Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-03-24 12:33

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Pokemon

Lubię pokemony, więc zrobię o nich wątek.  Oto opis (wymyślony przeze mnie ) :
Przygody Asha Ketchuma, trenera pokemonów z Alabastii. Podróżuje razem ze swoim wiernym pokemonem Pikachu i przyjaciółmi ( zależy gdzie np. w regionie Kanto podróżuje z Misty i Brockiem ).
Najnowsza seria to ta z Unovy. Leci w telewizji na DisneyXD.   ;)   Chociaż w ogóle to jest dużo bardziej kiepska niż te stare części.

Offline

#2 2012-03-24 20:24

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Pokemon

Kiedyś oglądałam Pokemony, ale gdy teraz je widzę to rzygać mi się chcę nienawidzę anime, dlatego ta bajka nie ma już swojego uroku.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#3 2012-03-24 22:13

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Pokemon

Lubiłam ,, stare '' pokemony . Uwielbiałam Pikachu , a teraz moim ulu jest ... Ninetails ...
Pierwsze części są zajee , reszta ... taka sobie , ostatnich nienawidzę .
Czemu ? Im więcej robią kontynuacji starszych bajek , tym są gorsze np . Ginga Nagareboshi Gin i Ginga Densetsu Weed .
Lubię film o MewTwo , to mój ulubiony .


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#4 2012-03-26 17:21

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Pokemon

Moje ulubione pokemony to Buizel i Pikachu. 
Tu coś do ciebie, Derp : w komentarzach na youtube ( jakiś filmik z pokemonami )  było napisane, że Ameryka odkupiła prawa autorskie pokemonów i zrobili gorsze, naprawdę gorsze. Mi się jednak podobają. Chociaż przy starych odpadają.

Offline

#5 2012-04-12 20:43

May
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-12
Liczba postów: 17

Odp: Pokemon

Ach, wiesz... ja kocham pokemony! Wydaje mi się, że jestem wielką fanką!  :dusi:

Offline

#6 2012-04-13 08:45

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Pokemon

Wiesz co May..  Ja też kocham pokemony. Moja tajemnica : hieny porównuję do zespołu R.

Offline

#7 2012-04-13 19:07

May
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-12
Liczba postów: 17

Odp: Pokemon

pokemon napisał/a:

Wiesz co May..  Ja też kocham pokemony. Moja tajemnica : hieny porównuję do zespołu R.

Ano, to też prawda!
Przecież w Zespole R są 3 osoby, a hieny z TLK też są trzy. o-o
To będzie tak:
James - Banzai
Jessi - Shenzi
Meowth - Ed
Lol, śmiać mi się trochę przez to chcę. xD

Offline

#8 2012-04-14 08:28

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Pokemon

Właśnie o to mi chodziło ! I jeszcze szefa zespołu R ( Giovanniego ) można porównać do Skazy.

Offline

#9 2012-10-03 15:55

K5
Użytkownik
Lokalizacja: Stąd, skąd jestem...
Data rejestracji: 2012-08-29
Liczba postów: 152

Odp: Pokemon

"Najlepszym być, naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt! (...)"
"(...)Pokemon! To ty i ja! Musimy ocalić świat! (...)"

Ok, może nie za bardzo lubię, ale kocham opening pierwszego sezonu  :la:


rwpbv5.png

Offline

#10 2012-10-03 23:08

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Pokemon

May napisał/a:

Ach, wiesz... ja kocham pokemony! Wydaje mi się, że jestem wielką fanką!  :dusi:

Tylko Ci się pewnie wydaję -.-

Koy napisał/a:

Kiedyś oglądałam Pokemony, ale gdy teraz je widzę to rzygać mi się chcę nienawidzę anime, dlatego ta bajka nie ma już swojego uroku.

Ciup te, oświadczam Ci, wszem i wobec, że to zawsze było anime -.-


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#11 2014-02-27 22:47

Evanlyn
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-24
Liczba postów: 42

Odp: Pokemon

Bajka czy anime... Teraz to mogliby to skonczyc....... Im dluzej to puszczaja, tym gorsze.
Pamietam, jak zawsze to ogladalam, a teraz jak mam ogladac z kuzynem.. Ugh.. Juz wole sie uczyc (xD)


Wielki powrót :D

Offline

#12 2014-04-18 22:32

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: Pokemon

Czytam tu różne opinie. Jeśli o mnie chodzi to - kocham Pokemony. Zarówno jak i moja siostra. Czuję do nich wyjątkowy sentyment, może dlatego, że od małego się tym zaraziłam. A moim ulubionym bohaterem jest Ash Keczum.

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-04-19 13:55)


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

#13 2014-05-17 01:36

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Pokemon

Ostatnio poznaję coraz więcej osób aktualnei grających w Pokemony, czy to w necie, czy w pełne gry. Osobiście nigdy mnie to nie jarało, ze względu na powtarzalność rozgrywki. Wystarczy mi oglądanie serialu, a wam?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#14 2014-05-18 21:44

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Pokemon

Cóż... to chyba najlepsze podsumowanie tego co o nich sądzę: [link]  :good:


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#15 2014-06-13 16:39

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Pokemon

Ja kiedyś bardzo chętnie to oglądałem. Ale już od wielu lat nie oglądam. Uważam, że są trochę przereklamowane.


A tak poza tym to pamiętam, jak kiedyś w chipsach były takie kółka z pokemonami.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#16 2014-06-15 17:17

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: Pokemon

Pokemonyyyy :D Towarzyszą mi od zawsze, uwielbiam ich świat i zasady nim rządzące. Anime jednak bardzo odbiega od ich właściwej formy! Jest ono kierowane dla dzieci, więc nie trzyma się tych właśnie zasad, których trzymają się gry. To one są najlepszymi przewodnikami przez ten świat! Gry oraz manga Pokemon Adventures. Anime o Ashu i Pikachu jest według mnie naprawdę do du....
Polecam obejrzeć Pokemon Origins. To także anime, lecz z dużo lepszą kreską, właściwie to nie czuje się tego tak bardzo. Nawet antyfani samego anime, jak ktoś wyżej mogliby zaciekawić się tym filmem. Pokemon Origins składa się z 4 odcinków, jest to nieco streszczona fabuła pierwszych gier, które sprawiły, że pokemony stały się tak znane.

Za moje pierwsze  zarobione pieniązki kupiłam sobie konsolę Nintendo DSi XL.. Po to, by przejśc te częsci Pokemonow, w które nie dane mi było zagrać bez konsoli. Gry są zbudowane świetnie, jedynie 3 generacja to kompletny fail, ale, ku mojej uciesze-odnawiają gry z niej.

Apeluję do wszystkich zainteresowanych pokemonami, odrzućcie to paskudne anime kierowane dla 6 latków i zagrajcie w Pokemon SoulSilver/HeartGold (moze macie lepsze kompy niz ja i pojdzie Wam emulator) lub Crystal (jest paskudne ale fabuła zaje....fajna). Liźnijcie Pokemon Adventures (mogę wysłać 2 tomy komus na maila) albo Pokemon Origins. Poznajcie jak skonstruowany świat pokemonów jest naprawdę, bo w anime z Ashem i Pikachu tego nie zobaczycie. Tam pokemony mają jakieś porypane zdolności wykraczające poza ich prawdziwe moce, Ash jest beznadziejnym trenerem a zespol R który sie pojawia w kazdym odcinku i wylatuje w powietrze tak irytuje, że juz lepszy humor jest ukazany w bajce o pingwinie Pingu, który leciał na mini mini.

Na koniec pewien obrazek dla podsumowania. Choc od obu tych postaci wolę Reda z mangi (ktora btw nie wyglada w ogole mangowo, jest to super komiks ktory nie kojarzy sie z japonskimi mangami zbytnio, jedynie łączy go z nimi to, ze jest czarno bialy.
JzHIRVd.jpg

Offline

#17 2014-07-06 11:08

Samanva Blirit
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039

Odp: Pokemon

Ja jestem wielką fanką Pokemonów. UWIELBIAM i stare, i nowe sezony (chociaż nowsze chyba bardziej). Z niecierpliwością czekam na Pokemon XY. Na urodziny dostałam konsolę Nintendo 3DS i grę "Pokemon: Mystery Dungeon - Gates to Infinity". Przeszłam ją w 35 godzin. Mam też budzik i bluzę z Pikachu. Moim ulubionym Pokiem zostanie jednak Riolu! :3
Oglądałam też chyba wszystkie specjale i filmy. Nie obejrzałam tylko filmów "Pokemon White: Victini and Zekrom", "Genesect and the leagend awakened" i  tego najnowszego z Pokemon XY. Ale jeszcze obejrzę, nawet, jakbym musiała po japońsku!

Edit: Jeśli jest tu jeszcze jakikolwiek PRAWDZIWY fan Pokemon, to mam wiadomość. Jutro, 1 września, na DisneyXD o 14.30 będzie pierwszy odcinek PokemonXY!

Ostatnio edytowany przez Samanva (2014-08-31 14:12)


Wielka fanka Warrior Cats!
Postacie: Waveforce (normalne wątki), Samanva Blirit(schizy)
commisions_for_samanvablirit_by_kreszer-d80csao.png
Sygnaturka by Kreszer

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman