Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-07-31 21:51

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Klasyka: Siatkówka

Z serii Extra Klasyka Sportu Szkolnego. :awesomecat:
W całej Polsce i nie tylko szkoły uczą/męczą (niepotrzebne skreślić) tą dyscypliną.

Osobiście na początku jej nie lubiłam bo w szkole podstawowej opuściłam kilka pierwszych lekcji teorii i potem przez długi jeszcze czas nie szło mi się nauczyć. W dodatku dopiero teraz w 2 liceum opanowałam sztukę serwowania. XD

Jakie były wasze spotkania z siatkówką? (I ocena dzisiejszego meczu z Bułgarią xD )


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#2 2012-09-30 17:30

Izzy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-27
Liczba postów: 929

Odp: Klasyka: Siatkówka

Grałam w gimnazjum w reprezentacji naszej szkoły . :d  Byłam na 6 meczach i 2 razy przytulił mnie królik Delecty Bydgoszcz . Jakie emocje . :d  Jak byłam pierwszy raz na meczu to wszystkiego się bałam .. (4 klasa podstawówki) Ludzie mi do ucha krzyczeli itp . A potem to stało się moim hobby . :3


I don't know if you've ever felt like that. That you wanted to sleep for a thousand years. Or just not exist.

Offline

#3 2013-05-17 18:52

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Klasyka: Siatkówka

Znacie jakieś doobre techniczne porady żeby grało się na przyzwoitym poziomie? Kiedyś nie zwracałam na to uwagi, a teraz jak gram z kuzynką i siostrą to tak się z piłką kaleczymy, że szkoda gadać xD

Offline

#4 2014-08-21 21:32

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,166
WWW

Odp: Klasyka: Siatkówka

Siatkówka !!! Jedna z moich ulubionych dyscyplin sportu (jeśli nie ulubiona.) Byłem najlepszy w klasie (bo teraz nowa klasa będzie...), raz grałem na zawodach gminnych, jako reprezentant szkoły. Zawsze się cieszyłem, jak nauczyciel z WF powiedział: "No chłopaki, dzisiaj w siatkóweczkę sobie pogramy." xD Grałem w nią z bratem jak miałem jakoś 7 lat i mi się to bardzo spodobało.
Nie kibicuję określonemu klubowi, ale jak nasza reprezentacja gra, to zawsze meczyk obejrzę :)


We Are One!   X

Offline

#5 2014-08-21 22:30

K.O.T
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-14
Liczba postów: 187

Odp: Klasyka: Siatkówka

Lubie siatkówkę, ale nie jest to mój ulubiony sport. Bardzo przyjemna gra, ale jak miałam na WF non stop siatkówkę, to miałam dosyć tej gry. Nie kibicuję żadnemu klubowi, bo nie znam ich, ale cenię sobie polską drużynę, bo poziom polskiej siatkówki jest bardzo dobry. Przynajmniej te mecze w wykonaniu Polski warto oglądać.


"Otaczają mnie kretyni…"

Offline

#6 2014-08-22 11:53

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Klasyka: Siatkówka

Siatkówka to mój ulubiony sport. :D Kibicuję polskiej reprezentacji, a jeśli chodzi o klub, moim ulubieńcem jest PGE Skra Bełchatów. Pierwsze mecze oglądałam jako małe dziecko, bo mój tata od zawsze wolał siatkówkę niż piłkę nożną i to on oglądał wraz ze mną mecze reprezentacji Polski przed telewizorem. Zawsze bardzo angażuję się w oglądanie meczu. Przeżywam każdą akcję tak, jakbym to ja grała na boisku. 13 września jadę na dwa mecze Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn do Łodzi. Jeżeli tylko nasz drużyna wyjdzie z grupy (w co ogromnie wierzę), zagra w jednym z tych meczów. Będę miała okazję poczuć wszystko to, co dzieje się na boisku i wokół niego. To moje marzenie od kilku lat. Niektóre z moich siatkarskich marzeń już się spełniły - byłam na meczu Skry, o czym już kiedyś pisałam i spotkałam siatkarzy w Łodzi na czystym spontanie. :la:
Moim ulubionym siatkarzem jest Mariusz Wlazły. Wydaje mi się, że nie jest on typowym "gwiazdorem". Przez kilka lat był nieobecny w reprezentacji. Pomimo tego nie wypowiadał się źle na temat naszych kadrowiczów, wspierał ich, urządził nawet akcję z puszczaniem lampionów szczęścia dla polskiej reprezentacji. Podziwiam go jako sportowca i jako zwykłego człowieka. Zawsze wierny klubowi, drużynie. Wierzę, że w nadchodzącym siatkarskim Mundialu pokaże, na co go stać i wraz z resztą zespołu zasiądzie w gronie najlepszych. :ok:


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman