Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-08-24 08:21

Kejla
Nowy Użytkownik
Lokalizacja: Z dżungli Timona i Pumby
Data rejestracji: 2012-08-23
Liczba postów: 6

Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Jak w temacie. Otóż ja nie wstydzę się. Gdy ktoś mnie pyta jaki jest mój ulubiony film odrazu odpowiadam, że Król lew. Choć potem patrzą na mnie jak na wariatkę ( na przykład w szkole) nie przejmuje się. Wolę być fanką TLK niż jakiegoś ,,Zmierzchu". Ale myślę, że wielu ludzi się do tego nie przyznaje  :( . Może gdyby było inaczej Disney zrobiłby kolejne części. Wiedziałby, że Król Lew ma tak duże zainteresowanie. A wy co o tym myślicie?

Offline

#2 2012-08-24 12:44

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Mam to daleko gdzieś,gdy ktoś się ze mnie śmieje,lub wytyka palcem ,gdy słyszy,ze jestem fanem Króla Lwa. W swoim życiu słyszałam dużo negatywnych komentarzy na temat tego filmu,ale olewałam to. Najważniejsze,żeby nie dać się sprowokować komentarzami tego typu ''ogląda bajkę i jest fanem bajki dla dzieci''. Takie komentarze są krótko mówiąc ''puste jak wydmuszka''

Ostatnio edytowany przez Rarity (2012-08-24 19:09)


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#3 2012-08-24 14:14

Wolfinka1999
Użytkownik
Lokalizacja: lwia Skała/Wolbrom
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 35

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Mnie już to spotkało pare razy.Kiedy w szkole pytają sie,jaka jest moja ulubiona bajka,to odpowiadam zawsze zdecydowanie Król lew.Mam to gdzieś,że się ze mnie śmieją,dokuczają i obgadują,ale napewno nie powiem,że jestem fanką jakiegoś Zmierzchu,pamiętników wamirów czy Biebera.Najlepiej jest odrzucać prowokację typu"Ona ogląda bajkę dla dzieci LOL",lub kultowe słowo "Zal mi cię"


Guest pamiętaj!Idź cały czas na przód i nigdy się nie poddawaj!
Wyświetla się nick osoby czytającej.
Moje ulubione anime to:Yu-Gi-Oh! a openingi  zniego to 4 full i 5 full ;)
Full metal alchemist opening to 2 full ;)

Offline

#4 2012-08-24 15:41

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

No to ja Wam zazdroszczę, jeżeli nic sobie nie robicie z opinii innych ludzi. Z natury wszystko biorę do siebie aż za bardzo. Gdy zaczęła mi się faza na KL nie mogłam się powstrzymać, żeby od czasu do czasu nie zanucić cicho jakiejś piosenki, czegoś nie nabazgrać z tyłu zeszytu albo - zdarzało się i tak w gronie dobrych znajomych - odgrywać całe scenki xP Po jakimś czasie usłyszałam, że ja (i moja koleżanka-papużka-we-wszystkim, która nie omieszkała obnosić się z tym przed całym światem...) jestem dziecinna. Przykro, wiadomo, bo w końcu to opinia dziewczyn, które mają największy posłuch w szkole i mogą skutecznie uniemilić ci życie :/ Cóż, gdy jest się dorosłym albo w pierwszych klasach podstawówki pewnie ludzie nie zwracają na takie rzeczy uwagi, ba, sami się przyznają że to lubią. Ale gimnazjum? To jakieś indywidualności. Oglądasz bajki dla dzieci - na ogół wypadasz z rankingu "fajnych" ludzi.


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#5 2012-08-24 15:53

Izzy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-27
Liczba postów: 929

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ja jestem jedną z popularniejszych dziewczyn w szkole . Dlaczego . ? Nie wiem , jestem Sobą i mówię głośno to co myślę. Kiedyś walnęłam , że fajnie jak byśmy byli lwami tak jak w KL , moje przyjaciółki nie za chętnie zareagowały ale ja i tak mówiłam swoje . 3 dni po tym zaczęłam śpiewać "miłość rośnie wokół nas" i wszyscy ale fajna melodia ale fajne , potem zanuciłam Hakune Matate i wszyscy to śpiewali . Ktoś mi powiedział - że jestem dzieckiem więc odszczekałam , że jest w moim wieku więc też jest dzieckiem . Fakt czasami mogę się spotkać z obgadywaniem . Szczerze . ? Mam to gdzieś . Teraz przenoszę się do nowej szkoły i myślę , że swoim podejściem też inni polubią KL . :3


I don't know if you've ever felt like that. That you wanted to sleep for a thousand years. Or just not exist.

Offline

#6 2012-08-24 19:06

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Laini napisał/a:

to opinia dziewczyn, które mają największy posłuch w szkole i mogą skutecznie uniemilić ci życie :/ Cóż, gdy jest się dorosłym albo w pierwszych klasach podstawówki pewnie ludzie nie zwracają na takie rzeczy uwagi, ba, sami się przyznają że to lubią. Ale gimnazjum? To jakieś indywidualności. Oglądasz bajki dla dzieci - na ogół wypadasz z rankingu "fajnych" ludzi.

Dlaczego się tym przejmujesz? W d*upie to miej. Chcesz podać inną nazwę niż ''KRÓL LEW'' gdy  ktoś Cię pyta ''ulubiony film?''. Przecież to niedorzeczne! Chcesz kłamać,tylko po to aby być ''fajnym'' człowiekiem? Po co? Aż tak bardzo zależy Ci na popularności,fajności i braku obgadywania? Przecież możesz olać te złośliwe komentarze,a fajna możesz być tylko dla zaufanych,prawdziwych przyjaciół,którzy nie naśmiewają się z Ciebie z powodu Twojej niezamiłowanej miłości do króla lwa. No dobra,to moja taka pomocna rada. Zrobisz jak uważasz. Z góry przepraszam,jeśli uraziłam Ciebie jakimiś słowami. Pozdrawiam.
//Koniec Offtopu//


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#7 2012-08-24 19:25

Wolfinka1999
Użytkownik
Lokalizacja: lwia Skała/Wolbrom
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 35

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ja nienawidzę takich ludzi,którzy pytają mi sie jaka jest moja ulubiona bajka.Kiedy odpowiem,że Król lew to rozpowiadają to na całą szkołę a wtedy wszyscy mnie obgadują,szczegulnie taka wredna Karolina z klasy.Wtedy niemogłabym się spokojnie przebrać na WF,żeby nie dostać komentarzy od niej typu"Hej Klaudia,naprawdę lubisz Króla lwa"?Wtedy jeśli odpowiem tak to zacznie mnie obgadywać tak przez całą klasę.No dobra przyznam się,że trochę mi smutno jak tak wszyscy biegają w kółko za tobą i wrzeszczą"A Klaudia lubi Króla Lwa"lub"Ej,a ty naprawdę lubisz króla lwa?""Zal mi cię"Jest taki jeden kolega z ławki ode mnie,że jakbym mu to powiedziała,to odwróciłby się do tyłu do ławki i po wiedział"Ej ona powiedziałą,że lubi króla lwa"Tak więc ja lubię Króla lwa a co inni o nim myślą to już ich sprawa.


Guest pamiętaj!Idź cały czas na przód i nigdy się nie poddawaj!
Wyświetla się nick osoby czytającej.
Moje ulubione anime to:Yu-Gi-Oh! a openingi  zniego to 4 full i 5 full ;)
Full metal alchemist opening to 2 full ;)

Offline

#8 2012-08-24 19:54

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Jeśli ludzie obgadują Was z powodu tej najcudowniejszej bajki na świecie,to Wy nie bądźcie im dłużni. Obgadujcie ich-i to głośno! Jeśli świat się od Was odwraca,Wy też się od niego odwróćcie.


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#9 2012-08-24 20:23

Wolfinka1999
Użytkownik
Lokalizacja: lwia Skała/Wolbrom
Data rejestracji: 2012-05-25
Liczba postów: 35

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Gdybym nie była fanką TLK to bym nie odrysowywała i nie wycinała lwów  i lwic.A mam ich łącznie 70. :aplaus:  :ok:  :poklon:

Ja myślę,że inni także lubią Króla lwa,ale nie chcą się do tego przyznać ponieważ nie chcą zostać wykluczeni z listy "fajnych"osób.

//Połączyłam posty. Nie pisz pod swoimi postami, lecz poczekaj na czyjąś odpowiedź. ~Kiara//


Guest pamiętaj!Idź cały czas na przód i nigdy się nie poddawaj!
Wyświetla się nick osoby czytającej.
Moje ulubione anime to:Yu-Gi-Oh! a openingi  zniego to 4 full i 5 full ;)
Full metal alchemist opening to 2 full ;)

Offline

#10 2012-08-25 11:55

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Nie, nie wstydze się. Czego się wstydzić? Ogólnie mało rozmawiam z ludźmi a liczba moich znajomych jest ogranizona ale jeśli ktoś by się mnie zapytał to jednoznaczenie odpowiedziałbym: Król Lew!


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#11 2012-08-25 12:18

Maciek
[center][img]http://img543.imageshack.us/img543/35
Lokalizacja: Nieznany...
Data rejestracji: 2011-10-31
Liczba postów: 2,018

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Nie, i nigdy się nie wstydziłem być fanem króla lwa. Może kilka osób dziwnie się na mnie patrzyło, kiedy gadaliśmy z kumplem o KL, ale nawet gdyby ktoś się przyczepił, to bym w ogóle się tym nie przejął. Co prawda, dużego grona znajomych, którzy lubili Kl nie miałem, ale moją potrzebę rozmów na temat filmu zawsze zaspokajałem  właśnie TUTAJ!
Dziękuję  :D

//Wolfinka 1999, polecam połączyć posty, zanim zrobi to Admin/Moderator//


Baczność [you]!

1769vq.jpg
niesmiertelnik.png

"...Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć..."

Offline

#12 2012-08-25 18:33

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Rarity napisał/a:
Laini napisał/a:

to opinia dziewczyn, które mają największy posłuch w szkole i mogą skutecznie uniemilić ci życie :/ Cóż, gdy jest się dorosłym albo w pierwszych klasach podstawówki pewnie ludzie nie zwracają na takie rzeczy uwagi, ba, sami się przyznają że to lubią. Ale gimnazjum? To jakieś indywidualności. Oglądasz bajki dla dzieci - na ogół wypadasz z rankingu "fajnych" ludzi.

Dlaczego się tym przejmujesz? W d*upie to miej. Chcesz podać inną nazwę niż ''KRÓL LEW'' gdy  ktoś Cię pyta ''ulubiony film?''. Przecież to niedorzeczne! Chcesz kłamać,tylko po to aby być ''fajnym'' człowiekiem? Po co? Aż tak bardzo zależy Ci na popularności,fajności i braku obgadywania? Przecież możesz olać te złośliwe komentarze,a fajna możesz być tylko dla zaufanych,prawdziwych przyjaciół,którzy nie naśmiewają się z Ciebie z powodu Twojej niezamiłowanej miłości do króla lwa. No dobra,to moja taka pomocna rada.

Nie kłamię. Gdy ktoś mnie pyta o ulubiony film to mówię bez wahania. Po prostu wolę sobie po cichu uwielbiać KL, niż roztrąbiwać to całemu światu czy go to interesuje czy nie i od razu mieć nastawienie "jak komuś się nie podoba to wypad". Widzisz, staram się szanować innych, to co lubią - to ich sprawa, też to mogę lubić bądź nie. Problem raczej w tym, że nie każdy szanuje to co ja lubię, mój światopogląd itp. Nie zależy mi na "popularności, fajności i braku obgadywania", bo wiem, że zawsze mam i garstkę wiernych przyjaciół i znajomych którzy akceptują to co lubię, i ludzi którym coś we mnie nie pasuje. Po prostu jak już mówiłam - ja wszystko biorę do siebie i nic na to nie poradzę. I bynajmniej nie zamierzam nikogo obgadywać w odwecie, gdyż to nie leży w mojej naturze.
Tak więc nie tyle się wstydzę, co zachowuję to dla sb, dziękuję.


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#13 2012-08-25 21:54

Katarina
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-18
Liczba postów: 10
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ahh, w ogóle nie przyszło mi do głowy, że mogłabym się wstydzić Króla Lwa. Jednak zaintrygował mnie nieco ten temat bo kilka lat temu faktycznie chyba nie był to dla mnie powód do dumy. Ale to były właśnie czasy gimnazjum/późnej podstawówki. To czas kiedy z reguły większość osób (podkreślam - większość, nie wszystkie) chce za wszelką cenę pokazać światu, że nie jest się dzieckiem, a dorosłym. :| A więc taka bajka dla dzieci? Pff, należy ją czym prędzej odrzucić! Ale potem się z tego wyrasta. Człowiek rośnie i pojawia się coraz więcej problemów, że zaczyna tęsknić do tej dziecięcej beztroski i rozumie, że w pewnej mierze człowiek staje się dorosły kiedy nie wstydzi się swojej dziecinności. Taki paradoks.

W moim otoczeniu staram robić się z tego po prostu jeden ze znaków rozpoznawczych. Zawsze gdy jacyś znajomi są u mnie w domu w honorowym miejscu pokoju stoi wielka kolekcja gadżetów Króla Lwa w wielkich pudłach, a że pudła są przezroczyste zawsze zawartość przykuwa ich uwagę i po prostu chcą je obejrzeć. Za siłę nie można ich od tego oderwać.  XD Co chwilę słyszę coś w stylu "Ej, a on ma baterie? Jak go włączyć?" Nie ma to jak zrobić z (niby) dziwactwa atut. Haha, dodam, że ci znajomi mają 18-19 lat.;)
(tak, też jestem stara :D) Głowa do góry!

Offline

#14 2012-08-26 22:00

Pokemonka
Użytkownik
Lokalizacja: Tego nie wie nikt...
Data rejestracji: 2012-08-23
Liczba postów: 75
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Jestem dumna z tego że jestem jaka jestem i że kocham Króla Lwa!

Moja klasa to zbiór różnych indywidualności (o profilu teatralnym więc...) ale ja należę do tych najbardziej ,,specyficznych'' osobistości. Wszyscy wiedzą że mam moje wariactwa i dziwactwa (między innymi posiadam tulpę , odpływam myślami nucąc pod nosem, gdy nikt mnie nie słucha) ale akceptują mnie. Owszem nazywają mnie czasem ,,dziwakiem'' i ,,świrem'' (jedna koleżanka jest świecie przekonana ze jestem przybyszem z innej planety) owszem, czasem robiło mi się przykro gdy nie traktują mnie poważnie (bo jestem dzieciak itd, a potem płaczą ze mnie nie posłuchali) ale nikt nie wyklucza mnie ze społeczeństwa bo jestem ,,inna''. śmieją się ze mnie że robię fandubbingi, że lubię bajki dla dzieci i nie chodzę na ,,filmy dla dorosłych''. Ale ja wiem, ze mnie wychowały takie piękne produkcje jak ,,Król Lew'' ja wiem że czym jest wrażliwość, jaki na prawdę jest świat, ale wierzę w marzenia, które staram się realizować. Moje dzieci też będę wychowywać na tych bajkach, by wiedziały co jest w życiu ważne. Kocham. Kocham i się nie wstydzę bo wiem ze ci którzy się śmieją, z takich jak ja do niczego w życiu nie dojdą, bo nie wierzą w marzenia, albo umrą samotnie po sześciu rozwodach, bo w dzieciństwie odrzucali to, co uczyło wrażliwości i prawdziwej magii, miłości.

Wiec nie, nie wstydzę się. Jestem dumna.


We are one.

Offline

#15 2012-08-31 18:08

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Nie ma powodów do wstydu. Kochać Króla Lwa to tak jak kochać koty, a kicie można kochać w każdym wieku ;P

Offline

#16 2012-08-31 18:29

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Nigdy nie wstydziłam się kochać Króla Lwa i nie będę się wstydzić. Król Lew nauczył mnie życia,mądrości i wiele życiowych,przydatnych teorii.


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#17 2012-09-01 23:44

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ależ oczywiście że się nie wstydzę być fanem KL.
Tak czy siak w moim otoczeniu po prostu nie ma szans żeby wpadł temat o Królu Lwie, a przecież nie wyjdę w poniedziałek czy tam wtorek na środek klasy i nie wrzasnę:
"Jestem fanem Króla Lwa i nie wstydzę się tego!" <- Bezsens lekki xD
Taki ps. nawet jeśli to z moją klasą "Integracyjną" nawet jakbym to zrobił nie zmieniłoby to mego codziennego życia, po prostu wszyscy pozbijali się w grupki po 3-4-5 osób i nie mają kontaktu z resztą klasy :P
W każdym razie zawsze jestem, byłem i będę tolerancyjny we wszystkim, nigdy nie będę z nikogo drwił bo lubi coś innego niż wszyscy, nawet przed katowaniem "Zmierzchu" czy Biebera się powstrzymałem xD (Nie czytałem "Zmierzchu" ani nie słucham Biebera.).
@Edit Cofam podkreślone, nie jestem w 100% tolerancyjny, nienawidzę ludzi tępiących różne zainteresowania i sposoby bycia.

Ostatnio edytowany przez Niub (2012-09-02 11:41)


Pusto.

Offline

#18 2012-09-18 08:45

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Wstydzę się. Nie przed sobą, nie przed rówieśnikami (bo w liceum ludzie dają spokój), ale przed mamą. W domu muszę raczej chować swoje działania związane z K.L. Ona wie o wszystkim, ale jak rzuci się jej w oczy że siedzę na forum to zaczyna się że "nie mam co robić, marnuję czas"...
Kiedyś w podstawówce jak założyłam forum i próbowałam je reklamować w realu to się śmiali (Ćpun.pl), w gimnazjum dziewczyny zaakceptowały, a chłopaki jeszcze się od nas odsuwali.
Teraz... piszę to siedząc w szkole i widzę, że prędzej obcy, siedzący obok mogą dziwić się na jakich ja stronach siedzę, natomiast znajomi nie przeszkadzają mi nigdy.

/Koniec przerwy.../


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#19 2012-09-18 09:24

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ja się nie wstydzę, ja jestem dumny, że wychowałem się na tym wspaniałym filmie. Kiedyś może i chowałem obrazki związane z Królem Lwem przed rodzicami, ale teraz już nie (np. Szejk Simbuś wisi sobie centralnie na tablicy korkowej w moim pokoju). Ogólnie w rodzinie jestem znany jako miłośnik zwierząt, zwłaszcza lwów i moje interesowanie się KL podczepiają pod lwy i tyle. :D


canstock13713877.jpg

Offline

#20 2012-09-18 14:25

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ja się nie wstydzę, że kocham Króla Lwa, mało tego, sporo osób ceni we mnie to. Pamiętajcie : nie wstydźcie się ! Ten film to nasze dzieciństwo i nie ma sensu się go wstydzić.

Offline

#21 2012-09-18 23:09

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Czy się wstydzę, raczej nie.
Na telefonie i kompie mam tapety z TLK, każdy z rodziny o tym wie i jest ok.

Bardzo często słucham muzy z Króla lwa, w domu, w garażu jak grzebie przy motocyklu i co na cały regulator.  ;P

Motocykl mam nazwany "KIARA", jak ludzie się pytają czemu tak nazwałem i skąd to się wzięło to odpowiedź jest zawsze taka sama - z Króla lwa.
Motocykl chcę bardziej obkleić motywami z Króla Lwa i odbyć nim podróż związaną z TLK.


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#22 2012-10-02 09:02

Strzelec Lew
Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik
Data rejestracji: 2012-08-21
Liczba postów: 492

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Hm...ciekawe pytanie. Ja nie wstydzę się tego, że moim ulubionym filmem jest "Król Lew", lecz porozmawiać na temat tego filmu mogę tylko z niewieloma osobami, gdyż od różnego rodzaju "kolegów", którzy uważają, że wiedzą, co można oglądać, słyszę: "No co ty?! Oglądasz filmy dla małych dzieci?!".


Biały Orzeł znakiem, lew w sercu.

"niepodległości Jej zawsze gotów będę bronić do ostatniej kropli krwi..."
fragment przyrzeczenia ZS "Strzelec" OSW

Offline

#23 2012-10-02 09:16

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Nie wiem czemu miałbym się wstydzić tego, że lubię Króla Lwa. Opinia małolatów uważających się za dorosłych bo piją piwo i palą fajki w bramach mnie nie obchodzi. A to, że nie mam za bardzo z kim pogadać o KL to już inna para kaloszy.


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#24 2012-10-04 20:53

Azra
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-08-28
Liczba postów: 31

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Jeśli ktoś się wstydzi być fanem Króla Lwa to nawet tym fanem nie jest.  :|
U mnie znajomi w szkole nie przepadają za nim, ale nic na mój temat nie mówią nie obgadują mnie ani nic. Sądząc po waszych wypowiedziach muszę przyznać, że macie dziecinnych znajomych.


Oni i my to jedno.  :ok:

Offline

#25 2012-10-10 13:14

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Niestety znajomych ze szkoły się nie wybiera. :P


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#26 2012-10-26 14:39

Azra
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-08-28
Liczba postów: 31

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

No, to prawda.. a szkoda. xD


Oni i my to jedno.  :ok:

Offline

#27 2012-10-26 16:37

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

U mnie tylko mama trochę się podśmiewa, że oglądam bajki. ale ja lubię rysunkowe klimaty. A na animacji ostatnio na wykładzie rozmawialiśmy o tym jakie filmy nas wzruszają i rzuciłam cicho odpowiedź: ZAWSZĘ RYCZĘ ZA MUFASĄ i okazało się, że sporo osób z mojego kierunku lubi KL i w ogóle bajki Disneya. Więc nie mam się czego wstydzić :D

Offline

#28 2012-10-27 11:18

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Jestem z tego dumna ^_^
To jest moja pasja od dzieciństwa. Zawsze to mnie fascynowało :awesomecat:

Ostatnio edytowany przez LocaLoba (2013-04-06 19:24)

Offline

#29 2013-01-14 22:35

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ja tam się nie wstydzę... Przeciwnie, jestem z tego dumna.
Cóż, staram się być osobą wyróżniającą się z tłumu, nie taką głupią. Choćby wytykano mi nieskończenie ile razy, to i tak zawsze będę kochać Króla  Lwa.

Ostatnio edytowany przez Kiara (1970-01-01 02:00)


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#30 2013-01-16 23:03

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Czy wstydzicie się być fanami Króla Lwa?

Ja też się nie wstydzę że jestem fanką Króla Lwa. jestem dumna że wychowałam się na tej bajce. Dzieci ( tym bardziej młodzież), wyśmiewająca się z obecnych na forum, nic nie wie jak ten  wspaniały  film przekazuje czytelny przekaz. I będąc dzieckiem pokochałam ten  film. Teraz cieszę się kiedy go oglądam, bo przypomina mi się moje dzieciństwo.


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 2
[Bot] Googlebot,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman