Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-07-17 14:20

Aisha
Użytkownik
Lokalizacja: Rajska Ziemia
Data rejestracji: 2009-01-24
Liczba postów: 493
WWW

Życie Aishy - od narodzenia do dołączenia do Stada Lwiej Ziemi

Czyli innymi słowy - historia mojej postaci :)


Prolog

Rajska Ziemia. Wyjątkowo piękne miejsce obfitujące w niesamowitą, zieloną roślinność, w zwierzynę, oraz w krystalicznie czystą wodę do picia. Idealne miejsce do życia z idealnie pasującą nazwą. Na owych terenach znajdowało się stado lwów, które nie różniło się niczym od innych lwich stad. Jego skład był standardowy: kilkoro samców broniących terytorium, kilkanaście spokrewnionych ze sobą lwic i ich młodych.
Pewnego dnia w tym stadzie pewna para lwów oczekiwała narodzin potomstwa. Całe stado zebrało się przed grotą w którym przebywała rodząca lwica i asystująca przy niej lwica pełniąca funkcję akuszerki. Zdenerwowany lew imieniem Jelani chodził w kółko oczekując momentu w którym jego lwiątka przyjdą na świat. Martwił się tym, że poród może się nie udać.
- Nic się nie martw. Wszystko będzie dobrze - starała się go uspokoić lwica imieniem Lulu, która była siostrą jego partnerki.
- Ech, to nie takie proste... - zaczął i tu nie dokończył, bo nagle do jego uszu dotarły ciche piski. Już są! Lwiątka już są!
Po chwili grotę opuściła stadna akuszerka imieniem Uzaliwa i stanęła przed wciąż zszokowanym samcem.
- Gratuluję Jelani, właśnie zostałeś ojcem. Możesz pójść do swojej partnerki i zobaczyć swoje młode - oznajmiła mu spokojnym tonem, po czym ruchem łba pozwoliła mu wejść do groty. Gdy tylko lew wszedł do środka usłyszał kochany przez niego głos.
- Jelani...
- Jeż jestem, moja droga - rzekł podchodząc bliżej, aż w końcu ujrzał swoją wybrankę, która miała na imię Mahewa. Przy niej leżały trzy małe lwiątka, które właśnie łapczywie piły mleko.
- Są...są piękne - szepnął wyraźnie wzruszony, po czym ukradkiem otarł łzę, która spłynęła po jego policzku. Jego partnerka odpowiedziała uśmiechem, po czym przejechała językiem po główkach maleństw.
- Cała trójka do samiczki. Jak je nazwiemy? - zapytała patrząc na partnera. Jelani dość długo się zastanawiał nad imionami, które pasowałyby do ich córek , a jednocześnie, by były piękne, jak one.
- Już wiem. Najstarszą nazwiemy Waridi, oznaczającą ,,różę'', a średnią nazwiemy Nyota. To imię oznacza ,,gwiazdę''.
- A jak nazwiemy najmłodszą? - zapytała Mahewa patrząc na lwiczkę o bardzo jasnej sierści, która okazała się być najmłodszą z rodzeństwa.
- A jej chcę jej nadać wyjątkowe imię. Takie jak ona.  Tak, nazwiemy ją Aisha, co oznacza ,,życie'' - odpowiedział Jelani uśmiechając się dumnie. Mahewa uśmiechnęła się w odpowiedzi, że wszystkie trzy imiona są piękne. Po chwili jej głowa opadła na ziemię. No tak, w końcu lwica była zmęczona porodem i w tej chwili jedyne co chciała to odpocząć. Lew pochylił się nad nią i liznął ją w policzek.
- Odpocznij skarbie. Zasłużyłaś... - szepnął do niej czule, po czym opuścił grotę. Lwia matka posłała lekki uśmiech w stronę swojego partnera, po czym zasnęła...


2ytpm3s.png
Kocham Cię Himsi...

Offline

#2 2013-07-17 14:30

Samanva Blirit
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039

Odp: Życie Aishy - od narodzenia do dołączenia do Stada Lwiej Ziemi

Ciekawe, ciekawe. Czekam na więcej. :ok:


Wielka fanka Warrior Cats!
Postacie: Waveforce (normalne wątki), Samanva Blirit(schizy)
commisions_for_samanvablirit_by_kreszer-d80csao.png
Sygnaturka by Kreszer

Offline

#3 2013-07-17 15:17

Leah
Użytkownik
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior!
Data rejestracji: 2013-03-04
Liczba postów: 306
WWW

Odp: Życie Aishy - od narodzenia do dołączenia do Stada Lwiej Ziemi

Piękne, czekam na więcej  :ok:


>> deviantART>> KoziolTerrorysta
''Every place you've ever imagined... It's real. There's a fictional city in your mind, and you know every corner of it. Your mind is a world. Each of us is a place."/ Porter Robinson // 【=◈︿◈=】

Offline

#4 2013-07-17 15:28

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Życie Aishy - od narodzenia do dołączenia do Stada Lwiej Ziemi

No mi też się podoba.
Czekam na dalszy ciąg.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#5 2013-07-17 20:06

Himsi
Weteran
Lokalizacja: Kobyłka
Data rejestracji: 2013-05-02
Liczba postów: 1,138

Odp: Życie Aishy - od narodzenia do dołączenia do Stada Lwiej Ziemi

Piekna historia. Czekam na wiecej ;)

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman