Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-09-02 12:30

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

A Redtail's Dream

Ostatnio na joemonsterze pojawiło się tłumaczenie nowego (dla mnie, bo na oficjalnej stronie ma już ponad 500 stron xD) futrzastego komiksu: A Redtail's Dream.

A Redtail's Dream" [albo: "Sen Rudzielca"] opowiada historię o młodym człowieku i jego psie, odbywających bardzo niezamierzoną podróż po drugiej stronie Ścieżki Ptaków, w sztucznie stworzonej sennej rzeczywistości. Jako jedyni świadomi tej niezwykłej sytuacji, ta dwójka otrzymała zadanie sprowadzenia pozostałych mieszkańców wioski z powrotem do ich własnej rzeczywistości, zanim ich dusze przekroczą progi królestwa Tuonela. Co próbują wykonać, z absolutnym brakiem entuzjazmu

Komiks zapowiada się naprawdę ciekawie, polecam śledzić na bieżąco forum, gdzie się pojawia tłumaczenie:
http://joemonster.org/phorum/search.php … &fldbody=1
Lub zwyczajnie czytać po angielsku na oficjalnej stronie:
http://www.minnasundberg.fi/

Jeśli ktoś lubi fantastyczne, baśniowe klimaty to naprawdę polecam. Może nie tyle kreska, co sama kolorystyka komiksu potrafi zachwycić. :3
Komiks odrobinkę klimatycznie kojarzy mi się z Gunnerkrigg Court i Moim Bratem Niedźwiedziem. Także fanom tych dwóch również go polecam. :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2013-09-02 17:29

Leah
Użytkownik
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior!
Data rejestracji: 2013-03-04
Liczba postów: 306
WWW

Odp: A Redtail's Dream

O boże *q* Coś idealnego dla mnie <3 Dziękuję Niciu, że o tym komiksie napisałeś, teraz mam coś do poczytania w te deszczowe dni przy herbacie :D


>> deviantART>> KoziolTerrorysta
''Every place you've ever imagined... It's real. There's a fictional city in your mind, and you know every corner of it. Your mind is a world. Each of us is a place."/ Porter Robinson // 【=◈︿◈=】

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman