Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2014-09-04 23:53

Torrez
Użytkownik
Lokalizacja: Suwałki
Data rejestracji: 2014-09-03
Liczba postów: 45

Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim jest wspaniałą grą! Większość czasu przegrałem na piracie, ale w końcu mam oryginał za 16zł na gamecodes :D

Offline

#32 2015-04-24 20:38

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim

To bardzo ładną okazję wyłapałeś.
Ja na gwiazdkę dałam lubemu TES: Anthology bo bardzo miał ochotę na dobrą grę w pudełkowej wersji. : D
Sama złapałam samego Skyrima na Allegro za 55 zł.
Trochę graliśmy, że on grał a ja się patrzyłam, trochę siedząc w jednym pokoju ale każdy w swojego....XD Wspomniał potem co nieco o grze na swoim blogu.

Zawsze gram Khajitem, więc baaaardzo podobała mi się wieść, że istnieje dodatek Moonpath to Elsweyr, radzą jednak iść na niego przynajmniej od 15 poziomu. Osobiście doradzam 20-25. Już na początku nie jest lekko.

Ku przestrodze kobiet, które nie lubią Skyrima, a ich mężczyźni go mają:
fHmdW0l.jpg


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#33 2015-08-05 20:49

Nymeria
Użytkownik
Lokalizacja: Sulechów (Zielona Góra)
Data rejestracji: 2015-04-29
Liczba postów: 39
WWW

Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim

Całkiem niedawno sięgnęłam po 5 grę z serii The Elder Scrolls mimo, że w poprzednie nigdy nie grałam.
Jestem już po przejściu głównej fabuły, jednak przede mną jeszcze fabuły z dodatków! (Legendary Edition)
Ja lubię fantastykę,  jednak moja siostra nie. Mimo wszystko nawet ona grywa w Skyrim, ostatnio nawet częściej ode mnie!
Nie potrafię powiedzieć niczego złego o grze aczkolwiek denerwuje mnie, kiedy podczas walki ze smokiem przypadkowo zabiję kurczaka lub kogoś zranię i nagle staję się tam wrogiem publicznym numer jeden :D
Z misji pobocznych bardzo spodobały mi się misje Towarzyszy z Białej Grani oraz misje z Akademii Magów.
Co do misji Mrocznego Bractwa nie powiem zbyt wiele, ponieważ jestem w trakcie ich wypełniania.
Rasy... Moja pierwsza postać była elfką wysokiego rodu, jednak po przypadkowym usunięciu zapisów stworzyłam Norda (oczywiście znowu kobietę i stanęłam po stronie Gromowładnych) ale mam też postać męską - Khajiit.
Również bardzo podoba mi się gra Khajiitem i muszę przyznać, że są najciekawszą rasą ^^
Gram może miesiąc, nieco ponad i mam dopiero 23 level,  ale czuję, że przede mną jeszcze długie godziny gry :D


"Półprzeźroczyste skrzydła zatrzepotały w powietrzu i po raz pierwszy od setek lat noc ożyła muzyką smoków."
khaleesi_stamp8_by_kadajogameover-d7qctvk.gif khaleesi_stamp5_by_kadajogameover-d7qcseb.gif
"– Czy można okazać dzielność, bojąc się jednocześnie?
– Tylko wtedy można być naprawdę dzielnym."

Offline

#34 2015-08-05 23:26

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim

Oj z pewnością. Szczególnie, jeśli nawet po przejściu domyślnych misji doinstalujesz sobie DLC - Moonpath to Elsweyr czy Falskaar. Polecam też wątek łowców wampirów z Dawnguard.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#35 2015-08-06 23:23

Nymeria
Użytkownik
Lokalizacja: Sulechów (Zielona Góra)
Data rejestracji: 2015-04-29
Liczba postów: 39
WWW

Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim

Kiara 0 napisał/a:

Szczególnie, jeśli nawet po przejściu domyślnych misji doinstalujesz sobie DLC - Moonpath to Elsweyr czy Falskaar. Polecam też wątek łowców wampirów z Dawnguard.

Przyznam, że bardzo zaciekawiło mnie Moonpath to Elsweyr i planuję w najbliższym czasie zainstalować może nawet jutro... :D
Widziałam również jak moja siostra przechodzi wątek z wampirami i bardzo mi się spodobał, niedługo sama się za niego wezmę ^ ^

Co do różnego rodzaju modyfikacji preferuję:
UFO - Ultimate Follower Overhaul lub Convenient Horses - obie umożliwiają jazdę konną naszym towarzyszom. Osobiście preferuję CH.
Zawsze irytowało mnie, że ja jadę konno a biedna Lydia musi za mną biegać...
Open Cities - mała rzecz a cieszy. Brak ekranu ładowania przy wchodzeniu do większych miast, jak Biała Grań czy Samotnia, co umożliwia nam wstęp również na koniu!
Są to jedyne mody z jakich korzystam i uważam, że ciekawie urozmaicają grę.
Może i nie dodają żadnych światów, czy misji jednak mała rzecz a gra się przyjemniej.


"Półprzeźroczyste skrzydła zatrzepotały w powietrzu i po raz pierwszy od setek lat noc ożyła muzyką smoków."
khaleesi_stamp8_by_kadajogameover-d7qctvk.gif khaleesi_stamp5_by_kadajogameover-d7qcseb.gif
"– Czy można okazać dzielność, bojąc się jednocześnie?
– Tylko wtedy można być naprawdę dzielnym."

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman