Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2011-11-28 00:27

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Gwiezdne wojny

Hmm.... jaka kreska jak to jest 3D? Wiecie, włos mi się na głowie jeży bo podobno mają kręcić 3 najstarsze części że tak powiem od nowa...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#32 2011-11-28 01:18

Akitsuki
Użytkownik
Lokalizacja: Rzeczywistość
Data rejestracji: 2011-11-26
Liczba postów: 56

Odp: Gwiezdne wojny

Też już o tym słyszałem że mają odświerzyć stara produkcję a o kreskę mi chodzi o to że do wojen klonów postacie były projektowane recznie przez rysowników i są niezłe


'Jeśli masz siłę, w końcu staniesz się samotny, a w ostateczności arogancki. Nawet jeśli byłeś wszystkim czego ludzie życzyli Ci od początku." -Itachi Uchiha :o

Offline

#33 2012-08-28 17:41

Mutti
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-11
Liczba postów: 32

Odp: Gwiezdne wojny

Ja uwielbiam "Star Wars"( wszyscy domownicy się śmieją że to mój brat wyprał mi mózg xD).Taa ja całkiem niedawno oglądałam 4 część. Podobała mi się. Grała też z moim bratem we wszystkie gry LEGO Star Wars i sąd wiem co działo się w której części.


Moje klasa- Lwia i Zła ziemia,Kuba- Skaza,Patryk- Zira,Kacper i inni chłopacy- lwice ze złej ziemi,Ja-Nala,Julka-Kiara,Zuzia i reszta dziewczyn- Lwice z Lwiej ziemi,Pani wychowawczyni- Sarabi,Pani od matmy- Simba,Pan od historii- Mufasa,Pan od techniki- Kovu,

Offline

#34 2012-09-20 18:27

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Gwiezdne wojny

Star Wars bardzo lubię. Tylko wiecie jak bardzo zazdroszczę fanom SW. Otóż oni mają dziesiątki książek oraz komiksów, które są kanoniczne. Nie mówiąc już o grach i konwentach. Wiecie, oni wiedzą co się wydarzyło 3000 lat przed narodzeniem Luka. Znają walki starej republiki z sithami. Wiedzą co wydarzyło się po tym jak Luk został jedi i założył własną akademię. Chciałabym, że by taki rozległy kanon istniał również w świeci TLK   ;)


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#35 2012-10-31 19:53

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Gwiezdne wojny

Uwaga! Uwaga! Mam ważne wiadomości dla fanów SW. Po pierwsze Disney wykupił Lucasfilm. Po drugie mają powstać epizody VII, VIII i IX. To nie są żarty. Wiadomości są już potwierdzone. Z jednej strony się cieszę no bo nowe części, ale z drugiej boję się, że Disney może zniszczyć SW. Chociaż tak samo mówiono o Marvelu. ale "Niesamowity Spider-man" czy "Avengers" były bardzo dobre. Jak ktoś chce to może sobie poczytać więcej tu:
-na największy forum dla fanów SW:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?1 … d-vii.html
-na filmwebie:
http://www.filmweb.pl/news/Epizody+VII- … eya!-90236
No to kto się cieszy?


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#36 2013-03-14 23:38

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Gwiezdne wojny

Ja się cieszę!!!! Serio się cieszę.
Ale jak myszka mickey zostanie jedi, a puchatek sithem to będziemy o krok od simby w roli chewbacci i Wajdy jako reżysera... xD Laserem i Mieczem czyli Sienkiewicz na Tatooine...


2z59cac.gif

Offline

#37 2013-06-23 15:32

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Gwiezdne wojny

Wiecie, że ja nigdy nie obejrzałam nawet 5 minut Gwiezdnych wojen, ale kwestię Luke, I am your father znam doskonale xD

Offline

#38 2014-09-06 22:57

Torrez
Użytkownik
Lokalizacja: Suwałki
Data rejestracji: 2014-09-03
Liczba postów: 45

Odp: Gwiezdne wojny

Uwielbam filmy Sci-fi, a ten jest genialny! Kiedyś podobało mi się Wojny Klonów, ale teraz zrobiła się z tego tandeta.

Ostatnio edytowany przez Torrez (2014-09-06 22:58)

Offline

#39 2015-03-02 00:04

Tal Abesh
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2015-03-01
Liczba postów: 9

Odp: Gwiezdne wojny

O, temat dla mnie :) Myślałam ,że będzie się tu wypowiadało bardzo mało osób, a tu proszę bardzo :) jak widać nie jestem tutaj sama.
Przechodząc do rzeczy: mi z obu trylogii najbardziej podobały się Zemsta Sithów, Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi. Jedynki, dwójki i czwórki jakoś nie mogę przetrawić, bo po pierwsze są trochę nudne, a Atak klonów w dodatku jakiś taki trochę mdły. No dobrze, rozumiem, że miłość pomiędzy Jedi i panią senator, ale... mogli to lepiej zaprezentować. Mogli dać ościupkę więcej pikanterii, tak jak w przypadku Hana i Leii. W dwójce Anakin jest no... ciapowaty :|.
Co do Zemsty Sithów- uwielbiam  :bigsmile: Muzyka jest genialna, fabuła też, a pojedynki- miodzio. Jedyne do czego się przyczepię to trochę zbyt szybkie przejście Anakina na ciemną stronę mocy. Według mnie, jego droga ku ciemności powinna być bardziej rozbudowana i w ogóle. ESB i ROTJ nie wiem jak mam opisać, ale powiem, że są bardzo dobre... nie, chwila bardzo dobre to za mało powiedziane :D
Obecnie bardzo lubię Lorda Vadera, zarówno przed walką na Mustafar jak i po ;P Świetnie przedstawiona postać i wogóle. Za to nie lubię Obi-Wana. Po prostu nie przypadł mi jakoś do gustu, sama nie wiem czemu...
A Wojny Klonów... są nie do końca, jakby to powiedzieć... nie mają tego klimatu. Ale najgorsza z tego wszystkiego jest Ahsoka. Nie tak dawno założyłam się z kolegą z klasy, że każde z nas obejrzy całe Wojny Klonów i zgadnijcie co się stało! Nie dotarliśmy nawet do drugiego sezonu! A to przez Ahsokę. Gdyby jej nie było, serial byłby jeszcze znośny, albo chociaż, żeby nie była taka hardkorowa, że z walk wychodzi bez szwanku.
Mam o tyle dobrze, że piszę fanfikcje o Wojnach Klonów i moja wersja jest lepsza pod względem hardkorowatości Ahsoki (U mnie Togrutanka będzie przeciętnym padawanem, bez jakichś nadzdolności czy czegoś tam) i innymi tym podobnymi. Uch, ale się rozgadałam :D

Ostatnio edytowany przez Wathara (2015-03-02 20:13)


Until I fix what's broken, I am machine under key of darkness

Offline

#40 2015-03-02 14:34

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Gwiezdne wojny

I bardzo dobrze, że się rozgadałaś! : D
Aż się dziwię, że nie sama nie rozpisałam się wcześniej w tym temacie! Tata zaszczepił mi zamiłowanie do tej serii, w końcu jemu towarzyszyła przez całe życie (i jeszcze będzie, bo właśnie mają kręcić te nowe części 7-9).

Nie przepadam za złymi postaciami, ale dzięki temu co jest na końcu Darth Vader mnie bardzo nie razi. Obi-Wana lubię, ale odkąd byłam mała zawsze najbardziej podobał mi się Qui-Gon Jiin i szkoda, że zginął już w pierwszym (czwartym) filmie. W praktyce moim ulubionym bohaterem powinien być Han Solo, bo uwielbiam Harrisona Forda, niezależnie od jego roli. Samą postać też lubię. ^_^
Wygląda to tak - jak jedna ulubiona schodzi ze sceny to może wejść kolejna: 1-Qui-Gon,  2,3-Obi-Wan,  4-6-Han Solo.

Wynoszę starszą trylogię nad młodszą, niezależnie od jej niedociągnięć wizualnych cieszę się, że są części nie przesiąknięte efektami specjalnymi dzisiejszej kinematografii. Wolę ideologię Jedi, gadanie o mocy i treningi Jody, niż np walkę w galaktycznym senacie.

Tal Abesh, zgadzam się z Tobą, że Anakin trochę za szybko przeszedł na złą stronę. Rozczarowało mnie wyjaśnienie czemu Padme zmarła.

Serialu nigdy nie oglądałam, więc tu nie mogę się wypowiedzieć.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman