Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2007-11-21 23:41

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

SCENARIUSZ

Scenariusz naszego filmu.  Napiszemy go po zakończeniu historii. Dozwolony post pod postem.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#2 2007-11-21 23:49

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Ad 1) Spotkanie, Miłość i ślub Uru i Ahadiego.

Ad 2) Narodziny Mufasy i prezentacja / po pół roku narodziny Taki, mniej huczne

Ad 3) Dorastanie braci i spotkanie koleżanek - Sarabi, Sarafiny i Ziry. Obydwaj "zakochują się" w Sarabi.

Ad 4) Sarabi lubi Takę, ale wybiera Mufasę, widząc, że tamten staje się coraz bardziej skryty i milczący. Wobec tego brat zwraca się ku Zirze, która podziela jego zainteresowania.

Ad 5) Zła ziemia - miejsce, gdzie żyją źli... i rodzina Ziry.

Ad 6) Taka's Scar  (fajnie brzmi)  Najprawdopodobniej zrobił to Ahadi kiedy się wściekł... tylko za co ?

Ad 7) Taka nienawidzi ojca więc zmienia imię, dobrowolnie opuszcza L.Z. i sprzymierza się z hienami. Zapomina o Zirze przejęty chęcią objęcia tronu.

Ad 8) Umiera Ahadi, po nim krótko rządzi Uru. Muffy i Sarabi pobierają się.

Ad 9) Śmierć Uru. Mufasa zostaje królem, a Skaza wraca Na L.Z.

Ad 10) Sarafina poznaje gdzieś lwa (osobiście popieram Shizansena - ładnie brzmi)

Ad 11) Sarabi zachodzi w ciążę, a Sarafina wydaje na świat Nalę. Później Simba i prezentacja.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#3 2007-11-22 01:07

Jackie
[img]http://forum.krollew.pl/_fora/stado
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2007-06-12
Liczba postów: 869
WWW

Odp: SCENARIUSZ

tak pokolei XD
scena 1) i 2)
jak najbardziej wpozadkuXD
3)
oczywiscie genialnie co do lwiatk to myslalam nad tym by dodac Mhethu (czy jakos tak to bylo) brata Nali (chyba XD),moze by wmieszac nasze postacie jako lwiatka??
4)
napewno Zira jako mala lobuziare  XD to jest Git XDXD
5)
na to JESZCZE nie mam pomyslu XD
6)
podobno Taka mial ta blizne dlatego ze przez jego glupote i nierozwage mogl zginac Mufy i Ahadi wzia Take na rozmowe ale ten cos palna podczas rozmowy wytkna ojcu jakis blad z przeszlosci ktorego Ahadi sie baardzo wstydzil i te wspomnienia bardzo go bolaly i w fugi udezyl Take zostawiajac mu na oku blizne.
7)
Mi tez to nie pasuje i mysle ze ten punk mozna by bylo przerobic albo wykreslic bez obrazy XD
8)
Ten pomysl jest genialny nic dodac nic ujac XD
9)
tak tak, ale mozna zrobic tak ze Taka najpierw szaleje za Sarafina ktora ostatecznie wybiera Mufiego ale Zira przez ten caly czas probuje sie podlizac Skazie by ten ja zauwazyl a gdy Taka rozgoryczony faktem ze Sarafina wybrala Mufiego, wreszcie dostrzega Zire i sie do niej zaleca a ta zadowolona ze nareszcie Taka na nia zwrocil uwage jest kompletnie nim zaslepiona i nie widzi ze on to zrobil bo go Sarafina wystawila.I tak Taka wyznaje Zirze milosc i biora w tajemnicy 'slub' ale Zira nie moze zostac na lwiej skale bo nie mogli by sie razem spotykac (Taka i Zira) dlatego pewnego dnia Taka i Zira i inne lwice i lwy ida na porowanie i Zira ucieka a Taka mowi ojcu ze zginela.Potem sie moga potajemnie spotykac. i co wy na to??XD
10)
ta koncowka jest swietna ale ja bym ja przesunela jeszcze nizej na scene nr. 11. a w dziesiadce bym umiescila najpierw smierc uru np. podczas polowania ocala zycie Mufiemu albo Tace, a potem juz pod koniec smierc Ahadiego i jak Ahadi umiera mowi Mufiemu ze to on bedzie teraz zadzil lwia ziemia. co wy na to?? a cha ozna jeszcze gdzies dodac ze Muffi byl ulubiencem tatuska a Taka ulubiencem Uru (matki).

No to tyle XDXD


Śmierć przychodzi nagle, nieproszona. Nawet nie zdążysz się obejrzeć a ona już tu będzie.

Offline

#4 2007-12-11 20:38

Anes
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocek
Data rejestracji: 2007-04-09
Liczba postów: 221
WWW

Odp: SCENARIUSZ

A może małe faworyzowanie Mufasy przez ojca? ;) jako przyszłego króla? ;)


You know it's sad but true!

Offline

#5 2007-12-31 20:42

Astra
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-08-06
Liczba postów: 255

Odp: SCENARIUSZ

1) POpieram poprzednie pomysły.
2) Może się zacząć od tego, że Uru np. ginie pod szponami wyrzutków.
3) Ahadi może jakby wręcz odrzucać Skazę. jawnie faworyzować Mufasę.
4) Skaza może być takim odludkiem. Inne lwiatka mogą nie chcieć się z nim bawić.
5) Sakza może być takim ponurym typem już za młodu i w tajemnicy spotykać się z hienami( młodymi).

Narazie to wszystko.


Kiedy się pojawiłam wszyscy bardzo się ucieszyli... jasne jasne... pewnie tylko zobaczyli na CB mój nick, i wszyscy jak jeden m...eee...lew pomyśleli zgodnie "O nieee, to znowu onaa!!!" :P

Eee tam ! wcale nie ! Kiara 0 zaciesz

Offline

#6 2008-03-08 23:10

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

to się trzyma kupy! można dodać jawne wyrzucenie ze stada a Mufasa go przywróci...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#7 2008-12-31 18:18

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Oto wg. mnie gotowy scenariusz.


Ad 1) Spotkanie, Miłość i ślub Uru i Ahadiego.

Ad 2) Narodziny (nie wiem tylko, czy Mufasa i Taka są w tym samym wieku, tylko Muffy urodził się pierwszy, czy najpierw Muffy a Taka rok później)

Ad 3) Dorastanie braci i spotkanie koleżanek - Sarabi, Sarafiny i Ziry. Obydwaj "zakochują się" w Sarabi.

Ad 4) Sarabi lubi Takę, ale wybiera Mufasę, widząc, że tamten staje się coraz bardziej skryty i milczący. Wobec tego brat zwraca się ku Zirze, która podziela jego zainteresowania.

Ad 5) Zła ziemia - miejsce, gdzie żyją źli... i rodzina Ziry.

Ad 6) Taka's Scar  (fajnie brzmi)  Najprawdopodobniej zrobił to Ahadi kiedy się wściekł... tylko za co ?

Ad 7) Taka nienawidzi ojca więc zmienia imię, dobrowolnie opuszcza L.Z. i sprzymierza się z hienami. Zapomina o Zirze przejęty chęcią objęcia tronu.

Ad 8) Umiera Ahadi, po nim rządzi Uru. Muffy i Sarabi pobierają się.

Ad 9) Śmierć Uru. Mufasa zostaje królem, a Skaza wraca Na L.Z.

Ad 10) Sarafina poznaje gdzieś lwa (osobiście popieram Shizansena - ładnie brzmi)

Ad 11) Sarabi zachodzi w ciążę, a Sarafina wydaje na świat Nalę. Później Simba i prezentacja.

{ Ad 12) } Osobiście uważam, że byłoby ciekawie gdyby w ostatniej scenie kamera-kadr przesuną się od zwierząt na Skazę ukazując lewy profil. Ten patrzy z nienawiścią na brata i lwiątko w górze. Jak tu: http://img88.imageshack.us/img88/6264/scaryz0.jpg


Przyjmuję poprawki i uwagi


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#8 2009-01-01 17:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Może trochę inaczej? To skaza byłby rozpieszczany... aż za bardzo, chciał mieć wszystko a nic mu nie zostało (zrobił coś złego), został wypędzony?


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#9 2009-01-02 15:41

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

nie... skaza zawsze w dzieciństwie był samotny i odrzucony przez rówieśników.
Poczytajcie komiks Audrey Cosmo :
http://fanart.lionking.org/Artists/Audr … +++1+45397
Tu jest wszystko !


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#10 2009-01-02 17:23

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Byłem na tej stronie ale nie znalazłem, dzięki :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#11 2009-01-02 21:17

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

nie bardzo cię rozumiem...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#12 2009-01-02 21:23

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Już nieraz wchodziłem na tę stronę ale jakoś nie zauważyłem tego komiksu :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#13 2009-12-27 14:54

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Ad 2) Ciężko? "Ooo... mój starszy brat zniżył się by obcować ze swym ludem"


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#14 2009-12-27 17:18

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

dobra ! usuwam post Miki z http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pid=4988#p4988

KAŻDY KTO CHCE COŚ NAPISAĆ MA DAĆ 2 POSTY. tam  ^  i tu: http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pid=14278#p14278

porównajcie sobie moje kawałki.

Ad 1) Spotkanie, (tu aktualnie jesteśmy) Miłość i ślub Uru i Ahadiego. (aby rozwinąć akcję, ten punkt musi zostać szybko załatwiony.)

Ad 2) Narodziny Mufasy i prezentacja / po pół roku narodziny Taki, mniej huczne

Ad 3) Dorastanie braci i spotkanie koleżanek - Sarabi, Sarafiny i Ziry. Obydwaj "zakochują się" w Sarabi.

Ad 4) Sarabi lubi Takę, ale wybiera Mufasę, widząc, że tamten staje się coraz bardziej skryty i milczący. Wobec tego brat zwraca się ku Zirze, która podziela jego zainteresowania.

Ad 5) Zła ziemia - miejsce, gdzie żyją źli... i rodzina Ziry.

Ad 6) Taka's Scar  -  Najprawdopodobniej zrobił to Ahadi kiedy się wściekł... tylko za co ?

Ad 7) Taka nienawidzi ojca więc zmienia imię, dobrowolnie opuszcza L.Z. i sprzymierza się z hienami. Zapomina o Zirze przejęty chęcią objęcia tronu.

Ad 8) Umiera Ahadi, po nim rządzi Uru. Muffy i Sarabi pobierają się.

Ad 9) Śmierć Uru. Mufasa zostaje królem, a Skaza wraca Na L.Z.

Ad 10) Sarafina poznaje gdzieś lwa (osobiście popieram Shizansena - ładnie brzmi)

Ad 11) Sarabi zachodzi w ciążę, a Sarafina wydaje na świat Nalę. Później Simba i prezentacja.

Lepiej niech ktoś to sobie skopiuje, albo poszuka w innych tematach.

4. Po napisaniu Historii TU, trzeba przekształcić ją odpowiednio w Scenariusz i umieścić w : http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pid=14278#p14278
dodając link do posta w tym temacie.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#15 2009-12-27 20:26

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: SCENARIUSZ

Ad 6) A mnie się zdaje , że to Muffy mu zrobił szramę , dlaczego? Ponieważ kiedy Mufasa przychodzi do Skazy z "wizytacją" , to już przy końcowej scenie Skaza mówi " Ponieważ odziedziczyłem w lwiej części rozum , lecz jeżeli idzie o siłę (...)" - i  zauważyłam , że patrzy się na Muff ' iego tak ,  jakby mu miał coś za złe - może to tylko mnie się tak zdaje , ale cóż ;) Róbcie jak chcecie ^^' Mam nadzieję , że cokolwiek zrozumieliście coś z tej wypowiedzi? XD


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#16 2009-12-28 01:39

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

wiecie co ? to naprawdę ma sens. Wobec tego ocencie, który obrazek jest bliższy prawdzie :

MPPage42.jpg
MPPage43.jpg

CZY :

youwillpay.jpg


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#17 2010-07-25 12:20

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: SCENARIUSZ

Mnie tam bardziej przypadł do gustu pierwszy (komiks), Ale jak już powiedziała Natira nie musimy sie tym sugerować. :)


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#18 2010-08-18 17:18

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Trzy ważne rzeczy:
1. Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów, w KL było wiele przenośni i symboliki. polecam przeczytać: http://karenjlloyd.com/blog/2008/10/06/ … lion-king/
2. Akcja, Nie możemy zanudzać - w KL prawie cały czas się coś działo!
3. Humor - nie możemy o nim zapomnieć ;)

Poza tym trzeba pokazać jak Zazu został lokajem, czy raczej "Domusem" Mufasy, a Rafiki "przyjacielem rodziny"

Pierwsza część miała delikatne nawiązania do książki Szekspira "Hamlet", a druga do innej książki tego samego autora - "Romeo i Julia", ale mocniej. Może my też jakoś delikatnie nawiążemy do jakiejś książki jego autorstwa? ;)
"Makbet" by pasował do Taki>Skazy

Sztuka jest archetypiczną  opowieścią o niebezpieczeństwach związanych z żądzą władzy i zdradą przyjaciół. Obecny jest w niej wątek charakterystyczny dla średniowiecznego moralitetu: główny bohater ulega pokusie władzy, następuje jego stopniowy upadek moralny, aż do zbrodni, która pociąga za sobą kolejne, nie mija go jednak kara – traci wewnętrzny spokój i poczucie sensu życia.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#19 2010-08-21 18:31

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: SCENARIUSZ

Masz rację, pasuje :)  Jeśli chodzi o humor - myślę, że pomysły wyjdą same przy pisaniu scenariusza.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#20 2010-08-31 15:40

Naviceya
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-08-31
Liczba postów: 16

Odp: SCENARIUSZ

ad1) Nie jest źle
ad2) Powinno dobrze wyglądać
ad3) OK:)
ad4) I wszystko gra.
ad5) Jak to mówi Basia Kwarc 'Git Majonez'
ad6) I tu się zatrzymam. Z książki wynika, że Skaza ma swoją bliznę od bawoła. Na YT Również jest to potwierdzone. http://www.youtube.com/watch?v=fZBqbtMn … re=related Na 0.47 jest to wytłumaczone. Jednak obie wersje pasują jednak sądzę, że ta z Muffkiem będzie ciekawsza.


*Wymiot* To, że jestem płci żeńskiej nie znaczy, że muszę nosić różową koszulkę!D:
2854.gif

Offline

#21 2010-08-31 15:42

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: SCENARIUSZ

Tak, ale to ma być NASZ film. Taki, jakim go sobie wymyślimy. Przedstawiony tak jak go sobie wyobrażamy.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#22 2010-08-31 20:35

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Owszem, myślę jednak że powinniśmy obarczyć winą ahadiego , jak w komiksie Audrey Cosmo...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#23 2010-09-29 20:18

Nhemea
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-09-14
Liczba postów: 502

Odp: SCENARIUSZ

No więc ja też jestem żeby ukamieniowac Ahadiego.


'Nie jestem katem do wynajęcia, ani obrońcą sierot. Jestem wiedźminem'
' Rzygam swoim życiem. Rzygam swoim wstydem i poniżeniem. Rzygam swoim zaangażowaniem i odrzuceniem. Rzygam brakiem odwagi i nadgorliwością. Wyrzyguje siebie na świat'

Offline

#24 2010-09-30 17:01

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: SCENARIUSZ

Ukamieniować? Jeśli chodzi chodzi o faworyzowanie Mufasy.... Może Ahadi będzie inny w stosunku do Taki, bo może... nie będzie miał pewności że to jego syn...? Może Uru jednak nie będzie takim aniołkiem. Może się okazać że Skaza to jednak syn Ahadiego, ale musimy wymyślić jakiś powód, dla którego Ahadi za nim "nie przepada". Według mnie tłumaczyć to sobie: "Mufasa jest starszy i będzie królem" to trochę mało. Ale to tylko taka moja mała propozycjca.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#25 2010-11-25 18:56

Evil
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-11-22
Liczba postów: 222

Odp: SCENARIUSZ

Nono, ciekawy projekt, trochę to porywanie się z motyką na słońce ale widzę że ekipa jest super :)

http://29.img.v4.skyrock.net/29d/helive … _small.jpg - ciekawy pomysł na jednoczesną prezentację Mufasy i Skazy, może to i głupie ale Rafiki mógł upuścić Skazę i stąd ta jego blizna - od razu element humorystyczny w filmie :D


RainbowSimba.jpg

Offline

#26 2010-11-25 22:40

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Hmmm, podwójna prezentacja.. jasne, było by ciekawie, ale po pierwsze - muffy był starczy, moglibyśmy przyjąć ,że o 1 sezon, po drugie, ... trzeba by dodać dlaczego stał sie zły, a blizna była by idealna wymówką.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#27 2011-03-13 16:29

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Kiara sorki za tamten post - będe mogła spróbować coś napisać  tym jak skaza zaczął być zły?


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#28 2011-03-13 21:52

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Sachara, wpisz swoje gg w profil na forum, to zrobię konferencję na temat scenariusza, chciałam dzisiaj. Napisz na numer 8 3 7 2 8 7 2, to dodam cie do kontaktów.
Musimy przedyskutować cały scenariusz ramowy, wtedy nie będzie konfliktów. (Pragnę tylko podkreślić, że z pół roku temu, może później namawiałam wszystkich, aby napisali coś. Nie chcieli, wiec przykro mi, będziemy dyskutować ale pisać będę ja. )


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#29 2011-06-16 15:58

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: SCENARIUSZ

Kiara 0 napisał/a:

Ad 6) Taka's Scar  (fajnie brzmi)  Najprawdopodobniej zrobił to Ahadi kiedy się wściekł... tylko za co ?

hmmm.. myślę że miałoby seens gdyby Ahadi niecierpiał ojca Ziry i gdy się dowie że mniejsza od Skazy Zira zabrała go na ZZ to wtedy się wściekł. Zaczął się kłócić z Skazą i ze złości popchnął go a on otrzymał Sakze. Uciekł i spotkał lwy które nie znały jego imienia i mówiły mu Skaza. Potem znów spotyka Zire  i coś zaczyna iskrzyć :)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#30 2011-10-09 19:54

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: SCENARIUSZ

dobry pomysł Sacharo.
Moze być też,że jakiś zły brat lub jakiś lew zabił Ahadiego zrzucając go ze skały i wmówił Mufasie,że to jego wina.Taka wściekł się na Mufasę.Zaczeli się szarpać i Taka otrzymał ranę na oku.Taka uciekł na Złą Ziemię,bo nie chciał już więcej znać Mufasy.Tam zakochał się w Zirze .Podczas pewnego polowania zgubił się i wrócił na Lwią Ziemię.I w Królu Lwie 1 zrzucił Mufasę ze skały żeby się zemścić za śmierć Ahdiego

Ostatnio edytowany przez Vita (2011-12-06 18:12)


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman