Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-02-06 15:52

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

NosTale

Nostale: Gra gatunku MMORPG, czyli questy, wbijanie lv, itemki itd.
Gra ma bardziej bajkową grafikę często opisywaną jako "dla dzieci"(To wcale nie tłumaczy że co 3 spotkana osoba ma około 15-20 lat xD)
O fabule tej gry raczej nic nie napisze ponieważ mało jest ludzi których ona interesuje.
W tej grze na początku jest się Poszukiwaczem czy coś w tym guście, czyli na moje niczym. Po osiągnięciu 15 lv oraz 20 jlv(joblv, lv profesji)Możesz wybrać jedną z 3 profesji:
Mag(Oczywiście duże obrażenia, mało przeżywalności)
Łucznik(Postać mająca dużą szybkość ruchu, daleki zasięg i specjalizująca się w obrażeniach krytycznych)
Wojownik(Oczywiście dużo hp, średnie obrażenia)
Od każdego są wyjątki zależnie jak kto prowadzi swoją postać.
Każda postać może zdobyć 4 sp na różnych lv(Chyba że poprosisz jakiegoś 70-80 lv żeby ci zrobił, wtedy kupujesz pudło sp, dajesz mu za równowartość i później płacisz mu określoną sumę za sp w pudle). To będzie: 36, 46, 56(lub55) i 65 (lub 66, nie pamiętam :P ) przy czym trzeba mieć odpowiedni poziom profesji aby je założyć, czyli ktoś może mieć 30 lv ale miesiąc maniacko wbijał jlv na najsłabszych stworkach w grze i ma upragnione 4 sp xD
Sp: Karta która zmienia wygląd twojej postaci, dodaje jej jeden z 4 elementów(w kolejności u maga: Ogień, światło, woda, mrok) oraz nowe umiejętności które same się odblokowują co 2 jlv i tak do 20jlv(na 20 najpotężniejsza).Sp posiada osobny poziom profesji czyli postać może mieć powiedzmy 30 poziom profesji, a sp 40. Przy czym przeciwne żywioły zadają sobie większe obrażenia.
Ogólnie ciekawa gra, dużo czasu na nią poświęciłem oraz poznałem wielu fajnych ludzi.

Odczuwam nostalgię( XD ) do tej gry więc jeżeli ktoś gra/grał/będzie grał(w 3 przypadku proszę o zakładanie konta na 2 serwerze-Enigma, ponieważ mam tam swoje stare konto ;) ), to można by stworzyć własną Rodzinę(Tak, tak to się tam nazywa xD), do tego potrzebne są 3 osoby czyli szef i 2 zastępców.

Ewentualnie można się pochwalić postacią jeżeli kiedyś w to graliście :D


Pusto.

Offline

#2 2012-02-06 21:48

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: NosTale

Widziałam kilka razy reklamę tej gry, ale nie grałam bo nie chciało mi się pobierać. A w ogóle tego typu gry mnie nie kręcą.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#3 2012-05-20 22:12

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: NosTale

Może ktoś dać link do galerii screenów lub oficjalnej trony tej gry? MMORPG jest dużo i zwykle różnią się tylko grafiką.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#4 2012-05-30 22:06

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: NosTale

http://imageshack.us/g/703/201205281ploaskopia.jpg/   <Jeżeli czegoś nie spaprałem tutaj powinno być parę screenów. Sam porobiłem a oficjalna strona to www.nostale.pl
Przepraszam że tak późno, ale ostatni miesiąc to była dla mnie katorga żeby popoprawiać oceny.

Ostatnio rzadko jednak gram w NosTale, po zrobieniu 4 sp zostaje niewiele "fajnych" rzeczy do odkrycia i gra zaczyna nudzić, na glacy(lodowa mapa, powinna być w screenach)Biegają same 70-90 lvl-e z Sp na które wydali pewnie dużo realnej kasy, ewentualnie siedzieli 24/7 żeby dropić piórka, sprzedawać itd.
Są jeszcze rodzinne rajdy, pvp itd., ale z mojej fam wyrzucili mnie jak lekko "skomentowałem" wszystko co tam się dzieje  :|
Ps. Pokazałem moje sp nie po to żeby się pochwalić, tylko dlatego żeby pokazać wszystkie sp maga ponieważ woja mam tylko 1 i 2(samuraj na lodowej ziemi) a łuka nie mam.

Ostatnio edytowany przez Niub (2012-05-30 22:07)


Pusto.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman