Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#2731 2015-02-17 16:49

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Nie chciał tu żadnych kłótni ani awantur. Postanowił więc zareagować.* - Ej! Spokojnie. Nie kłóćcie się, bo nic z tego nie wyniknie. *Powiedział. Ale trzeba przyznać, że Fur zaimponował mu swoją reakcją.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2732 2015-02-17 17:12

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

* Ogarnął się gdy usłyszał słowa Fire, podszedł do niego " przypadkiem " przydeptując lekko ogon, usiadł obok. Patrząc na zdezorientowanego Venona, udawał nieobecnego by móc odepchnać mocno Fire jedną łapą... Zrobił to a gdy ten również zdezorientowany popatrzył na niego, trwał w bezruchu z wypartą piersią " na baczność " niczym posąg patrzył przed siebie nim znowu nie dostał ataku śmiechu *

Offline

#2733 2015-02-17 17:50

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Z tego co, właśnie przed chwilą Furaha zrobił, to ciemny lew nie był z tego zadowolony, ani mu nie było z tego powodu do śmiechu. Podniósł się z ziemi, trochę otrzepał się z kurzu* - To nie było śmieszne, Furaha. *- powiedział to zimnym głosem, po chwili na jego pysku malowała się wroga mina, po chwili dodał* - I to  nie była zabawa.
*Podczas tej małej sprzeczki, którą wywołał ciemno brązowy, swoim zachowaniem, padły słowa kremowego. Osobnik z ciemnym kolorem futra zareagował na nie dość późno, bo chciał mieć wolną łapę do jakiegokolwiek działa, więc powoli podchodził do kremowego towarzysza i między czasowo powiedział do jego osoby* - A ty musisz, w jakąś sprzeczkę, albo kłótnię się wtrącać, a ciągle gadać o tym spokoju i pokoju?... *- rzekł pytająco* - Ty jesteś od razu pewien siebie, że jakaś sprzeczka, albo kłótnia nic nie da... A ja uważam, się że wiele da nam pomyśleć, że przykładowo, czyjeś gadanie jest całkowicie w tym zgromadzeniu niepotrzebne i tak z mojego punktu widzenia wynika, że to twojego gadanie jest teraz niepotrzebne... Fire... Albo się myślę, każdy popełnia błędy...

//1. Usunąłem powtórzenia.
2. "Podczas" piszemy łącznie.
3. Zmieniłem "się" na "że".
4. "Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2015-02-17 18:10)

Offline

#2734 2015-02-17 18:04

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Nie było mu do śmiechu, więc nie zaczął się śmiać. Spojrzał tylko na Furahę z zażenowaniem, ukrywając ból ogona. Usłyszawszy słowa Venona, rzekł.* -  Muszę się wtrącać, bo to dotyczy mnie również. A w ogóle to nie rozumiem tego bełkotu. *Powiedział ze zdenerwowaniem. Westchnął i odszedł trochę dalej od nich.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2735 2015-02-17 18:35

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

EJ NO SMUTASY !
* krzyknął gdy usłyszał że efekt był kompletnie odwrotny niż chciał *
Nie macie poczucia humoru czy jak ?
* powiedział lekko zmieszany *
Ven wziełeś to na serio ? Myślisz że chciałbym się szarpać z przyjacielem ?

Offline

#2736 2015-02-17 18:42

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Odwrócił się i spojrzał na lwa. - Ja nie mam. Nowości nie odkryłeś. *Powiedział do Fura. W sumie to ten brak poczucia humoru czasem nawet jego samego męczył. Jednak nie mówił o tym.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2737 2015-02-17 18:47

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

- A ja uważam, że  to Ciebie Fire w ogóle nie dotyczy!- krzyknął na kremowego lwa i dodał - Jeśli nie rozumiesz, nic z tego co ja do ciebie powiedziałem, to może ty masz coś ze słuchem, albo nie rozumiesz, jak się do ciebie mówi,co...- powiedział to ostro. Po chwili przestał się zbliżać, do Fire i spoglądnął na Furahę w chwilę ciszy.
- Furaha, ja tego nie wziąłem, na serio, tylko ostatnio nie mam nastroju ani humory na takie zabawy ani na głupoty.

Offline

#2738 2015-02-17 18:54

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

- To uważaj jak chcesz. To że tak uważasz, nie znaczy, że tak jest! *Krzyknął w stronę Venona.* - I uwierz mi, ale to nie ja mam problemy ze słuchem, tylko ty z mową. *Rzekł złośliwie do niego.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2739 2015-02-17 19:53

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

EJ NO JUŻ !
* wbiegł pomiędzy tych dwóch, bo wyglądało to tak jakby mieli się na siebie rzucić *
PRZEPRASZAM !
* wykrzyczał przerażony tym co zrobił *
To wszystko moja wina, przepraszam was.
* Spuścił głowę w dół a po policzku spłyneła mu łza która jednak szybko wsiąkła w zasłaniającą twarz grzywę, miał nadzieje że nikt tego nie zauważył*

Offline

#2740 2015-02-17 20:38

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

- To nie jest Twoja wina! *Powiedział do Furahy.* - To wina tego tam! *Wskazał głową na Venona. Pewnego rodzaju absurdem było to, że przed chwilą sam mówił, żeby się nie kłócić, a teraz sam robi odwrotnie.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2741 2015-02-17 20:59

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

... przestańcie
* wydusił cicho, czuł że jeszcze troche i nie wytrzyma wiec położył łeb w trawie najniżej jak sie dało a łzy znowu spłyneły, westchnął próbując się uspokoić i obserwował znajdujące się 2 cm od jego nosa źdźbła trawy *

Offline

#2742 2015-02-17 21:43

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

Ciemny osobnik ciężko westchnął na słowa Fire i miał już go powyżej uszu, ale nie chciał pokazać, że jest takim osobnikiem, który szybko chce się  wycofać z awantury. O nie, on taki nie był.
- Ja nie mam kłopotu z wymową!- krzyknął do niego - To nie jest moja wina, że mam włoski akcent! - wypowiedział, to bardzo donośnie, żeby kremowy osobnik dosłyszał i zrozumiał - Rety... ten tępak nic nie rozumie- pomyślał i przymknął oczy.
- Dla twojej świadomości, że " ten tutaj", ma imię. - znów jego zimny głos odezwał się do Fire. Powoli już miał tego wszystkiego miał dosyć, najlepiej teraz by wyciągnął jakąś broń i  by zaczął walkę, ale w chwili obecnej, to było niemożliwe, wręcz nie osiągalne, z takiej formie.

Ostatnio edytowany przez Venon (1970-01-01 02:00)

Offline

#2743 2015-02-17 22:45

Mania (Mania )
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294
Autor/ka awatara: Souri
Mów mi: Mania/Maniana
Wiek postaci: Nastoletni
Cechy szczególne: Grzywka

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Mania słuchała kłótni między lwami. Nie zamierzała się wtrącać, już dość miała kłopotów. Uważała tę sprzeczkę za trochę głupią.*

Offline

#2744 2015-02-18 16:14

Swahili (Swahili )
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
Autor/ka awatara: DuskyVel
Mów mi: Swah, Sweh
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

//Wybaczcie, jeżeli Swahili jest już w tym wątku i robi coś innego. Nie pisałam jednak długi czas, więc przyjmijmy, że Swah gdzieś poszła i teraz dopiero wróciła. xD//
*Przyszła tu znowu po dłuższym czasie. Wcześniej włóczyła się po sawannie, rozmyślając nad wszystkim i całkiem zapomniała o tym,  że zostawiła na Wzgórzu lwy, które pewnie na nią czekają. Chociaż... Nie wydawało jej się, żeby aż tak się o nią troszczyli. Bo przecież na ile ją znali i na ile mogli jej ufać? Praktycznie nic o niej nie wiedzieli. Tak samo jak Swahili o nich. Znali się jedynie z paru rozmów. Nawet swoją kuzynkę, Nessie, widziała pierwszy raz od lat.
W oddali zauważyła grupkę lwów. Zatrzymała się i wsłuchała się w ich słowa. Poznała głos FireLiona, ale pozostałych raczej nie kojarzyła. A może już zapomniała, jak brzmią jej dawni przyjaciele? Wygląda na to, że będzie musiała się zapoznać z nimi na nowo. Jednak nie za bardzo ją do tego ciągnęło. Bo szczerze mówiąc, nie potrzebowała przyjaciół. I tak niewiele się odzywała, a co tu mówić o rozmowach. Ale jeśli się tak zastanowić... Czasem przyjaciele mogą być pomocni. Na przykład wtedy, gdy wpadniesz w tarapaty. Wtedy mogą się przydać.
Czasem można ich też wykorzystywać. Choć Swahili raczej o tym nie myślała, to doskonale wiedziała o takiej opcji. I co tu mówić, był to fakt. Ale czy lwica zamierza iść tą ścieżką? Kto wie.
Podeszła nieco bliżej, zatrzymując się kilkanaście metrów od lwów. Usiadła na trawie i zaczęła wpatrywać się w dal. Wiedziała doskonale, że lwy ją zauważą i zapewne zawołają. Dlatego właśnie zamierzała im na to pozwolić. Nigdy nie lubiła pierwsza zaczynać rózmów.
Ruszyła delikatnie końcówką ogona i przymknęła oczy.*

Offline

#2745 2015-02-19 17:14

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

- Włoski akcent?! Większej głupoty to ja w życiu nie słyszałem. Ty po prostu bełkoczesz! *Powiedział z nerwami do lwa. Jednak słysząc słowa Furahy i widząc, co się z nim dzieje, postanowił go posłuchać.* - Masz rację. *Powiedział do niego i dotknął delikatnie łbem.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2746 2015-02-19 17:44

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

* podniósł wzrok na Fire, wtedy wyraźnie mógł zobaczyć mokrą i posklejaną dróżkę sierści, dotknął go nosem i znów wsadził łeb w trawę*
Przepraszam ... * wyszeptał drżącym głosem, bardzo chciałby móc Go teraz przytulić *

Offline

#2747 2015-02-19 18:44

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Zauważył łzy u Furahy. Zrobiło mu się głupio i przykro, że to poniekąd z jego winy.* - To raczej ja przepraszam. *Powiedział cicho, aby Venon nie usłyszał. Usiadł obok lwa, kładąc swoją głowę na jego szyi.* - Wybacz mi. *Dodał.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2748 2015-02-19 20:23

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

Gdy tylko ciemny osobnik usłyszał słowa kremowego lwa, tylko wściekł się bardziej i rzekł - Ja nie bełkocze! To ty masz coś ze słuchem! Tak!! Mam włoski akcent, jeśli mi nie wierzysz, to nie musisz mi wierzyć!.- w jego głosie był słychać pogardę i oburzenie do tego lwa, który do oburzył, a teraz będzie się kleił do swojego partnera, to było dla ciemnego osobnika żałosne!  Wiedział, że Furaha i Fire są partnerami, ale tego nie chciał wywoływać na światło dzienne, to wszystko dla niego jest nie godne z naturą, w  postaci lwiego osobnika.
Prychnął przez nos i poszedł do pobliskiego drzewa oraz usiadł pod nim.

Offline

#2749 2015-02-19 20:44

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Najchętniej by powiedział Venonovi, co o nim uważa, ale nie chciał sprawiać Furowi jeszcze większej przykrości. Podniósł tylko głowę i spojrzał wrogo na czarnego lwa, nie odzywając się.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2750 2015-02-19 20:58

Swahili (Swahili )
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
Autor/ka awatara: DuskyVel
Mów mi: Swah, Sweh
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Prychnęła pod nosem, wciąż ruszając końcówką ogona.*
-Jak dzieci. *mruknęła do siebie, jednak wciąż dość głośno.
Niestety, ale miała rację. Lwy zachowywały się jak dzieci. Zwłaszcza ten o włoskim akcencie. Zapomniała już nawet, jak było mu na imię. A może wcale go nie znała? Nawet tego nie wiedziała. No cóż, jak się włóczy samotnie po sawannie przez kilka tygodni (albo miesięcy, pogubiła się już w liczeniu), to zapomina się o takich błahostkach.
Swahili ziewnęła i wstała. Dość tego bezczynnego siedzenia. Nie cierpiała się nudzić, chociaż samotne wędrówki mogły wydawać się nieciekawe. Jednak nie dla Swahili. Mimo, iż upodobała sobie bycie samotną, podeszła do zgromadzenia. Jednak nie od razu się odezwała. Stanęła kilka metrów przed lwami. Przez chwilę milczała, jednak w końcu się odezwała.*
-Widzę, że macie tu drobne sprzeczki? Zapewne nie będzie przeszkadzać wam moja obecność?

Offline

#2751 2015-02-19 21:00

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

Czarny lew patrzył na kremowego osobnika, jak na wroga. Miał gdzieś opinie innych , po chwili chyba domyślił się, że tamten lew powstrzymał się od tego co miał przed chwilą powiedzieć, więc pomyślał - Ale z niego słabeusz..- położył głowę na łapach.
Miał już tego wszystkiego dosyć...

Ostatnio edytowany przez Venon (1970-01-01 02:00)

Offline

#2752 2015-02-20 15:08

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Usłyszał komentarz lwicy. Nie lubił, gdy go ktoś porównywał do dziecka. Jednakże widząc, że lwica tutaj podeszła, pojawiła się u niego nadzieja, że dzieki temu Venon się uspokoi.* - Mam nadzieję, że nie. *Odpowiedział, starając się mówić spokojnie.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2753 2015-02-20 19:53

Warmik (Warmik )
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484
Autor/ka awatara: Swahili :3
Mów mi: Jak ci się podoba
Partner/ka: -
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: -

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Z oddali nieopodal kilku drzew zdawał się widzieć ruch. W pobliże miejsca w którym znajdowały się lwie osobniki zbliżała się grupka innych zwierząt. Szły powoli, rozglądając się i co jakiś czas odzywając się krótko i zwięźle. Było ich trzech. Maszerowali obok siebie cały czas bacznie obserwując to co dzieje się wokół nich. Osobnik w środku był jednak nieco wyższy od pozostałej dwójki, a jego oczy mądrzejsze i silniejsze. Jego ciało również nosiło ślady walk. Gdy dotarli w pobliże zbiegowiska zaczęli w skupieniu obserwować poczynania odmieńcy i kilku nieco dziwnie zachowujących się lwów. W momencie gdy wiele zapowiadało, że kremowy lew rzuci się do walki jeden z osobników nerwowo poruszył się w stronę grupy. Natychmiast został zatrzymany przez środkowego osobnika łapą i wrócił na swoje miejsce. Gdy kremowy lew jednak zrezygnował z walki i zaczął przytulać się do innego osobnika, można było usłyszeć głos cichego niezadowolenia. Środkowa hiena z widocznym niezadowoleniem, powiedziała coś do innych pobratymców. Sługusy po skinięciu głową zaczęły oddalać się w przeciwnym kierunku. On sam został. Z niewielkiej skały z której obserwował ich poczynania powiedział zimnym, pozbawionym uczuć głosem.*
-Jakie to żałosne, że wy lwy nie potraficie nawet  walczyć. Nie dziwię się, dlaczego kiedyś wymrzecie.

Offline

#2754 2015-02-20 19:54

Mania (Mania )
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294
Autor/ka awatara: Souri
Mów mi: Mania/Maniana
Wiek postaci: Nastoletni
Cechy szczególne: Grzywka

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Mania przewróciła oczami na głupie kłótnie lwów. Dostrzegła jednak nową lwicę na wzgórzu, więc obserwowała ją.*

Offline

#2755 2015-02-20 21:22

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

* podniósł wzrok na Fire, było mu bardzo, bardzo przyjemnie gdy jego glowa spoczela na jego szyi, polezal chwile az sie uspokoi i powiedział cicho*
Jaa ... Ja chyba powinienem stąd iść * powiedział jąkając się lekko *
Jeśli chcesz to choc ze mną * zaproponował prosząc o to błagalnym i przygnębionym wzrokiem *

Offline

#2756 2015-02-21 14:02

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Zdziwił się, słysząc to, co Furaha powiedział.* - Ale że czemu chcesz iść? I dokąd? *Spytał, nie rozumiejąc, skąd ta nagła decyzja. Przecież można było poczekać, aż sytuacja się unormuje.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

#2757 2015-02-21 23:07

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

* Osobnik o ciemnym kolorze futra, już uspokoił się , ale jedna rzecz go dręczyła, jak? Chciał powalczyć, posmakować znów tej wysokiej adrenaliny co smakował parę lat temu, kiedy jeszcze tutaj nie dotarł, ale jak tak rozmyślał, to tutaj to wszystko nie było możliwe, tak mu się zdawało i to może było prawdą, nie wiadomo...

Offline

#2758 2015-02-21 23:41

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Trudno mu było dokładnie ocenić swoje położenie, jednak była to nieduża jaskinia w której ukrył się przed słońcem kiedy jeszcze niemiłosiernie sączyło się z nieba. Może i nie miał ochoty z niej umykać, jednak pewien odgłos, tudzież komentarz z najbliższych okolic zainteresował go dostatecznie by wywabić lwa ze swej jamy. Nieopodal, na skale stała hiena, kawałek dalej można było spostrzec dwa oddalające się osobniki tego samego gatunku. Jakaś dyplomatyczna wizyta? Raczej wątpię, stosunki pomiędzy lwami a hienami zwykle nie były zbyt ciepłe. Trudno się temu dziwić. Bez wahania wbiegł na skałę i spojrzał na osobnika, lekko pogardliwym wzrokiem*
-Nierozważnie szemrać przeciwko lwom w takich okolicach... Pragnę zauważyć, że do wymarcia nam jeszcze daleko...

Offline

#2759 2015-02-22 00:10

Furaha (Furaha )
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
Autor/ka awatara: Ja a cienie Swahili :3
Mów mi: Furaha, Fur ... co wymyślisz x
Wiek postaci: 16
Cechy szczególne: blizny ... dużo
Inne nicki: FunnyMaster
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

Zrozum po prostu muszę, mam dość.
* powiedział cicho, otarł łapą oczy, i lekko się odsunął od niego dając znak by ten pozwolił mu wstać *

Offline

#2760 2015-02-22 00:15

Ognik (Ognik )
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
Autor/ka awatara: Maro
Mów mi: Jak chcesz
Partner/ka: Brak
Wiek postaci: 27 lat
Inne nicki: FireLion
Gatunek: Lew
WWW

Odp: Wzgórze Wielkich Królów

*Nie chciało mi się iść gdzieś indziej. Biorąc pod uwagę jednak to, że powinien dotrzymać towarzystwa lwu, oraz to, że obecność Venona go niezadowalała, postanowił pójść z Furem.* - Ok, rozumiem. Ale samego Cię nie puszczę. *Powiedział, i podniósł łeb, umożliwiając lwu wstanie.*


"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 4
[Bot] Amazonbot,
[Bot] claudebot (3)

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman