Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-11-17 12:23

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Sympatycy Skazy

W innym temacie wywiązała się kiedyś dyskusja na temat osób, które lubią Skazę.

Nie kojarzę nikogo z dzieciństwa, kto lubiłby Skazę. Skaza to był drań, którego się nienawidziło z głębi serca... a teraz "w Internetach" można się natknąć na wielu fanów Skazy.

Pytanie - czemu?
W filmie jednoznacznie był przedstawiony jako ten zły, ale sporo fanów przedstawia go jako skrzywdzonego przez los.

Może to po prostu sympatia do "tych złych", czy też może fani Skazy widzą więcej, niż było przedstawione w filmie? ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2012-11-17 15:01

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Sympatycy Skazy

Raczej szukanie nowych tematów do fanficów. A dzieciństwo Skazy i Mufasy wydaje się perfekcyjnym tematem. A może niektórzy widzą jakieś podobieństwa między sobą, a tymi złymi?


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#3 2012-11-17 23:42

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Sympatycy Skazy

Skaza to mój ulubiony bohater z KL, zawsze wolę czarne charaktery z filmów i bajek, a jego lubię za tą całą wredotę i sarkazmy :D Maru ma racje, że dużo osób czasem jest bardzo podobnych z charakteru do złych bohaterów, ale również do tych dobrych ;)


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#4 2013-03-14 19:13

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Sympatycy Skazy

Kiedyś się go nienawidziło, bo gdy wyszedł film, to chyba większość forumowiczów była jeszcze dziećmi, a dzieci inaczej patrzą na film niż młodzież i osoby dorosłe. Jeśli chodzi o to, czemu niektórzy tak go lubią, to wg mnie są po prostu osoby które lubią czarne charaktery (w tym ja). Oprócz tego, gdy ktoś zaczyna interesować się TLK, to może zauważyć, że był od skrzywdzony przez los. Wątpię w to, że jest na tym forum jakaś osoba, która byłaby szczęśliwa z tego powodu, że jej brat został królem, po nim będzie jego syn, a później wnuk, a ta osoba będzie tak naprawdę "nikim" w porównaniu do brata.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#5 2013-05-25 15:14

Moon
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-02-21
Liczba postów: 72

Odp: Sympatycy Skazy

Ja też w dzieciństwie uważałam Skazę za tego złego. Tylko do czasu, do którego zaczęła rozwijać zainteresowanie KL. Uważam, że ludzie interesują się rzeczami związanymi ze Skazą takimi jak:
- nic nie wiemy o jego przeszłości, można wymyślać nowe fanfici (nie wiem jak się pisze),
- typowy wredny, napawany ironią czarny charakter,
- samotnik, kolejny powód do wymyślania fanficów (zauważyliście, że za panowania Mufasy on nigdy nie przesiaduje w jaskini na Lwiej Skale?). Czyli w skrócie, to co osoby wyżej zdążyły napisać  :)


"Każdy człowiek jest jak Księżyc.
Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
~Mark Twain

Offline

#6 2014-05-31 17:34

dewil
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Skała
Data rejestracji: 2013-07-31
Liczba postów: 162
WWW

Odp: Sympatycy Skazy

I  love Takuś
I love Skazuś


możesz mi zaufać, jestem dosłownie jak lew najważniejsza jest stado  :dusi:


P.S.Moja kuzynka Claudia dała mi to konto,bo twierdzi że król lew jej się znudził i teraz jestem ja.Mam proźbę,usuńcie to co ona dodała bo ja dopiero zaczynam.

Offline

#7 2014-05-31 17:46

Mania
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294

Odp: Sympatycy Skazy

Kiedy byłam mała jak pewnie wszyscy (lub większość) nie lubiłam Skazy. Jednak wtedy nie lubiłam czarnych charakterów, ale z czasem to się zmieniło, tak samo jak mój pogląd na tą bajkę. Lubię Skazę i owszem - moim zdaniem został pokrzywdzony przez los.

Wątpię w to, że jest na tym forum jakaś osoba, która byłaby szczęśliwa z tego powodu, że jej brat został królem, po nim będzie jego syn, a później wnuk, a ta osoba będzie tak naprawdę "nikim" w porównaniu do brata.

- zgadzam się z Fire. Było mi go szkoda.


Tutaj każdy z nas
swe odnajdzie miejsce
a krąg życia, krąg życia niech trwa!

Offline

#8 2014-06-01 16:35

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Sympatycy Skazy

Tak jak napisali wyżej, wydaje mi się, że to przez to, że teraz wiele osób lubi, a czasem wręcz kocha czarne charaktery. Ja sam się zaliczam do tych osób, jednak za Skazą nigdy tak nie przepadałem. Jeśli chodzi o fanów ( nie wiem jak inaczej nazwać ) Skazy, to trafiłem kiedyś na pewną taką osobę w internetach.
Osoba ta krótko skomentowała mój fandub. Cytuję "Zal Skaza byl najlepszy a umarł".
Oczywiście na tym się nie skończyło. Tego samego dnia napisała do mnie wiadomość, w której miała do mnie pretensje o to jak "reklamuję" Skazę, jak go przedstawiam itp. Tego już nie zacytuję  o_O

Wracając. Wydaje mi się, że to przez to co teraz się dzieje w mózgach ludzi :P
Mroczne, złe postacie są teraz najbardziej lubiane. To przychodzi z wiekiem. Z tego co wiem, dzieci tak nie mają.


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#9 2014-06-01 18:53

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Sympatycy Skazy

Darknessuś napisał/a:

Z tego co wiem, dzieci tak nie mają.

Polemizowałbym xd.
Ja np. na ogół lubiłem postacie dobre i złe. Z tym że dobre trochę bardziej. Ale najczęściej przeszkadzało mi to, że złe zawsze na końcu przegrywają. I tak miałem w wieku kilku lat xd.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#10 2014-06-01 19:09

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Sympatycy Skazy

FireLion napisał/a:
Darknessuś napisał/a:

Z tego co wiem, dzieci tak nie mają.

Polemizowałbym xd.
Ja np. na ogół lubiłem postacie dobre i złe. Z tym że dobre trochę bardziej. Ale najczęściej przeszkadzało mi to, że złe zawsze na końcu przegrywają. I tak miałem w wieku kilku lat xd.

Darknessuś !!! Co to ma być ? XD
Hmmm... To wina Tuska...tak, na pewno.
e5e92a34f94a.jpg

Ja natomiast jako dziecko nie znosiłem złych postaci. Zacząłem lubić dopiero w wieku 13 lat...chyba. Teraz wręcz je uwielbiam  :evil:
Ale Skaza...nigdy tak szczególnie do gustu mi nie przypadł. Nie wiem, może nie mój gust, o gustach się nie dyskutuje :)


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#11 2014-08-21 22:24

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Sympatycy Skazy

Zawsze lubiłam czarne charaktery : D I uważam, że był skopany przez los : / No i też geniuszem, bo obmyślił chytry plan przejęcia tronu (w prawdzie okrutny), tylko hieny spaprały xD


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman