Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-04-30 08:41

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Galactik Football

Nie jestem pewna jak opisać wię posłużę się Wikipedią:
 
''Galactik Football (2006 - obecnie) – francuski serial animowany zrealizowany w technologii dwu- i trójwymiarowej. Emitowany był w Polsce od 3 czerwca 2006 do września 2009 roku w telewizji Jetix. Wznowienie jego emisji nastąpiło 11 kwietnia 2011 roku na kanale Disney XD''

''Fabuła

Serial opowiada o przygodach drużyny Snow Kids'ów - młodych piłkarzy pochodzących ze zlodowaconej planety Akillian. W Galaktyce Zaelion, w której mieszkają, co cztery lata odbywa się Turniej Galaktycznej Piłki Nożnej - Puchar Galactik Football. Biorą w nim udział reprezentanci z całej galaktyki. Nie jest to jednak zwykły turniej piłkarski. Każda planeta Galaktyki posiada pokłady magicznej energii - fluxa. Fluxy można używać tylko i wyłącznie podczas Pucharu, nad czym czuwa Stowarzyszenie Fluxa.''




Resztę można przeczytać tu:http://pl.wikipedia.org/wiki/Galactik_Football

MOje forum (w budowie) : http://www.galactikfootballtozycie.pun.pl/forums.php


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#2 2012-04-30 09:49

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galactik Football

Co tu dużo mówić.. Nie przepadam za piłką nożną. Jest nudna i bezsensowna. Takie same zdanie mam na temat bajek z tym sportem związanym. Ta wymieniona powyżej nie jest wyjątkiem.  ;)  Ode mnie to wszystko.


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#3 2012-04-30 16:21

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Galactik Football

Ostatnio to mnie nawet zainteresowało. Nie mam nic przeciwko piłce nożnej, a serial całkiem fajny. Tylko, szczerze mówiąc, zawsze działały mi na nerwy ich kroki. Były zawsze tak dobrze słyszalne... Za głośne. I zbyt realistyczne, aż nierealistyczne xD Dobra, to nie brzmi zbyt logicznie, ale zawsze zwracało moją uwagę, ot. A fabuła w porządku, drugi sezon był nudny, a teraz znów robi się ciekawie ;)


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#4 2012-08-20 17:56

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Galactik Football

Mój młodszy brat uwielbia te kreskówkę. Zaciekawiło mnie to, że fani wymusili 3 sezon poprzez petycje ( czy czegoś tam w podobie). Więc jednak można tym sposobem postarać się o nowy film lub sezon. Chyba wiecie o co mi chodzi ;)  .


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#5 2012-08-20 18:20

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: Galactik Football

Tak powstało całe forum o GF czyli GF Center Administratorzy i użytkownicy pisali do zarządu stacji by ''puścili'' 3 sezon! Jeśli Francuzi zrobią kolejną serie to na pewno będzie tak samo!


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman