Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-07-13 17:03

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

» Gatunki smoków wymyślone przez nas

Na pewno każdy z Was ma jakiś pomysł na własnego smoka lub uważa, że niektóre z tych przedstawionych w filmach mogłyby mieć inne charaktery czy umiejętności.  W tym temacie przedstawiajcie swoje pomysły na smoki. Opiszcie lub narysujcie ich wygląd, napiszcie coś o ich upodobaniach, charakterze, umiejętnościach. Nazwijcie gatunek.Zróbmy własną księgę smoków!
Nie trzeba umieć rysować. Można poprosić innego forumowicza o narysowanie smoka lub skorzystać z aplikacji typu "create your dragon" na deviantART. Zachęcam Was jednak do rysowania, poziom Waszych umiejętności nie jest ważny. Smoki są bardzo fajnie opisane na wikii o jak wytresować smoka, można się wzorować. Do dzieła!
Niebawem dorzucę swoje pomysły, których mam całkiem sporo.

Offline

#2 2014-08-07 12:08

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: » Gatunki smoków wymyślone przez nas

Nie wiem, czy to się tu zalicza, ale ostatnio wpadłam na pomysł stworzeniu podgatunków (czy gatunków, nie wiem jeszcze jak to zaklasyfikować) Nocnych Furii. Na razie nie mam ich opisu, ale liczę na to, że pomożecie mi coś wymyślić. Oczywiście mam już w głowie ogólny opis, ale zawsze przydadzą się pomysły innych. Do tej pory stworzyłam tylko adopty Wodnych/Morskich Furii, ale pokazałam na nich ogólny wygląd tego gatunku/podgatunku/whatever.

Ukryta treść

sea_furies_adoptables__open__by_goldennove-d7tjt6x.png Wybaczcie watermark, obrazek wzięłam prosto z dA

Może i jestem mało oryginalna, ale tyle naoglądałam się już Wodnych Furii, a chciałabym pokazać swoją wizję takiego gatunku. Co o tym myślicie? Kontynuować to i stworzyć rozbudowany opis czy dać sobie spokój i zająć się czymś innym?


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman