Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-11-28 21:57

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Narciarstwo zjazdowe

Jeździcie na nartach? Jeśli tak to gdzie? Co lubicie w tym sporcie najbardziej? Technika klasyczna czy Carving, a może freestyle?
Zima za pasem, więc czas najwyższy zająć się zimowym szaleństwem :D

----Ogłoszenie----
Korzystając z okazji xP mam do sprzedania buty narciarskie:
Nordica Trend 03 Exopower
Rozmiar skorupy: 28 (W przybliżeniu numer buta 44)
Dł. skorupy 320mm
Na wyposażeniu Ski/Walk
Dwie górne klamry z dwustopniową makro regulacją
Regulowany Canting
Flex nieznany ale na moje odczucie 70-80

Kupiłem je już używane, a sam jeździłem w nich 5 sezonów. Potrzebuję twardszej skorupy i dlatego zmieniam. Buty idealne dla początkujących, miękkie, nie męczą nogi, a Ski/Walk pozwala odetchnąć w kolejce do wyciągu i generalnie przemieszczać się bez nart i jednocześnie bez odpinania klamer. Z wierzchu są mocno porysowane, ale to normalne przy zwykłym użytkowaniu. Buty są całe i całkowicie sprawne. Kapeć trochę już rozbity ale grubsza skarpeta załatwi sprawę.

Oferuję cenę konkurencyjną w stosunku do tych na allegro i najpierw kieruję moją ofertę do was a dopiero potem ogłoszę ja na wspomnianym serwisie.

Zadowolę się równym 100zł bez kosztów ewentualnej przesyłki. Możliwość przymierzenia i odbioru osobistego w Warszawie lub Piasecznie. Przesyłka Pocztą Polską (paczka ekonomiczna) na terenie Polski kosztować będzie 13zł. W razie gdyby nie pasował przyjmuję zwroty (na koszt kupującego) i oddaję pieniądze.
Na wszystkie ewentualne pytania i wątpliwości odpowiadam na privie ;) Zapraszam gorąco wszystkich narciarzy do rozpatrzenia oferty :D

http://i39.tinypic.com/vqmbfl.jpg
----Ogłoszenie----


2z59cac.gif

Offline

#2 2012-04-26 00:15

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Narciarstwo zjazdowe

Hmm, ciekawe czy oferta nadal aktualna, choć przyznam że sama nie potrzebuję takiego sprzętu. A wiesz dlaczego? Bo ze zdjęcia wynika że mam ten sam model butów. ^_^

Jeżdżę na narty co roku od 9 roku życia, kiedy to tata postawił sobie za punkt honoru nauczyć mnie tej trudnej sztuki. Raz byłam w Czechach, 4 razy w Polsce a ogólnie to zawsze była Słowacja, póki nie weszło na dobre Euro...  :|

Mama jeździ zachowawczo, toteż zwykle się o mnie boi, ponieważ dawniejsze ciągłe gonienie za tatą, najlepiej z nas wprawionym, wyrobiło u mnie w końcu manię prędkości. Staram się trzymać granic rozsądku, ale mało jest okazji kiedy człowiek może uzyskać takie wrażenia, bez większego zmęczenia, więc korzystam z tego całą duszą!  :awesomecat:
Módlcie się abym i w przyszłym roku przeżyła. :diabelek:


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman