Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-05-16 16:53

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Dragon Ball

tumblr_lwhv2roIab1qd47jqo1_500.gif
Jako, że to mój 9001 post pozwoliłem sobie na utworzenie takiego nostalgicznego tematu. ;)

Co prawda jest temat ogólny o animacjach z dzieciństwa, ale to anime zasługuje na osobny.
Kto z was (pomijając smutne dzieci bez satelity :( ) nie siedział wpatrzony w telewizor, gdy DB / DBZ / DBGT leciał w telewizji, no kto? ;)

Ja DB pamiętam głównie z serii Dragon Ball Z i to właśnie ona najbardziej zapadła mi w pamięć. A wam? ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2014-05-16 18:25

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Dragon Ball

O matko jedyna. Godzina 17:00 a na ulicach pustka, bo Dragon Ball. Nie miałem w domu RTL7, ale kolega z podwórka miał. I nie skłamię jak codziennie przychodziło nas do niego pięciu i oglądaliśmy odcinek jak zahipnotyzowani. A potem godzinne dyskusje o tym co się zdarzyło i co się może zdarzyć :D


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#3 2014-05-16 18:29

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Dragon Ball

Ja miałem satelitę, ale jakoś była dziwnie odpalana (antena miała pozycjoner by się przełączać między Hotbirdem a Astrą, o czym dowiedziałem się po latach) i musiałem prosić ojca o pomoc, a jak wiadomo - niektórzy rodzice (jak moi) negatywnie nastawieni do tej animacji. No ale często się udawało obejrzeć. ;P


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#4 2014-05-16 23:30

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Dragon Ball

Dragon Ball dla mnie jest najlepszym anime, mimo że ma około 500 odcinków to wcale się nie dłuży.
Najlepsze rzeczy to humor który jest nie do podrobienia i upływ czasu :P (czasami rok trwa 5 minut odcinka a czasami jest tak że ostatnie 3 sekund trwa 5-6 odcinków :D )

Ja w czasach jak leciał DB chodziłem do szkoły z internatem ale mama nagrywała wszystkie odcinki na VHS  :chytry:  to były czasy


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#5 2014-08-30 21:53

K.O.T
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187

Odp: Dragon Ball

Dragon Ball! Kurczę, to była bajka dzieciństwa, a wraz z nią najlepsze wspomnienia się wiążą. Nawet nie pamiętam kiedy zaczęłam to oglądać. Musiał\m mieć może nawet 4 lata. Oglądałam Dragon Ball nałogowo z bratem. Naprawdę trudno było nas odciągnąć od TV. Mój ulubiony bohater to Vegeta, ale pozostałych także bardzo lubiłam. Uważam, ze Dragon Ball to jedna z najlepszych bajek jakie miałam okazję w życiu oglądać. Powiedziałąbym nawet, że jest najleepsza!


"Otaczają mnie kretyni…"

Offline

#6 2014-12-29 16:21

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Dragon Ball

Nawet nie pamiętałem, że to oglądałem XD. RTL7 nie ma już 14 lat, więc zdążyło się zapomnieć :/. Ale ostatnio przypadkowo trafiłem na czołówkę tego anime na jutube. Od razu uzmysłowiłem sobie, że przecież oglądałem to dość często.
Niestety obecnie nie pamiętam nawet, o czym to było :(.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#7 2015-04-29 22:43

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Dragon Ball

Uwaga! Uwaga! Ważna wiadomość.
Na fali ekscytacji przed nowym filmem Dragon Ball Z: Revival of F (który tak samo jak poprzednia kinówka czyli Battle of Gods jest całkowicie kanoniczny) potwierdzono kontynuacje Dragon Balla Z.  Będzie to seria o nazwie Dragon Ball Super i swoją premierę będzie miała w lipcu tego roku. W przeciwieństwie jednak do GT, które było jednym wielkim fillerem, Super będzie na podstawie scenariusza napisanego przez Akire Toriyame czyli twórcy mangi.

Uniwersum Dragon Balla poznałam bardzo niedawno. Około dwa tygodnie temu skończyłam czytać mangę i dopiero co zabrałam się za anime, jednakże jestem niesamowicie podekscytowana. Nie mogę sobie wyobrazić co to znaczy dla ludzi, którzy oglądali DB w dzieciństwie.


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#8 2015-04-29 23:00

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Dragon Ball

Niestety ja nigdy nie widziałam DB, choć trochę słyszałam o tym na przestrzeni lat, jak byłam mała rodzice nie pozwalali mi na tego typu bajki - bo anime to zUo.

Co to znaczy dla ludzi... pewnie to tak samo, jak gdyby dla nas w 2020~2025 wypuścili KL4 z obietnicą, że będzie rysowany w starym dobrym stylu.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman