Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-05-16 20:18

Leah
Użytkownik
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior!
Data rejestracji: 2013-03-04
Liczba postów: 306
WWW

Gry na telefon.

Tak jak w tytule - gry na telefon.

Jakie lubicie i polecacie? A jakie odradzacie?

Ja osobiście kocham grę SongArc. Jest ona wydana na gry z oprogramowaniem WindowsPhone. Niby zwyczajna gra muzyczna, a jednak coś w sobie ma.
SongArc.jpg

O co w niej chodzi? Aby zacząć, musisz wybrać piosenkę z twojego telefonu. W grze nie ma poziomów trudności, wszystko zależy od piosenki i mapy.

Uwaga! Gra może uzależnić!

Z tego co wiem, gra nie jest wydana na Androida, więc rozgrywką zadowolą się tylko posiadacze telefonów z WP. ;)


>> deviantART>> KoziolTerrorysta
''Every place you've ever imagined... It's real. There's a fictional city in your mind, and you know every corner of it. Your mind is a world. Each of us is a place."/ Porter Robinson // 【=◈︿◈=】

Offline

#2 2014-05-17 08:17

Tima
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-12-22
Liczba postów: 429
WWW

Odp: Gry na telefon.

Osobiście polecam My Talkking Tom! Mam świra na punkcie tej gry! :la:
Gra polega na opiekowaniu się małym kociaczkiem Tomem, naturalnie możemy mu zmienić imię //mój nazywa się Max//,
przez opiekowanie się kotem przechodzimy na nowe poziomy i odblokujemy fajowe rzeczy w sklepach.
W ogóle to polecam wszystkie gry z serii Talking. No, może oprócz Talking Angeli, te oczy mnie przerażają, choć nie wierzę w te plotki, /jakie plotki?/ ale kiedy byłam u koleżanki... Brrr... Nie wierzę w to co się tam stało, Angela powiedziała o tym, co ponoć w jednej scenie wisi nad Simbą.
c5e8802f15faa1569e6477ce513ea446,62,37.jpgtom.png
/Popraw albo wytłumacz ostatnie zdanie bo nikt nie wie o co ci chodzi.
I czytaj dwa razy to co piszesz aby nie gubić liter. ~Kiara 0/

EDIT:
Jeśli ktoś nie wie co to za plotki, to niech wpise "Talking Angeala po polsku" to będą o tym artykuły.

Ostatnio edytowany przez Tima (2014-05-17 17:59)


"Ty i ja to jedno"
" Nie żałuj umarłych, żałuj tych, co żyją bez miłości." ~ Albus Dumbledore
http://krolllewek.blogspot.com/

Offline

#3 2014-05-17 17:22

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Gry na telefon.

Skoro już jest taki temat i jak dotąd były same polecające posty to tak dla odmiany:

1000x1000splashScreen-192x192.png?q=fBGwB8*rwLbaosIp4RowkztEqH86ta4s&c=ovi_store  ingame_screenshot_01-192x192.PNG?q=YhkNuvwSVt7g2cfqcSllSfCt7Bt2p2-k&c=ovi_store  ingame_screenshot_02-192x192.PNG?q=BIoeztk5WXw4BAQ1UhzrEJIjNuGYG855&c=ovi_store

Pomimo, że to o Simbie to szczerze odradzam granie w to coś. To tylko nieudolna podróbka dobrze znanej (chyba) wszystkim gry. Nie dość, że sterowanie jest tragiczne to jeszcze strasznie uproszczona. Oprócz 1 poziomu, który jest prawie taki sam jak w oryginale to pozostałe z oryginałem łączy tylko kolorystyka poziomów.
Kompletna strata czasu :oczka:


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#4 2014-06-11 17:40

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Gry na telefon.

Wg mnie najlepsza gra na telefon to tradycyjny wąż. Żadna inna nigdy mnie tak nie wciągnęła.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#5 2014-08-28 00:14

K.O.T
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187

Odp: Gry na telefon.

Rzadko gram w gry na telefonie. Nie chce mi się. Jeśli już to wtedy, gdy czekam na autobus. Najczęściej to w Pou lub krajanie owoców w stylu Nija (nie znam jej tytułu, ale kto gra, będzie wiedział o co chodzi). Jakos nie kręcą mnie gry na telefon. Kiedyś częściej grałam w nie.


"Otaczają mnie kretyni…"

Offline

#6 2014-08-28 11:13

wimpy^^
Użytkownik
Lokalizacja: Przemyśl
Data rejestracji: 2014-03-08
Liczba postów: 874

Odp: Gry na telefon.

K.O.T napisał/a:

Najczęściej to w Pou lub krajanie owoców w stylu Nija (nie znam jej tytułu, ale kto gra, będzie wiedział o co chodzi).

Chodzi Ci o Friut Ninja?

Ja mam na telefonie tylko cztery gry, w które gram raczej tak odświętnie. Są to: Pasjans ( w którego gram najczęściej ), Ice Scream Jump, Benji Bananas ( które jest trochę nudne, ale znajoma mnie w to wciągnęła i się prześcigujemy wynikiem ) i Pou ( w którego już nie gram, ale trzymam dla zasady ).


tumblr_nj6drfxPLp1tjsw8vo4_250.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman