Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-08-26 22:00

Defendaris
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-25
Liczba postów: 47
WWW

Off-White

Komiks znajdziecie TUTAJ
Natomiast strona główna jest TUTAJ

Czym jest Off-White? Jest to komiks fantasy tworzony na bieżąco przez Annę Podedworną, Katarzynę Redesiuk a także od niedawna Jessi Derenthe.

Niezwykła wersja stworzenia świata i utrzymywania go przez pary strażników, w tym człowieka i wilka.
Strażnicy z kolei dzielili się na białe i czarne dusze.
Strażnicy odradzali się w procesie reinkarnacji, jednak w wypadku, kiedy był on naruszony i gatunek ginął bezpowrotnie, zamierał również ten ,,bratni''.
Biała dusza człowieka została pożarta żywcem natomiast jej wilczy jasny towarzysz odpowiedzialny za ,,ściganie'' słońca, Skőll, znikł.
Koniec jest bliski...
Zarówno jest to opowieść o wilczym stadzie w którym przebywa niebieskooki Iki, niesforny, wiecznie pakujący się w kłopoty wilk.
Uczestniczy on w wyprawie ku spotkaniu swego brata, który jest...


Stworzony został dosyć niewinnie, jako 5-stronowy, ot tak, dla praktyki.
Z czasem się rozwinął w coś, co teraz jednocześnie zadziwia jak i wzbudza podziw.


...Ale to tylko moja wersja, jaką zrozumiałam, zapewne wiele pokręciłam a jeszcze więcej przeoczyłam.
Tym bardziej zachęcam do przeczytania go samemu i przekonaniu się, jak wciągnąć on może ;3

Przykładowe strony:

Ukryta treść

184.jpg

Ukryta treść

224.jpg

Ostatnio edytowany przez Defendaris (2014-08-27 14:08)

Offline

#2 2014-08-27 20:26

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: Off-White

Kocham ten komiks. <3
Świetna oprawa graficzna połączona ze świetną fabułą daje właśnie to cudo. W tym jeszcze mieści się nutka humoru. Bardzo mi się spodobała, jak już napisałaś, wizja świata pełna strażników. Tez ciekawe są tam postacie, każdy z wilków ma inny charakter, a mimo to współpracują i żyją razem. Powiem tak w nawiasie, ze moją ulubionymi postaciami są Hati i Jera, a na drugim miejscu Iki. Ciągle z niecierpliwością oczekuję kolejnych stron.

Ostatnio edytowany przez Maisha (2014-08-27 20:32)


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman