Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-08-18 12:01

Tima
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-12-22
Liczba postów: 429
WWW

Slender

Gra znana. Sterujemy dzieckiem/nastolatkiem chodzącym po lesie podczas nocy. Naszym zadaniem jest znaleźć osiem kartek. Niby łatwe zadanie, ale w lesie czycha niebezpieczeństwo - człowiek bez twarzy, z mackami wyrastającymi mackami.
Gra powstała na podstawie internetowych legend. Postać powstała na forum internetowym w konkursie na najlepsze przerobione zdjęcie. Wygrały dwa zdjęcia z wysokim mężczyzną na tle dzieci.
Gra w miarę straszna, można dostać zawału. Szczerze, to jeszcze nie grałam, ale oglądałam let's play'e, by zobaczyć, co to jest. Nie mogłam w nocy spać.

//Poprawiłem błąd ortograficzny w wyrazie "czyha" i usunąłem powtórzenie. ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-08-18 12:22)


"Ty i ja to jedno"
" Nie żałuj umarłych, żałuj tych, co żyją bez miłości." ~ Albus Dumbledore
http://krolllewek.blogspot.com/

Offline

#2 2015-04-06 12:12

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Slender

Slender nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym. Ani to straszne, ani ciekawe, ani nic. Osobiście grałam raz czy dwa, również w nocy i jakoś ani razu nie podskoczyłam z przerażenia czy też nie zaczęłam wywijać rękami i krzyczeć na cały dom wołając o ratunek bo "o wysoki dżentelmen z mackami znalazł mnie w lesie!" X"D Pewnie to zależy od człowieka... Tylko właśnie jestem osobą dość strachliwą jeśli chodzi o takie rzeczy, więc nie wiem co zrobiła źle grając w to. x'D


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#3 2015-04-06 12:48

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Slender

... You're doing it wrong jeśli - nie grasz sama, robisz to w dzień, słuchasz jakieś znanej sobie lub radosnej muzyki. XD
Mnie kiedyś ktoś zmusił do grania w nocy i w ciszy i prawie padłam na ten zawał. :<


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#4 2015-04-06 12:52

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Slender

No właśnie spełniłam wszystkie wymienione kryteria. Może po prostu za bardzo sceptycznie podeszłam do tej gry i nie wczułam się w nią tak jak powinnam. o;


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman