Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1411 2014-09-06 19:59

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Venon spoważniał kiedy zobaczył, co nieznajomy samiec wyprawia, kiedy usłyszał jego słowa i wtedy poczuł się, że nie jest tutaj nie są brane na poważnie jego słowa tylko brane pod uwagę śmiechu z strony innych. Po usłyszeniu jego słów spoglądnął w ziemie - Ja wiele widziałem lwów z taką bujną grzywą, i zastanawiam się ciągle w im z takich bujnych grzywach czasem nie jest za gorąco...- przerwał spoglądając na samca - I ja nie mam takich genów, że mi wyrośnie taka bujna grzywa.- znów westchnął i zrobił zastanawiającą się minę, czekając na kolejną pewnie śmieszną reakcję starszego samca.*

Offline

#1412 2014-09-06 20:20

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Spojrzał na młodziaka ze zdziwieniem. Za gorąco? Umm. W sumie nigdy się and tym nie zastanawiał. W sumie, upał męczyło go tak czy tak, więc grzywa jakoś niespecjalnie mu przeszkadzała. Nawet w snach nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Tak wiele już widział, a jednak najbardziej zaskakujące okazują się proste słowa*
-Nie, nie przeszkadza podczas ciepłych dni, przynajmniej nie tak bardzo jak czarna barwa futra. No a geny wprawdzie mają znaczenie, ale jesteś jeszcze młody, nie ma co się nad tym rozczulać, poza tym, taka krótka grzywka też ma swój urok.
*Następnie odwrócił się do samicy*
-Wybacz jeśli wcześniej Cię zdziwiłem, ale chyba będę musiał robić to częściej. Wyglądałaś wyjątkowo uroczo, choć już naturalnie robisz bardzo pozytywne wrażenie.

Offline

#1413 2014-09-06 20:43

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Po chwilowym czekaniu na odpowiedź z strony samca, następnie Venon rzekł  -  Aha, ale ja chyba mam inne geny niż wszystkie lwy, które napotkałem podczas swojej wędrówki... - znów popatrzył w ziemię z smętną miną na pyszczku.*

Offline

#1414 2014-09-06 20:49

Shadow (Shadow )
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Shad, Shav
Wiek postaci: Młoda dorosła

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Słysząc tyle komplementów na swój temat, lwica o mały kłaczek sierści nie wpadła w samouwielbienie. Uśmiechnęła się figlarnie, dając lwu przyjacielskiego kuksańca w bark.*
- I Twoja partnerka pozwala Ci się zapuszczać na spacery samemu? Uważaj, żeby Cię jakaś lwica nie ukradła.
*Mrugnęła okiem do Daga, radośnie poklepując skałę ogonem. Shadow co jakiś czas zerkała na błękitne, czyste niebo, śledząc z niezadowoleniem wyjątkowo mozolną wędrówkę słońca. Drażniło ją nieprzeciętnie to, że nie może jej jakoś przyśpieszyć. No nic, pozostawało tylko czekać. Cierpliwość jest cnotą. *

Offline

#1415 2014-09-06 21:07

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

-Mimowolne porwanie? Chyba tak bym to musiał tłumaczyć... Łatwiej prosić o przebaczenie, niż o zezwolenie. Poza tym, dawien dawno Jej tu nie widziałem. *Zmrużył oczy* Mniejsza, wszystko co mówię jest jedynie prawdą o Twojej osobie. Twój wybranek będzie miał więcej szczęścia na wyciągniecie łapy, niż kiedykolwiek sobie uświadomi.
*Lekko musnął Ją ogonem po torsie, flirciarko się uśmiechając*
-Zapewne nie potrafisz odgonić się od zalotników.  *Rzekł półżartem* Co właściwie u Ciebie?

Ostatnio edytowany przez Dagor (2014-09-06 21:08)

Offline

#1416 2014-09-06 21:07

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Wokół jeziora spacerował barczysty lew o gęstej i dużej grzywie, która była ciemnoczerwona, niemalże czarna. Ogromny lew zauważył cztery lwy rozmawiające ze sobą. Postanowił na razie poobserwować ich z daleka. Nie chciał się jeszcze ujawniać, ponieważ nie lubił być w centrum uwagi. Był raczej obserwatorem niż lwem lubiącym skupiać uwagę innych na sobie. Nie był także towarzyski, ale lubił patrzeć, co robią inni. Fascynowało go to. Stanął w takim miejscu, aby nie był za bardzo widoczny, ale z dobrym widokiem na cztery lwy.*

Offline

#1417 2014-09-06 21:15

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Lew tylko teraz  przysłuchiwał się rozmowie pomiędzy lwicą a lew, nic nie mówiąc tylko popatrzył się w ich stronę czując w środku odrzucenie przez nich, że na niego swojej uwagi nie zwracają, że on tutaj jest.....*

Offline

#1418 2014-09-06 21:20

Shadow (Shadow )
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Shad, Shav
Wiek postaci: Młoda dorosła

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

-Mh, jeśli muchy nazwać zalotnikami, to faktycznie, nieraz nie mogę przed nimi uciec.
*Zaśmiała się melodyjnie, podkurczając przednie łapy pod siebie. Była zaskoczona tym, że tak dobrze i swobodnie się jej rozmawia.*
- U mnie? Stara bieda. Niedawno wróciłam ze swojej samotnej wędrówki i przyzwyczajam się z powrotem do życia w stadzie.
*Uśmiechnęła się lekko.*

Offline

#1419 2014-09-06 21:23

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Venon po chwili rozglądał się dookoła siebie po okolicy, nadal czując się tak jakby odrzucony przez samice i samca... Czekał tylko na ich reakcję, czy go zaproszą do rozmowy czy też nie...*

Offline

#1420 2014-09-06 21:32

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Wielki lew siedzący za krzakiem i przypatrujący się rozmawiającej czworce, zauważył, że jeden z samców ma szare umaszczenie i małą grzywę. Obserwator nigdy nie widział takiego osobnika, więc zaciekawiony skierował wzrok głównie na niego. Zastanawiał się skąd przybywa ten ciekawy samiec.*

Offline

#1421 2014-09-06 21:59

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Popatrzył na wprost i nagle nie wiadomo skąd zobaczył jakiegoś wielkiego lwa za krzakami i widział, że on na niego się patrzy, i wtedy sobie pomyślał, hm... kim on jest tak zainteresowany. Opuścił powieki na swe ciemnozielone oczy. Ciągle spoglądając się  na jakiegoś osobnika.*

Offline

#1422 2014-09-06 22:16

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Olbrzym zauważył, że szary lew zwrócił się w stronę kryjówki. Jednak duży samiec nie był prewny, czy szary osobnik patrzył się na miego. Postanowił się jednak nie wychylać. Poprawił grzywę i przy tej czynności zaszeleścił liśćmi krzaka.*

Offline

#1423 2014-09-06 22:23

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Nagle usłyszał  szelest krzaków, prawdopodobnie po drugiej stronie jeziora, ale nie chce mu się iść aż na drugą stronę, żeby sprawdzić co tam znów zaszeleściło, wolał pozostać tutaj  gdzie teraz siedzi i wsłuchując się w rozmowę  dwóch osobników leżący prawie obok niego.*

Offline

#1424 2014-09-07 06:15

Shantee (Shantee )
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :p
Data rejestracji: 2014-08-28
Liczba postów: 119
Mów mi: Shan
Wiek postaci: 4 (czyli 20)
Cechy szczególne: Nieśmiała

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Shan siedziała i wysłuchiwała rozmowy. Też zdziwił ją szelest krzaków* - No, w końcu się coś dzieje!  *Lwica zeskoczyła z kamienia i potruchtała w kierunku krzaków* - Idę zobaczyć te krzaki! *Oznajmiła lwica i zbliżała się do krzaków, mimo, iż był gorący dzień*

Offline

#1425 2014-09-07 13:20

Shadow (Shadow )
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Shad, Shav
Wiek postaci: Młoda dorosła

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

- Ja także się cieszę.
*Powiedziała zdawkowo, lecz z głębi serca szczerze. Być może nigdy nie przyznałaby się do tego na głos, ale wielce stęskniła się za kilkoma osobami ze swojego ukochanego stada. Zdrowo wyposzczona od ich towarzystwa, stwierdziła, iż przez najbliższy czas mogłaby bezustannie siedzieć im na łbach, dopóki oni z obawy przed nią nie zaczęliby się chować po najciemniejszych kątach Lwiej Ziemi. Shadow powoli przeniosła wzrok na Venona. Poczuła się nieco zakłopotana faktem, że tak bardzo skoncentrowała się na rozmowie z Dagorem (ale poniekąd czuła się usprawiedliwiona, gdyż konwersacja z lwem wydała jej się zajęciem interesującym i niezwykle przyjemnym), iż, chcąc nie chcąc, o młodziku sklerotyczka sobie zapomniała. W ramach zadośćuczynienia postanowiła zwrócić na niego nieco większą uwagę, toteż z rosnącym zaciekawieniem wyczekiwała jego odpowiedzi na pytanie Daga.*

Offline

#1426 2014-09-07 17:36

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Po takiej jakby dłuższej chwili przysłuchiwania się w rozmowę Shadow i Daga, właśnie usłyszał jego pytanie... Zastanowił się przez chwilę i odpowiedział dość normalnym tonem - A... A co ja mam tutaj wam o siebie opowiadał. Powiem tylko na razie że przywędrowałem tutaj z dalekiej północy a następnie z zachodu. - lekko uśmiechnął się do towarzyszy, przy tym także lekko wyszczerzając zęby, ale zbyt za długo ten jego lekki uśmiech nie utrzymywał się na pysku. Dopiero po dziesięciu minutach zszedł otóż ten jego uśmieszek.*

Offline

#1427 2014-09-07 19:27

Shantee (Shantee )
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :p
Data rejestracji: 2014-08-28
Liczba postów: 119
Mów mi: Shan
Wiek postaci: 4 (czyli 20)
Cechy szczególne: Nieśmiała

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Shan podeszła bliżej krzaków ale pomyślała, że nie ma co szukać. Podbiegła i wskoczyła na kamień* - Tam chyba nic nie ma. *Oznajmiła lwica, po czym spoglądała na młodzieńca* - Jesteś samotny? Nie masz stada? * Lwica zwróciła się do Venona po czym usiadła na skale i kilka razy "przejechała" ogonem po chropowatej skale*

Ostatnio edytowany przez Shantee (2014-09-07 19:28)

Offline

#1428 2014-09-07 19:35

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Przez chwilę patrzył się na samca z czarną bujną grzywą. Później usłyszał, że druga lwica z powrotem do nich przyszła i prosto do niego skierowała swoje pytania - Prowadzę długą wędrówkę.... I nie mam stada jak na razie. - odpowiedział, spoglądając na drugą młodą, ale na dorosłą nieznaną lwicę.*

Offline

#1429 2014-09-07 22:59

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Ukryty lew widział jak jedna z lwic podeszła blisko krzaka, ale chyba go nie zauważyła. Postanowił podejść do niej jak najciszej i ją obwąchać. Cicho skradał się do niej i nagle usłyszał chrupot pod nogą. Wystraszył się i spojrzał pod łapę. Zgniótł jakiś patyk. Teraz na pewno go odkryją.*

Offline

#1430 2014-09-08 19:01

Shantee (Shantee )
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :p
Data rejestracji: 2014-08-28
Liczba postów: 119
Mów mi: Shan
Wiek postaci: 4 (czyli 20)
Cechy szczególne: Nieśmiała

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Shan poczuła chrupotanie, które pochodziło z krzaka. Jednak lenistwo dało jej się we znaki. Oparła głowę o łapy i zamknęła oczy nasłuchując przyrodę. Usłyszała odpowiedź młodego lwa i skierowała się do niego* - Aha... * Po czym lwica znowu zamknęła oczy. Przypomniała sobie o sytuacji z krzakiem i postanowiła poinformować resztę* - Ej, z krzaka wcześniej dochodził jakiś trzask. Ktoś to zobaczy? Bo na razie mi się nie chce... *Lwica leniwie się rozciągnęła zajmując swoje miejsce na skale. Na jej twarzy pojawił się lekki uśmieszek, ale po krótkiej chwili zniknął. Shan zaczęła oblizywać swoje futro z nadzieją, że przez to będzie jej chłodniej*

Offline

#1431 2014-09-08 19:27

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Kiedy młody lew usłyszał od lwicy, która wcześniej zadała do niego dwa swoje pytania a później usłyszał tylko jedno słowo z jej strony, odparł - A może ciebie stać na coś więcej, niż tylko na jedno słowo, wypowiedzieć. - spoglądnął na lwicę pytającym wzrokiem.*

Offline

#1432 2014-09-08 19:43

Dagor (Dagor )
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Dag, Dagi, Daguś.
Partner/ka: -
Wiek postaci: Młody lew. ^^
Cechy szczególne: Czarna barwa futra

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Wzdychając, ponownie padł na ziemie, niezbyt zważając na zasłyszane odpowiedzi. Chyba mało go to teraz interesował. Bardzo chciał się gdzieś wyrwać, przespacerować w miłym towarzystwie i chociaż złudnie tym razem miał z kim, warunki jeszcze na to nie pozwalały. Słońce już praktycznie chyliło się ku zachodowi, ale wciąż grzało niemiłosiernie, więc uzbrojony w cierpliwość, zaczął z nudów machać ogonem, wystrzeliwując w powietrze ogromne tumany kurzu, zbierającego się cały dzień na skale. Spoglądał też z zaciekawieniem na Shadow, który chyba pod każdym kątem wyglądało równie olśniewająco*

Offline

#1433 2014-09-08 19:58

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

- A tutaj jest jakieś stado? - spytał się całej grupki lwów, które były tutaj razem z nim. Więc położył się na przeciwko lwom, żeby widzieć ich pyszczki, ależ także obserwować ich zachowanie, gesty.*

Offline

#1434 2014-09-09 06:55

Shantee (Shantee )
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :p
Data rejestracji: 2014-08-28
Liczba postów: 119
Mów mi: Shan
Wiek postaci: 4 (czyli 20)
Cechy szczególne: Nieśmiała

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Shan spojrzała w niebo i ujrzała pomału zachodzące słońce* - Jak zajdzie słońce, to w końcu wybierzemy się na spacer! Jupi! * Lwica ujrzała młodzieńca i po chwili odpowiedziała z nudną miną* - A co to za pytanie? Oczywiście, że jest! My należymy do tego stada, młodzieńcze.

Offline

#1435 2014-09-09 10:59

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

Venon  na odpowiedź lwicy, tylko przewrócił oczami i zdobił przewrażliwioną minę - A to juz nie można spytac się o takie rzeczy?! - lekko warknal na Shan. Przy tym zmarszczył swoje czarne brwi. Wtedy pomyślał - Pfffff... Bezczelna lwica, nawet nie może normalnie odpowiedzieć....- wtedy cicho warknal, które było podobne trochę jak sykniesie wściekłego węża, które było nie uslyszalne dla innych lwów.*

Ostatnio edytowany przez Venon (1970-01-01 02:00)

Offline

#1436 2014-09-09 16:53

Shantee (Shantee )
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :p
Data rejestracji: 2014-08-28
Liczba postów: 119
Mów mi: Shan
Wiek postaci: 4 (czyli 20)
Cechy szczególne: Nieśmiała

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Shan spojrzała na reakcję lwa. Czuła mały wstyd, który jednak nie był tak wyczuwalny przez inne lwy. Nie lubi zasmucać ani denerwować inne lwy. Jakiś głos w środku niej przemówił " Ale po co przejmować się takim młodzieńcem??". Lwica nic nie odpowiedziała tylko wsunęła głowę między łapy*

Offline

#1437 2014-09-09 18:40

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Ciemnoszary lew  odwrócił łeb w przeciwną stronę, żeby tylko nie spojrzeć na Shan. Po chwili spoglądał na Shad albo na Daga, ale też był ciekaw co dalej się wydarzy, w tej chwili pomachał parę razy w powietrzu końcówką ogona.*

Offline

#1438 2014-09-10 21:27

K.O.T (K.O.T )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187
Autor/ka awatara: Disney

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*Tajemniczy przybysz ciągle siedział za krzakiem. W sumie nadal było mu trochę gorąco, ale nie sądził, aby znalazło się dla niego miejsce wśród lwów siedzących w cieniu. Nie miał śmiałości, by w ogóle tam podejść, ale zmienił miejsce i przeszedł cicho do innego krzaka, który znajdował się bliżej rozmawiającej czwórki. Dzięki temu mógł widzieć ich lepiej, ale sam był słabiej ukryty, ponieważ ten krzak był mniejszy od poprzedniego. Jednak nie zważał na to, czy ktoś go odkryje. W sumie był ciekaw kim są te lwy.*

Offline

#1439 2014-09-11 12:11

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

* Nowy samiec nagle nie wiadomo skąd usłyszał szelest z pobliskich krzakow , które były bliżej czwórki innych lwów, więc postanowił uważnie nadsłuchiwać każdy możliwy szelest, dźwięk, który mógł usłyszeć i teraz był bardzo czujny, ale nie mógł tego znieść, że jak jest bardziej czujny to słyszy każdy możliwy oddech, szelest, danych przez naturę dźwięk...*

Offline

#1440 2014-09-12 21:16

Nalimba (Nalimba )
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270
Autor/ka awatara: Carotte <3
Mów mi: Nal, Naliś.
Partner/ka: Jej Rudość Caro <3
Wiek postaci: Prawie 5 lat
Cechy szczególne: Długi włos wzdłuż ogona
Gatunek: Lew pustynny

Odp: Jezioro na Lwiej Ziemi

*po długiej nieobecności, na północnej części widnokręgu, pojawiła się sylwetka lwa pustynnego. Rozejrzał się z rozległej skały na jezioro przycupnięte przed nią. Zauważył kilka postaci na jednym z brzegów jeziora. Uniósł głowę i skupił wzrok na jednym punkcie, w końcu ruszył przed siebie*


iustilogo_by_iustinianiearchers-daf78mx.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 2
[Bot] claudebot (2)

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman