Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2015-01-18 13:52

Mika
Weteran
Data rejestracji: 2009-12-12
Liczba postów: 1,006

Dzwoneczek - wszystkie części

Myślę, że każdy wie o czym jest ta bajka, może niektórzy uznają, że to dla dziewczyn, ale uważam, że i tak powinien ten wątek tu się pojawić. Jest kilka części oczywiście:
1. Dzwoneczek
2. Dzwoneczek i zaginiony skarb
3. Dzwoneczek i uczynne wróżki
4. Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł
5. Dzwoneczek i tajemnica piratów
6. Dzwoneczek i bestia z Nibylandii

Obejrzałam oczywiście wszystkie części, najsłabsze wg mnie to 2 i 3 część. 6 część - WYBITNA, najlepsza, mega po prostu - ryczałam w kinie cały czas, nie tylko ja z resztą, jeśli ktoś jest fanem Dzwoneczka, to oczywiście polecam ostatnią z produkcji.


Żyj tak, aby twoja wolność nie była więzieniem...

Offline

#2 2015-04-11 17:27

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Dzwoneczek - wszystkie części

Hmm... Moim zdaniem, bardzo fajna bajka. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak byłam mniejsza nie przepadałam za Dzwoneczkiem. Dopiero gdy podrosłam, postanowiłam go obejrzeć jeszcze raz (wszystkie części) i bardzo mi się spodobał. Nie jest to może moja ulubiona bajka, jednak ma jakiś swój urok. Sympatycznie się go ogląda wieczorem, pod kocykiem i z herbatką w ręce, gdy już znajdzie się trochę czasu do poleniuchowania. Polecam. ^^

Ostatnio edytowany przez Sambirani (2015-04-11 17:28)


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#3 2015-04-28 17:28

Ashera
Użytkownik
Data rejestracji: 2015-04-15
Liczba postów: 91

Odp: Dzwoneczek - wszystkie części

Niestety, nie widziałam jeszcze dwóch ostatnich części. Z tych, które oglądałam najlepsza dla mnie była czwarta - ze względu na wątek miłosny :D Podoba mi się klimat ,,Dzwoneczka" - muzyka, design wróżek, magiczne krainy... Co prawda bajka ta jest trochę naiwna, ale  za to świetnie poprawia mi humor :)


tumblr_oh1x7aKzdw1v9ez4qo1_540.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman