Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-06-15 21:03

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Rysunkowy ryneczek

Hej! Widzę, że na forum jest dość sporo osób, które rysują. Każdy, kto publikuje swoje prace na DeviantART albo Furaffinity natknął się kiedyś na określenia takie jak collab lub art trade. Postanowiłam założyć uniwersalny temat, w którym będzie można znaleźć osobę do wymiany, wspólnego tworzenia rysunku albo  rysunkowych ogłoszeń.
Tutaj będą pisały osoby, które właśnie otworzyły commissiony, adopty, trade'y i chcą poinformować o tym jak największą liczbę osób, oraz osoby chętne na trade'a, kupienie postaci, chcące zlecić commissiona, potrzebujące avataru itd.

Podejrzewam, że nie wszyscy mogą kojarzyć o co dokładnie chodzi, więc oto mały "słowniczek".

Art Trade- Wymiana rysunków. Dwie osoby robią dla siebie nawzajem rysunki uprzednio umawiając się na jakiś termin (opcjonalnie) i opisując jakie postacie chcą otrzymać na rysunku.

Collab- Wspólne rysowanie. Może przebiegać przeróżnie, w zależności od woli autorów. Liczba twórców może być dowolna, technika także. Collab można stworzyć na iscribble, które umożliwia rysowanie wspólnie w tym samym czasie, lub przesyłać pracę od twórcy do twórcy, wcześniej ustalając kto robi szkic, kto kontur, kto koloruje oraz kto namaluje tło rysunku.

ATC, ACEO, (Artist Trading Cards) - jest to artystycznie ozdobiona kartka o wymiarach 2.5 x 3.5 cala (6,35 x 8,89 cm)
Na jednej stronie takiej kartki znajduje się kompozycja wykonana dowolną techniką, np. collage, rysunek kredkami, akwarelą, itp.
Z drugiej strony umieszczone jest (opcjonalnie) nazwisko twórcy, jego adres, technika wykonania. Tego rodzaju kart używa się najczęściej w wymianach między zainteresowanymi osobami.

Commission- Praca robiona na zamówienie, za punkty na DA lub pieniądze.

Adopt-Niektórzy artyści tworzą postacie po to, by sprzedać ich design. Często umieszcza się  na jednym obrazku powielony i  pokolorowany różnymi sposobami jeden kontur, a ludzie licytują w komentarzach.




Mam nadzieję, że temat ten się przyda :) Ja chciałabym ogłosić, że jestem chętna na zrobienie ACEO. Jest to jedyna opcja wymiany rysunkami ze mną. Zbieram te karteczki i mam już całkiem sporą kolekcję. Nie interesuje mnie Wasz poziom w rysowaniu-ACEO to świetna zabawa i proszę się nie wahać jeśli ktoś z Was uważa, że nie potrafi dobrze rysować!
Robię także niedrogie comissiony. Najdroższy (najbardziej szczegółowy z pełnym tłem)  rysunek u mnie kosztuje 35 zł. Wielu rysowników na DA się nie bawi za taką cenę i raczej celuje w 30$.

Offline

#2 2014-06-18 21:39

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Mam do oddania cztery lwy za punkty na dA, może ktoś stąd zechce.
lion_adopts__open__by_rh_adopts-d7lem48.png
Ceny, gdyby ktoś nie mógł się doczytać.
1. 50 punktów
2. 50 punktów
3. 40 punktów
4. 45 punktów


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#3 2014-06-25 19:38

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Odp: Rysunkowy ryneczek

Offline

#4 2014-06-26 13:41

Kiny
Użytkownik
Lokalizacja: Las Vegas
Data rejestracji: 2014-01-05
Liczba postów: 189

Odp: Rysunkowy ryneczek

Ja bym od Swah adoptowała 40+ ale nie wiem co to te punkty i jak zdobyć :/


Smok: Krzykozgon, Akimi; Lwica: Vedis.

10_1392473450.png

Offline

#5 2014-06-26 13:48

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Pomysł świetny, Maro! Chętnie włączę się do 'gry'. Z racji tego, że groszem nie śmierdzę, a mam trochę wydatków przed sobą przyjmuję płatne komisze. Cennika polskiego jeszcze nie mam, ale ostatnio bawię się w pay what you want. Muszę tylko opracować stawkę minimalną dla polskiej waluty :good:

Offline

#6 2014-07-05 02:11

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Chciałabyś może zrobić wymianę ACEO? Bardzo bym się cieszyła mając w kolekcji Twoją prackę i mogąc narysować Twoją fajną fursonę *.*

Offline

#7 2014-10-02 21:43

Carissime
Pomocna Dłoń
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 1,978
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Nie wiem, czy mogę to tutaj dodawać, bo skorzystałam z lineartu, ale daję:
lions_adoptables__open__by_xcarissimex-d81auxb.png
Każdy po 20 punktów.


377_by_lereeth-dag7mgi.gif

Offline

#8 2014-10-10 13:36

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Gdyby ktoś cos potrzebował ;>  komiszowy cennik PL

Offline

#9 2014-10-10 18:09

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Mam na zbyciu trochę adoptów, wszystkie są za punkty lub kasę.
fall_adoptables__open__by_rh_adopts-d80zscl.png
Dostępny jest tylko pierwszy oraz 3. Oba są za 240 punktów lub 3$.
creatures_adoptables__open__by_rh_adopts-d7vyo46.png
Z tej paczki wszystkie są dostępne. Dwa pierwsze za 160 punktów lub 2$, a dwa ostatnie za 240 punktów lub 3$.

Jeżeli chodzi o inne rzeczy, nie chcę robić AT przez jakiś czas. Nigdy jeszcze ACEO nie robiłam, więc raz mogłabym spróbować, collab również mogę zrobić. Commishiony mam tylko za pieniądze, i to w zasadzie jedyna rzecz jaka jest u mnie na razie otwarta. ;-;


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

#10 2014-10-12 21:19

Kiny
Użytkownik
Lokalizacja: Las Vegas
Data rejestracji: 2014-01-05
Liczba postów: 189

Odp: Rysunkowy ryneczek

Jesus, nietoperz jest sweet! Tylko jak te punkty się zbiera? >.< I po ile on jest?


Smok: Krzykozgon, Akimi; Lwica: Vedis.

10_1392473450.png

Offline

#11 2014-10-12 21:49

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: Rysunkowy ryneczek

Jak już napisałam, możesz kupić tylko 1 i 3. Nietoperz już został kupiony. Punkty na DA zbiera się poprzez sprzedawanie własnych adoptów, robieniem rysunków za punkty oraz konkursy urządzane przez graczy.


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman