Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-02-03 19:30

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Gotowe na wszystko aka Desperatki.

Cytując Ciocię Wiki:

Gotowe na wszystko (ang. Desperate Housewives, dosł. "zdesperowane gospodynie domowe") to amerykański serial telewizyjny, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC od 3 października 2004 do 13 maja 2012 roku. W Polsce pojawił się rok później, 8 września 2005. Akcja toczyła się w luksusowym przedmieściu fikcyjnego miasta Fairview, przy ulicy Wisteria Lane. Sąsiadki, pozornie idealne amerykańskie "panie domu", nie tylko zmagały się z szarą rzeczywistością. Próbowały przy tym też odkryć mroczną tajemnicę ich zmarłej przyjaciółki oraz każdego następnego sąsiada jaki się tu sprowadzał. Serial jest mieszanką różnych gatunków telewizyjnych jak komedii, dramatu, kryminału i klasycznej opery mydlanej.
Zabawna czołówka wprowadza nas w zwariowany i czasem smutny świat zdesperowanych żon, matek i kur domowych. Historia pięciu przyjaciółek z Wisteria Lane przedstawia się mniej więcej jak w czołówce. Są tu zdrady, kłótnie, męski szowinizm, opieka nad nieznośnymi dziećmi czy kłamstwa

4c7eab2c87a1d_mymovies-front.jpg

Przyznam, że początkowo niechętnie podchodziłam do tego serialu, aż pewnego dnia coś mnie tknęło i obejrzałam jeden odcinek(bodajże z 5 sezonu) z mamą. Potem poszło lawinowo- Obejrzałam prawie 3 sezony i do dziś próbuję nadrobić resztę, ale internet mi w tej kwestii nie sprzyja. Na szczęście ostatnio w Saturnie widziałam pierwszy sezon i chyba zacznę odkładać kasę <3

Tak naprawdę sama nie wiem, którą bohaterkę lubię najbardziej. W każdej jest coś, co mi się podoba. Ale gdybym miała wybierać jaką 'kurą' chciałabym w przyszłości być to wybieram Lynette. Cwana, mądra, zaradna, a do tego fajna z niej matka :D

Ostatnio edytowany przez Madame (1970-01-01 02:00)

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman