Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-07-31 22:00

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Klasyka: Piłka nożna

Tak, stereotypowo dziewczyny się tym nie interesują (i nie jestem wyjątkiem), ale dziwię się że nie ma tu tematu o tej dyscyplinie.
Dyscyplinie... dla wielu to całe życie lub życiowa pasja! Kto z was grał w jakimś szkolnym/amatorskim zespole? Kto był na jakimś meczu polskiego Euro?
Piszemy!


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#2 2012-09-01 19:54

Padme
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-19
Liczba postów: 16
WWW

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Jak ja nie lubię stwierdzenia, że dziewczyny się tym nie interesują..
Cóż, może jako pierwsza coś tu napiszę?

Ołkej, więc już jakiś czas temu ruszyła ekstraklasa, komu więc kibicujecie?


2269741.png

Offline

#3 2012-09-05 12:52

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Jak łatwo się domyślić po mojej sygnaturze, kibicuję Lechowi i to już od 2000 roku. ;)


canstock13713877.jpg

Offline

#4 2012-09-05 21:32

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Ja też do stereotypów nie należę. Jestem facetem, który nie znosi piłki nożnej. Skutecznie zraziłem się w szkole. Poza tym uważam ten sport za wysoce prymitywny :P
Zdecydowanie wolę rower w ciężkim terenie, narty, a z gier zespołowych unihokej  :awesomecat:
No i najważniejsze, nie przepadam za sportem w telewizji, wolę w tym po prostu brać udział.

Jeśli chodzi o "nogę" to oglądam tylko mistrzostwa, ale bardziej dlatego, że jest takie ogólne święto, można się z kumplami napić no i kibicować naszym, żeby wreszcie komuś dokopali  ;P


2z59cac.gif

Offline

#5 2012-11-04 13:15

Inuyami
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-04
Liczba postów: 13

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Ja jestem wielką fanką nogi :). Byłam bramkarzem w reprezentacji mojej miejscowości. Zbieram BRAVOsport, JKI , karty ,naklejki , drukuję zdjęcia i różne inne duperele XD.
Osobiście jestem fanką takkich piłkarzy jak : Gerard Pique, Lukas Podolski, Cesc Fabregas ,Bastian Schweinsteiger i Iker Casillas. Z naszych to: Szczęsny , Robert Lewandowski , Wasyl i Piszczek.


Moja historia : Nie zawsze taka byłam. Ludzie jako lwiątko złapali mnie i podłączyli do aparatury. Odcięto mi nogę i połączono z powrotem metalowym pierścieniem. Pewnego dnia zerwałam się , stąd wystające druty z mego ciała ...

Offline

#6 2013-09-08 20:45

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Też jestem fanem piłki nożnej, ale kondycję mam dość słabą. Mój uwielbiony klub to FC Bayern Monachium (5 lat z nim), a ulubiony piłkarz to Manuel Neuer i Thomas Muller. Ale kibicuję też Barcelonie.


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#7 2013-09-08 20:53

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Ja też do stereotypów nie należę. Jestem facetem, który nie znosi piłki nożnej. Skutecznie zraziłem się w szkole. Poza tym uważam ten sport za wysoce prymitywny

Całkowicie się zgadzam z Helbim. O ile granie w piłkę na podwórkowych zasadach nie było złe, to szkoła popsuła wszystko, jak zawsze. xD

Kubica kiedyś stwierdził, że nudziłby się oglądając F1 w TV... ja też. Podobnie jak piłkę nożną. W ogóle nie rozumiem ekscytacji tymi sportami.
Są sporty znacznie ciekawsze, dynamiczniejsze. ;P


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#8 2013-09-09 15:15

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Troszkę smutno, że tak mówisz, ale z jednym się zgadzam, szkoła psuje wszystko. Gra w piłkę nożną jest codziennie, tylko ja i moi koledzy przebłagaliśmy naszego nauczyciela o siatkówkę, a czasami piłkę ręczną.

Co do dynamiki jak dla mnie piłka nożna jest dynamiczna, a ekscytacja zależy od gustu.

Ps. Siatkówka i koszykówka też są spoko.


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#9 2014-06-11 17:55

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Ja w piłkę nożną grać nie umiem. I denerwuje mnie pogląd, że każdy osobnik płci męskiej POWINIEN to umieć.
Oglądam bardzo rzadko. No chyba, że mistrzostwa Europy lub świata. Gdy było Euro 2012, to przegapiłem tylko jeden mecz.


A tak w ogóle to nauczyciel wf w gimnazjum stwierdził, że piłka nożna jest sportem dla ludzi mało inteligentnych, bo jeszcze nigdy nie poznał piłkarza, który jest inteligentny.
Mi osobiście nie wydaje się, aby było w tym 100% prawdy. No ale kilka procent może być ;P.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#10 2014-06-11 18:48

Shup
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Jeśli chodzi o piłkę nożną to jestem anty talencie, tak samo jeśli chodzi o siatkówkę i koszykówkę ( piłkę pokopać, porzucać umiem i mogę ale tak aby grać to nie) nie lubię sportów które inni lubią. Mimo iż mój najstarszy brat grał w okresie szkolnym w drużynie, a  kolejny jest piłkarzem i nauczycielem WF nie przekonali mnie do grania w piłkę. To samo tyczy się meczy, jak w telewizji widzę jakieś mecze piłki nożnej, siatkówki czy też koszykówki to przełączam na cokolwiek np.. program kulinarny czy coś XD

Offline

#11 2014-06-11 20:37

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,159
WWW

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Ja w piłkę nożną grać lubię i potrafię. Jak są jakieś międzyklasowe zawody, to jestem w jej reprezentacji. Kiedyś grałem w klubie, ale nie wyszło mi to xD
W TV bardzo lubię oglądać mecze tych lepszych drużyn. Osobiście kibicuje Arsenalowi ;)

Ostatnio edytowany przez MrLion (2014-06-11 20:38)


We Are One!   X

Offline

#12 2014-08-21 21:20

K.O.T
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187

Odp: Klasyka: Piłka nożna

Piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina sportowa. Najbardziej lubię grać na pozycji bramkarza lub obrońcy. Uwielbienie do tej gry zaczęła się dzięki mojemu koledze, który poprosił mnie, abym byłą bramkarzem i opowiadał mi dużo o różnych zespołach i wszystkim co z piłką nożną jest związane. Potem coraz bardziej się wkręcałam i ten sport jest jedną z moich pasji. Szkoda, że mam tak mało czasu na granie. Mój ulubiony klub to FC Barcelona, choć uwielbiam też niektórych zawodników z innych zespołów.


"Otaczają mnie kretyni…"

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman