Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-07-21 17:44

Puffire
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-10-26
Liczba postów: 12

Ile dzieci mają Simba i Nala?

Ostatnio błądząc po sieci znalazłam ten oto obrazek:http://tc-96.deviantart.com/art/The-roy … -466102699 .  Postanowiłam namalować podobny art ale... Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić ile Simba i Nala mają dzieci? W Fluffy, Kopę, Kiarę i Kiona wierzę. W Tanabiego i Aishe też (jak to się odmienia? o-0 ). W komach wspominają o jakiejś Nabie a na rysunku jest też Chaka i Shani. Moglibyście mi przypomnieć z jakiej racji nazywa  się tych ostatnich trzech, dziećmi Simby? Bo jak tylko ona je uznaje to nie warto rysować ;-;. Za błędy ort. bardzo przepraszam.


Fan TLK, my little pony (tjaaa brzmi głupio ale to jest odjazdowe), i Felixa, Neta i Niki oraz innych dzieł p.Kosika.  ;)  Możesz mówić do mnie Fire albo Pufka  :good: Pozdrawiam i ściskam!  :dusi:

Offline

#2 2014-07-21 18:38

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

Fluffy to nazwa robocza dla lwiątka na końcu Króla Lwa, czyli tak czy siak - Kiarę (choć są tu pewne nieścisłości).
Tanabi to postać wymyślona przez Fanów.
Kopa to postać licencjonowana, ale niekanoniczna.
Aisha to po prostu początkowe imię Kiary.
Natomiast Kion to najnowsza postać od Disneya i jest kanonicznie.

Czyli Simba i Nala mają dwójkę dzieci: Kiarę i Kiona. ;)

Ostatnio edytowany przez Nit (2014-07-21 22:36)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#3 2014-07-21 18:41

Puffire
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-10-26
Liczba postów: 12

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

Dzięki ;) Umieszczę tych dwoje ale może zrobię jeszcze jeden art i kanonicznych i niekanonicznych. A nie wiesz o co chodzi z Nabą, Shani i Chaką?


Fan TLK, my little pony (tjaaa brzmi głupio ale to jest odjazdowe), i Felixa, Neta i Niki oraz innych dzieł p.Kosika.  ;)  Możesz mówić do mnie Fire albo Pufka  :good: Pozdrawiam i ściskam!  :dusi:

Offline

#4 2014-07-21 20:01

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

To są postacie wymyślone przez fanów.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#5 2014-07-22 09:17

Furaha
Użytkownik
Lokalizacja: Lubelskie
Data rejestracji: 2014-07-13
Liczba postów: 267
WWW

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

A ja np. wierzę w Kopę i często wymyślam  historyjki z nim związane ( nie ogarniam jak można tak zagmatwać fabułę  ;P )


I już się nie martw, aż do końca swych dni, naucz się tych 2, radosnych słów ... Hakuna Matata.

Offline

#6 2014-07-22 09:20

Souri
Weteran
Lokalizacja: Na krzesełku siedzę :D
Data rejestracji: 2013-07-26
Liczba postów: 1,384

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

Ja uważam osobiście,  że Simba i Nala mają troje dzieci:
Kopa - dlatego, że stworzona z nim serię książek TLK6NA. Daruje już fakt, że nie występuje w filmie TLK2 (powiedzmy musiał odejść czy coś)
Kiara - został z nią wyprodukowany cały film wiec tym bardziej trudno podważyć to, że nie istnieje.
Kion - lwiątko można powiedzieć jeszcze nienarodzone,  ale ma występować w serialu i filmie ten serial rozpoczynającym.
I tak trudno jest już pogodzić z filmem i książkami wiek oraz występowanie tych lwiątek co dopiero mówiąc o jakiś Chakah i Nabah.


Kochacie Króla Lwa? To zobaczcie go w tej wersji: http://www.youtube.com/watch?v=cHbSI7mQFeI  ;)
90smk5.png ~ Souri od Goldi :dusi:
212s9oh.png 2ngy7fr.gif

Offline

#7 2014-07-22 10:41

Puffire
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-10-26
Liczba postów: 12

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

Dziękuje bardzo ;3


Fan TLK, my little pony (tjaaa brzmi głupio ale to jest odjazdowe), i Felixa, Neta i Niki oraz innych dzieł p.Kosika.  ;)  Możesz mówić do mnie Fire albo Pufka  :good: Pozdrawiam i ściskam!  :dusi:

Offline

#8 2014-08-21 23:44

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Ile dzieci mają Simba i Nala?

Ja naliczyłam czwórkę: Kion, Kiara, Fluffy i Kopa, z tym że tylko Kiara i Kion są kanoniczni ;/


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman