojować świat swoim nowym MMO osadzonym w uniwersum The Elder Scrolls. Wydawało się, że po premierze Morrowind'a nie może być już lepiej i tak też w zasadzie było. Każdy kolejny produkt był systematycznie 'kastrowany' i zamieniany w grę, która dosłownie prowadzi gracza za rączkę. Sytuację w ogromnej mierze ratował dodawany Construction Set pozwalający na tworzenie modyfikacji, które doprowadzały grę do stanu pełnej używalności. Oblivion'a i Skyrim'a zapowiadano wyjątkowo hucznie i obie gry miały być innowacyjnym przełomem - dla większości fanów, którzy trzymają się z serią od jej samych początków były raczej cofnięciem się w przeszłość niż innowacją.
W moim osobistym odczuciu Bethesda zmierza w katastrofalnym kierunku planując wypuścić ESO za 2 miesiące. Po dwóch beta testach wciąż walają się pod nogami spore ilości bug'ów oraz dość kiepska optymalizacja. Wizualnie gra również nie prezentuje się powalająco (co prawda jestem zdania, że liczy się gameplay a nie wygląd) i przypomina nieco Morrowind'a na Graphic Extenderze. Myślałem, że ostatni beta test będzie już w miarę "wypolerowany", ale szczerze mówiąc się zawiodłem.
Odnoszę wrażenie, że twórcy chcą wypuścić grę najszybciej jak to możliwe i zebrać żniwa tylko dlatego, że w tytule widnieje logo serii TES. Gra ma naprawdę spory potencjał, ale Bethesda jak wiadomo ma również spory talent do spartolenia wielu rzeczy. Do tego wszystkiego dochodzi horrendalna kwota abonamentu miesięcznego ( jak i cena startowa) co raczej gwarantuje grze szybkie przejście na F2P. Gdyby gra nazywała się przykładowo "Random Fantasy World Online" to raczej nie obiła by się zbytnim echem na obecnym rynku.
Jest mi bardzo przykro, że gra prezentuję się niezbyt zachwycająco na chwilę obecną (ja rozumiem, że to wciąż beta, ale do premiery raptem 2 miesiące i jestem pewien, że całość nie zostanie doprowadzona do ładu) Pozostaje zaczekać i zobaczyć co się z tego wszystkiego uformuje. Mimo wszystko z całego serca życzę tym leniom z Bethesdy, aby choć raz zrobiły coś tak jak należy.

Obowiązuje mnie NDA, ale i tak umieszczę screeny (za karę, że mnie tak rozczarowali)

Ukryta treść

414.jpg

Ukryta treść

54745.jpg

Ukryta treść

image.jpg

Ukryta treść

342.jpg

Ukryta treść

463.jpg

Ukryta treść

75457.jpg


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#2 2014-02-09 19:44

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: The Elder Scrolls Online

I tak pozdejmowali większość. ;P


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#3 2014-02-09 23:02

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: The Elder Scrolls Online

W usuwanie się nie bawią, ale czasem mają tendencję do usuwania filmików z beta testów. Nawet Angry Joe puścił parę i zamieścił swoje wrażenia z bety. Jedyne co za to grozi, to wykluczenie z dalszych testów, więc mogą mnie pocałować wiadomo gdzie :P
Z tego co przed chwilą zauważyłem, screeny się nie wyświetlają :/ Na jednym lapku w rozdzielczości 1360x768 mam ten problem. Na drugim i stacjonarce w 1920x1080 wszystko jest OK, więc chyba będę musiał zrobić poprawki, lub wrzucić na inny host.

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-02-10 18:59)


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#4 2014-02-10 02:58

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: The Elder Scrolls Online

O jaki fajny temat, The Elder Scrolls w wersji online pomysł średni w moim mniemaniu, a bugi na pewno będą, bo seria TES zawsze konkurowała w ilości bugów z Gothic... (optymalizacja, a raczej jej brak, losowe chrashe, niewidzialne ściany, AI, i masa innych kwiatków, to domena obu serii). Ale i_tak obie są zajebiste.

W tes Online zagram3 o ile będzie na tpb, albo zaczekam aż przejdą na free2play.

//1. "Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie.
2. "I tak" piszemy oddzielnie.
3. Słownictwo! ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-02-10 19:02)

Offline

#5 2014-02-15 20:32

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: The Elder Scrolls Online

Jak dla mnie pomysł znakomity, ponieważ wolałbym zobaczyć TES w wersji online, aniżeli kolejne gry w stylu Obliviona czy Skyrima (dla mnie się niestety TES'y skończyły wraz z Morrowindem). Fabuła w Oblivionie oraz Skyrimie to raczej kiepska kpina  (prostszej i krótszej się po prostu już nie da zrobić, ale w TES VI mnie pewnie jeszcze zaskoczą, że się jednak da :P ) Wolałbym ogromny świat z bogatym "lore" oraz naciskiem na role-playing uzależnionym od działań innych graczy.
Koncepcja dobra, ale wykonanie niestety przypadło Bethesdzie :/ Seria TES nie była niczym wyjątkowym, jeśli chodzi o "babole", ponieważ każda produkcja tego studia była zabugowana jak diabli, ale nadrabiała gameplay'em.
Gra raczej szybko przejdzie na F2P, ponieważ w przeliczeniu na nasze ponad 200 zł za grę oraz ~50 miesięcznie to jest czysta kpina i soczysty kop z pół obrotu w stylu samego Chucka Norris'a w twarz fanów tej serii. Szkoda, że Bethesda zrobiła się tak pazerna na pieniądze i po prostu chce żerować na samej marce :/

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-02-16 13:55)


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#6 2015-04-24 20:43

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: The Elder Scrolls Online

Na szczęście oficjalnie 17 marca 2015 Bethesda zdjęła z TESO abonament. Jak przejdę Skyrima 5 razy i będę miała dużo nadprogramowej kasy to może się nim zainteresuję.

333984615.jpg
I spróbuj teraz zawołać kici-kici...

Ostatnio edytowany przez Kiara (1970-01-01 02:00)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman