Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-12-05 17:53

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Kiara

"Kiara jest córką Simby i Nali, a tym samym następczynią tronu, podobnie jak on w dzieciństwie, jest strasznie psotna i ciekawa świata. Pewnego dnia podczas zabawy poznaje młodego lewka imieniem Kovu, z którym zaprzyjaźnia się, mimo animozji rodziców"

W wyniku błędu na forum straciliśmy sporo tematów - ten był jednym z nich
Szczęście w nieszczęściu - zachowały się kopie Google:
http://pridelands.eu.pl/rozne/stadolwie … kiara1.htm
http://pridelands.eu.pl/rozne/stadolwie … kiara2.htm
http://pridelands.eu.pl/rozne/stadolwie … kiara3.htm


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#2 2011-12-05 20:38

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Kiara

Warto zauważyć, że choć sprawia wrażenie niespecjalnie inteligentnej, to jej postać przekazuje na różny sposób głębokie prawdy - że się niczym nie różnią nacje (a zwłaszcza jak mają ten sam język xd) i że każdy ma drugą połówkę (w jej przypadku dosłownie xd). Ja tam osobiście nie przepadam za nią jakoś specjalnie... ale nie mogę zaprzeczyć, że przekazuje owe prawdy... swoją drogą lew uczy lwicę polować... jak to lwice polują... ona to jest zdolna xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#3 2011-12-10 22:26

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Kiara

Pomijając że ma za wielkie sweetaśne gały, głos jakby ktoś napompował ją helem i Nala jest od niej ładniejsza, to jest spoko. xd

Offline

#4 2012-03-14 20:24

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Kiara

Bardzo lubię Kiarę.  :P  To chyba razem ze Skazą moja ulubiona postać z całej serii Króla Lwa (czyli Król Lew, Król Lew 2 : Czas Simby i Król Lew 3 : Hakuna Matata ).

Offline

#5 2012-03-31 14:01

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Kiara

O nie,co do Kiary,spada na sam dół piramidy najbardziej lubianych postaci (u mnie). Co z tego,że pogodziła obydwa stada? Nie szanowała słów ojca i robiła wszystko po swojemu narzucając własne reguły gry: ''obiecaj mi,że nie będą mnie pilnować'.


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#6 2012-03-31 17:37

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Kiara

Kiara to moja ulubiona postać z całego TLK, zawsze wiedziała o co walczy

Rarity napisał/a:

Nie szanowała słów ojca i robiła wszystko po swojemu narzucając własne reguły gry: ''obiecaj mi,że nie będą mnie pilnować'.

wiedziała że jest inteligentniejsza od ojca, który w był raczej mało rozgarnięty i wspomagał się innymi, po za tym przy pierwszym polowaniu, była już w sumie dorosła, więc miała prawo do bycia samodzielną


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#7 2012-03-31 22:20

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Kiara

Tak,ale to Simba ją uratował,kiedy rozmawiała z Kovu. Pewnie Zira by ją  zabiła. Powinna być mu wdzięczna. Tak jak mówię,co z tego,że była inteligentniejsza i dorosła. Zachowywała się jak typowa nastolatka,która buntuje się własnemu ojcu. Gdzie jakaś więź porozumienia?


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#8 2012-03-31 22:45

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Kiara

Rarity napisał/a:

Tak,ale to Simba ją uratował,kiedy rozmawiała z Kovu. Pewnie Zira by ją  zabiła. Powinna być mu wdzięczna. Tak jak mówię,co z tego,że była inteligentniejsza i dorosła. Zachowywała się jak typowa nastolatka,która buntuje się własnemu ojcu. Gdzie jakaś więź porozumienia?

Tylko że wtedy była mała
a co do porozumienia, to raczej Simba nie potrafił się porozumieć z stadem z złej ziemi a Mufasa chciała tego porozumienia

Po za tym jak Mufasa uratował Simbe przed hienami to Simba też nie wyglądał za zbyt wdziecznego


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#9 2012-05-15 20:27

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Kiara

Nie podobało mi się, że Kiara powiedziała do Simby : "Ty nigdy nie będziesz Mufasą!" Uraziła go tym. Uważam, że chciała pokazać swoją odwagę i złość na tatę. Nie musiała przecież porównywać go do Mufasy. Ale i tak myślę, że Mufasa był najlepszym królem Lwiej Skały. Kiara często "pokazywała pazurki".

Ostatnio edytowany przez GoldenLion (2012-05-15 20:27)


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

#10 2012-05-16 06:55

Serpeen
Weteran
Lokalizacja: Gdzieś na Lwiej Ziemi
Data rejestracji: 2011-07-17
Liczba postów: 1,243
WWW

Odp: Kiara

Wg mnie Kiara jest najgorszą postacią w całej trylogii.

Kora napisał/a:

Pomijając że ma za wielkie sweetaśne gały, głos jakby ktoś napompował ją helem i Nala jest od niej ładniejsza, to jest spoko.

Taaa... Wg mnie Kiara powinna więcej odziedziczyć po Nali, a toszeczkę po Simbie, po szczegulnie jest taka "pucowata"  ;P


Dawny nick: Tanabi.

Mam pozwolenie na pisanie w grze inaczej niż w regulaminie.

Offline

#11 2012-08-06 13:19

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Kiara

Cóż, lubię Kiarę, zważywszy że przybrałam jej miano. Dlatego też czasem mnie smuci, jak niektórzy wyszukują elementy na potwierdzenie teorii o najgłupszej lwicy z całego stada. Owszem, niektóre są słusznie wymieniane (np. jej zaciesz na widok ruszającej się maleńkiej kępki trawy), ale też to... nie jej wina XD wrzucajcie na filmowców, którzy wymyślili jej postać. :evil:


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#12 2012-08-06 13:20

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Kiara

ale też to... nie jej wina wrzucajcie na filmowców, którzy wymyślili jej postać.

To, że Skaza nie był zły to też nie jego wina! To filmowcy dali mu taką rolę! On chciał być dobry! XD

/......... No! XD/


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#13 2012-08-08 16:24

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Kiara

A wiecie co, tak sobie ostatnio myślałam i na coś wpadłam. Otóż w TLK1 Zazu mówi Simbie i Nali, że muszą się ożenić, bo ta  tradycja trwa od pokoleń. Czyli już jako dziecko królewski dziedzic miał wybieranego partnera/partnerkę (pewnie z Mufasą i Sarabi oraz Ahadim i Uru też tak było). Więc dlaczego Kiara nie miała wybranego przyszłego męża. Oczywiście wiem, że nie było tam widać, żadnego innego lwiątka w TLK2, ale w Król Lew 1 też widzieliśmy tylko Nalę i Simbę. W 2 chyba nie było tylko samych lwic z pokolenia Mufasy.
A co do tej kępki trawy nie tylko Kiara miała przebłyski głupoty np: Timon myśli, że gwiazdy to świetliki, Skaza myli Simbę z Mufasą ( choć mają parę różnic).


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#14 2012-08-08 20:33

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Kiara

A co do tej kępki trawy nie tylko Kiara miała przebłyski głupoty

Ja się nie zgadzam z tym że to był przebłysk głupoty, bo  Kiara była w depresji po stracie ukochanego,
ile osób tak miało że straciło ukochaną osobę i później myślało że będzie gdzieś za rogiem i wszystko się ułoży.


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#15 2012-10-05 20:41

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Kiara

Nie  wierzę żeby prezentacja Kiary to była prezentacja lwiątka z TLK1. Różni się m. in. wyglądem:
http://pridelands.eu/hd/image8154.html
http://pridelands.eu/hd/image9890.html
Ale i też ilością zwierząt:
http://pridelands.eu/hd/image2853.html ( jest to prezentacja Simby, ale było widać, że wielkość jego prezentacja jak i Kopy była taka sama.)
http://pridelands.eu/hd/image9772.html


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#16 2013-03-24 17:04

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Kiara

Kiara nie jest najgłupszą postacią. To ona uświadomiła Simbie, że te stada należy połączyć. A jeśli chodzi o to, jak tratowała Simbę, to ja jej się nie dziwię, bo Simba był bardzo nadopiekuńczy.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#17 2014-08-23 01:39

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Kiara

Kora napisał/a:

Pomijając że ma za wielkie sweetaśne gały, głos jakby ktoś napompował ją helem i Nala jest od niej ładniejsza, to jest spoko. xd

Hahaha, świetnie to ujęłaś xD
Osobiście nie przepadam za Kiarą, bo... bo w sumie jest mało interesująca jak dla mnie : / Jej wygląd i PL dubbing też mi się nie podoba, tak swoją drogą :3


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman