Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-08-18 12:47

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

» Ulubiony kucyk.

Który z kucyków z serialu (fanowskie postacie odpadają) jest waszym ulubionym i czemu? :3

I prrrroszę, uzasadniajcie czemu - odpowiedzi jednozdaniowe będą usuwane.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2013-08-18 14:13

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: » Ulubiony kucyk.

Moim ulubionym kucem jest Luna, a dlaczego? Podam wam kilka powodów: mój tata jak oglądał ze mną odcinek "Luna Eclipsed", powiedział że ja to jestem jak ta cała Luna. Dlaczego? Często nie kontroluję swojego głosu i potrafię się o coś głupiego wydrzeć co często robię, zawsze w pierwszych klasach podstawówki byłam ogólne za to nielubiana, a moje uwagi brzmiały mniej więcej tak: Uczennica podnosi głos na lekcji, Uczennica podnosi głos na nauczyciela.
Co do innych powodów to lepiej czuję się w nocy niż w dzień. Najpiękniejsze zjawisko według mnie? Pełnia księżyca. :bigsmile: Zawsze chodzę blada, bo nienawidzę słońca = opalania. Kocham kolor w którym jest jej ciało - praktycznie cały czas mam na taki pomalowane paznokcie. Coś innego? Rozumiem ból Luny, to co przeszła... miałam podobnie, ale to nie moment na rozżalanie się...tak samo - cały czas chodzę zamknięta w sobie. Co do wyglądu Luna w tej konkurencji także zwycięża.  :D Pani nocy...no właśnie, NOCY - zazwyczaj śpię w dzień a moje "życie" zaczyna się dopiero w nocy, możecie tego nie rozumieć,  ale ja tak mam. Jednoznacznie, strzał w dziesiatkę ! LUNA FOREVER !!!
Awesome-Luna-pics-princess-luna-34706857-900-601.png

//Interpunkcję, to byś mogła ciut poprawić... Ib//

Przepraszam jeśli popełniam takie błędy, ale jestem dyslektykiem i mam z tym ogromne problemy.  :(

Ostatnio edytowany przez Sabiri (2013-08-19 11:02)


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#3 2013-08-18 15:09

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Odp: » Ulubiony kucyk.

Pinkie Pie ^^. Czemu ją lubię? Zawsze wprowadza miłą i śmieszną atmosferę. Jest zwariowana, sympatyczna i pomocna. Cieszy się życiem. Robi dzikie imprezy.  Potrafi złamać prawa fizyki i 4 ścianę :ok: Przypomina trochę małe dziecko. Takiego kuca nie da się nie kochać  ;P

Offline

#4 2013-08-18 23:00

Crusier
[center][img]http://i.imgur.com/Mp4A5.png[/img][/c
Lokalizacja: ~Wawa
Data rejestracji: 2009-02-03
Liczba postów: 704
WWW

Odp: » Ulubiony kucyk.

Ogólnie to Luna. Dlaczego?
Po pierwsze wygląd. Moim ulubionym kolorem jest niebieski (patrz: mój avek), co więcej - Luna jest po prostu piękna. M.in. dlatego, że jest tak, że im postać jest wyższa, bardziej smukła, tym wydaje się ładniejsza. No i z powodu jej poruszającej historii, z powodu której postać ta budzi tyle sympatii. Kucyki nie chcące oglądać jej nocy, kiedy ona tak się starała uczynić ją piękną. W porównaniu do niej Celestia jest nudna.
Za Luną Rainbow Dash (za to, że jak ja jest leniem; fajnie wygląda i ogólnie jest awesome i Twilight Sparkle (lubi naukę, jak ja :]) . Przez jakiś czas sądziłem, że TS będzie przed RD, ale zauważyłem sam szukając artów na przypinkę, że wolę RD jednak. Jeśli chodzi o to jak dalej M6 to: Applejack, Fluttershy, Pinkie Pie, Rarity.
A potem Lyra, bo ludzie ;P

Ostatnio edytowany przez Crusier (2013-08-18 23:01)


Jestę kucę kucowym sfinksę

Offline

#5 2013-08-28 23:43

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: » Ulubiony kucyk.

Moja "ulubioność" kucyka z MLP opieram na cechach charakteru najbardziej podobnych do moich. I tak:
Najbardziej jestem podobny do Twilight. Jest tak samo jak ja realistką, lubi mieć wszystko poukładane i rozplanowane - dokładnie tak jak ja, lubi poznawać nowe rzeczy, jest ambitna, a zarazem skromna. Jest indywidualistką. Jedyne co mnie z nią nie łączy, to nadmierne przywiązanie do książek, aczkolwiek to też się zmienia. ;) Poza tym Twilight jest wg mnie najbardziej klimatycznym kucykiem w Equestrii - równać się z nią może jedynie Luna.
Na drugim miejscu jest (z Mane 6) Rainbow Dash za, podobnie jak u mnie, zamiłowanie do sportu i też jestem trochę leniwy. xD
Później jest AppleJack - podobnie jak TS - realistka oraz hegemon pracy. Jak się zaprę to zrobię.
Potem nieśmiała FlutterShy - kocham zwięrzęta, jak ona
Pinkie Pie - bo optymista, aczkolwiek trochę mnie przeraża.
Rarity - z niej mam jedynie szczodrość, reszta zupełnie nie pasuje. :D


canstock13713877.jpg

Offline

#6 2013-12-16 22:17

Umeme
Użytkownik
Lokalizacja: Nie znajdziesz na mapie
Data rejestracji: 2013-12-16
Liczba postów: 13

Odp: » Ulubiony kucyk.

Derpy, ponieważ... ponieważ... bo ponieważ jest fajna. I Fluffle Puff, bo jest Fluffle Puff (zapraszam do oglądania http://www.youtube.com/user/FluffyMixer). I Luna. I Dash. I Discord (zaraz, to nie kucyk!). I Sombra. I Big Mac. I Shining Armor. I Fluttershy. I Trixie. I Królowa Podmieńców. I.......................


"Uśmiech jest naj­praw­dziw­szym, kiedy jed­nocześnie uśmie­chają się oczy."- J. Twardowski

Offline

#7 2013-12-16 22:48

Maisha
Użytkownik
Lokalizacja: Pyroland
Data rejestracji: 2013-08-26
Liczba postów: 645
WWW

Odp: » Ulubiony kucyk.

Moją ulubioną postacią z całej serii jest niewątpliwie Vinyl Scratch. Mimo ze wystąpiła tylko dwa razy, bardzo mi przypadła do gustu. Uwielbiam jej wygląd i kolorystykę, a charakter stworzony przez fanów mi jak najbardziej pasuje, i jeszcze ten fan dub powoduje, że jest ona moja ulubioną postacią. Na drugim miejscu siedzi Luna. Dlaczego? Jej tajemniczość i spokojny charakter powoduje, że mi się bardzo spodobała. Nie tryska energią jak Pinkie Pie. Kocham kolor niebieski, a ona jest nim przeładowana, jej grzywa wygląda jak gwieździste niebo, a ja kocham obserwować gwiazdy na niebie. Jedyny minus to jej styl wymowy. Podoba mi się jej głos, ale jej sposób jest jak dla mnie przestarzały, ja wiem, że to przez to wygnanie na 1000 lat na księżyc, no ale... po prostu mnie nie kręci. Trzecią ulubioną postacią jest Zecora. Bardzo spodobał mi się wariant zebry w serialu o kucykach. Jej akcent mnie troszkę rozbawia, a jej wygląd i wystrój chatki przypomina mi plemiona afrykańskie, które z resztą bardzo lubię. A kto mi się podoba z Mane 6? Rainbow Dash i Rarity. Rainbow na początku nie za bardzo lubiłam, i dalej mam za złe do niej, że jest arogancka, ale i tak mi się bardzo podoba, szczerze to nie wiem za bardzo czemu. Rarity bardzo lubię, gdyż bidulka jest hejtowana przez wiele osób uwielbiam takie modnisie które nie są zakochane z sobie aż do bólu. Jej wygląd również mnie się bardzo spodobał.

Jeszcze wymienię kilka innych postaci które lubię.
- Dr. Whooves - Ma śliczny desing, i oczywiście nawiązuje do Dr. Who.
- Derpy - Uroczy pegaz z zezem. (mimo że lubię te obie postacie - nienawidzę shipu tych dwóch)
- Octavia - Wiolonczelistka z Canterlotu. Nie wiem czemu, bardzo mi się spodobała.
- Soarin - Niezły przystojniaczek.
- Spitfire - Bardzo mi sie spodobała w odcinku ,,Akademia Wonderbolts"

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-12-17 14:59)


Moje DA.
I remember everything... And it changes nothing! ~Dust
JFuVehTQOmohyWKcfXXS
Bardzo tajemniczy link

Offline

#8 2014-03-13 14:07

Pharao
Użytkownik
Lokalizacja: Millenis
Data rejestracji: 2013-12-06
Liczba postów: 81
WWW

Odp: » Ulubiony kucyk.

Ja najbardziej lubię Rainbow Dash i Vinyl Scratch. Dlaczego? Ponieważ mój charakter odpowiada Dashie, gdyż jestem szybka, odważna i lojalna wobec bliskich. Vinyl natomiast lubię dlatego, że jesteśmy jak siostry xD Kocham słuchać muzyki i czasami nagrywam FanDuby. Inne kucyki, które lubię to:
-AppleJack (ogólnie jej zachowanie i charakter),
-Luna (według mnie jest najlepszą księżniczką),
-Rarity (ponieważ jest najlepszą krawcową w PonyVille)
-Octavia (Najlepsza wiolonczelistka z Canterlotu)
-Lyra (podoba mi się w niej upartość spotkania człowieka)
-Nightmare Moon (ponieważ kocham mroczne postacie xD)
-Scootaloo (polubiłam ją dlatego, że jest chyba jedynym pegazem, który nie umie latać)


Vote Mal for president.Cause you know what's best...
tumblr_mvrwp7JrrI1r5inwuo7_r1_250.giftumblr_mvrwp7JrrI1r5inwuo5_r1_250.gif11009429.png

Offline

#9 2014-09-05 22:24

Torrez
Użytkownik
Lokalizacja: Suwałki
Data rejestracji: 2014-09-03
Liczba postów: 45

Odp: » Ulubiony kucyk.

Luna! Dlaczego? Ze względu na jej piękny wygląd, jest mojego ulubionego koloru, niebieskiego i bardzo podoba mi się jej tajemniczy charakter.

Offline

#10 2014-09-06 08:46

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: » Ulubiony kucyk.

Mi  najbardziej podoba się Znaczkowa Liga za wytrwałość w dążeniu do celu i mam nadzieje że będzie im dane osiągnąć cel, a jeżeli miałbym z nich wybrać jedną to było by mi bardzo ciężko.

Ostatnio edytowany przez turbo1988 (2014-09-06 09:14)


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman