Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-05-04 17:16

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Wspominałem już gdzies tutaj, że od jakiegoś czasu łazi mi po głowie szalony pomysł :D Oto i on:

Organizuję w kinie seans na którym będzie wyświetlany Król Lew z taśmy 35, oryginał który był puszczany w 1994 roku w kinach w polsce i którego niektórzy szczęściarze, w tym ja, mieli okazję obejrzeć :D

Pomysł jest w zalążkowej formie ale poczyniłem już pewne rozeznanie.
Jest kilka problemów z taką akcją ale do tego właśnie będę musiał zaprząc wszystkie możliwe fora, facebooka, grono i co tam jeszcze. Poza tym na razie akcja dotyczy Warszawy.
Dzisiaj byłem w multikinie i zgłosiłem im taką propozycję. Powiedzieli, że muszą sprawdzić u dystrybutora czy jest opcja ściągnięcia tego filmu w tej właśnie wersji, więc czekam na ich odpowiedź. Potem dla odmiany w mniejszym kinie (Luna) i tam mi powiedzieli, że może być problem ponieważ po jakimś czasie kopie są niszczone :( Mam nadzieję że się uda, jeżeli tak to gorąco wszystkich zapraszam :D Jeśli się nie uda to pozostaje mi przegrać kasetę na dvd nad czym cały czas pracuję... :P

Co o tym myślicie?

Może popytajcie się w swoich miastach. Jeśli dystrybutor nagle zacznie dostawać dużo zapytań o ten konkretny film z różnych miejsc w polsce to zwietrzy interes i załatwi taką kopię ;)


2z59cac.gif

Offline

#2 2011-05-04 17:28

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Najbliższe kino mam w warszawie, ponad 40KM od mojego miasta D:
Ale akcja ciekawa, nie powiem - baaaaaaaaaaaaaardzo chętnie bym na ten film poszedł :D
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]
Niedługo wyjdzie też wersja BluRay i mam nadzieję że do polskiego wydania nie zapomną dodać starego, mówionego porannego raportu ^^

po jakimś czasie kopie są niszczone :(

tak, słyszałem że to częsta praktyka. W Rosji ktoś z fanów KL ma dostęp do wersji IMAXowej (rozdzielczość większa niż FullHD) ale nie udostępnia jej (nie dziwię się - duuże kłopoty byłyby za rozprowadzanie TAKIEJ wersji) tylko wybrane klatki z niej (nigdzie w internecie się takich dużych nie znajdzie, przeciętny screen waży 15MB).
A może zrobić petycję? :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#3 2011-05-04 20:42

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Kurczę.. BOSKIE POMYSŁ !  Ja jestem z Lub. ale i tak się na to piszę, Nie wiem jak mogę doraźnie pomóc. Seans w Warszawie byłby świetnym pomysłem, na pewno sporo osób nie tylko ze ścisłego kręgu T.L.K. by się zgłosiło. Petycja też jest ok, założysz Nit ?

Mi tata kiedyś mówił że jest tak że po kilkunastu latach niektóre filmy samorzutnie wracaja do kin. Żyję już 16 lat i się nic takiego nie zdarzyło. Szkoda...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#4 2011-05-04 21:18

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

No z takich filmów, to na przykład Przeminęło z wiatrem... w przedwojennym wydaniu wyświetlają do dziś xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#5 2011-05-04 21:52

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Wiecie co do powrotu to nie byłoby raczej trudne gdyby pominąć zastrzeżenie, że ma być z taśmy i pierwsza wersja :) Często bywam w kinie na rozmaitych maratonach czy festiwalach i normą jest, że w kinie odpalają normalne płytki nie wiem czy DVD czy Blue-ray. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo seans zaczyna się od tego że operator ustawia język i napisy w zwykłym menu, jakbym na telewizorze oglądał tylko większym :P Więc pewnie jakby przyjść do nich z tą płytką blue-ray co ma wyjść na jesieni to by od ręki puścili :D
Ale ja niestety jestem zboczony na punkcie analogu czy to film czy muzyka i najpierw będę się starał odpalić ten film z taśmy. Analog ma bardzo miękkie barwy i trochę rozmyty kontrast co sprawia, że nie męczy oczu i wprawia w miły błogostan (ostatnio sobie porównałem wersję z kasety z tą z płyty).
No i do cholery ma być pierwsza wersja Kręgu Życia, a nie wolna interpretacja w stylu Edyci Górniak. Przecież te przeróbki z raportem śpiewanym na czele to właśnie próba przerobienia Króla Lwa na obecną modłę czyli wątpliwe żarciki i teksty o wszystkim i niczym :[  grrrrrr


2z59cac.gif

Offline

#6 2011-05-04 21:57

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Jestem za! Tak samo KL1i1/2 przeróbka na nieudaną parodię żerująca na fanach, opowiadająca na dobrą sprawę niewiele, choć mieli tyle innych możliwości. A ten zmieniony "Krąg Życia" ("Poranny Raport", to jeszcze pół biedy), to główny powód dla którego nie chcę kupić nowej wersji na DVD, i wolę się mordować z wersją z VHS-a.


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#7 2011-05-05 00:00

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Pan wypowiedział słowa. A imię jego było Ibilis choć znano go również jako Mvuto. A słowa te były dobre, bo zaiste prawda w nich była. I nie zmieni tego zły który Hannah zwać się każe. Albowiem zaprawdę biada wam, którzy nie widzieliście pierwszej wersji. Bowiem tryska z niej prawdziwa światłość, a nie jest to ciemność, nie jest to półmrok tylko światłość aniżeli pomroczność nawet jasna. In nomine patris et filii et spiritus sancti amen.

A tak w ogóle dostałem odpowiedź :(

Witam,


Z działu dystrybucji dostałam następującą odpowiedź na Pana pytanie:


Nie zachował się ten film na kopii 35 mm.

A na dvd tez nie ma praw do publicznego odtwarzania.

W takim razie chyba temat trzeba przerobić na inny, oto opcje:
1. Spalić dystrybutora
2. Przygotować petycję

Ostatnio edytowany przez Helbi (2011-05-05 00:00)


2z59cac.gif

Offline

#8 2011-05-05 01:11

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Helbi napisał/a:

W takim razie chyba temat trzeba przerobić na inny, oto opcje:
1. Spalić dystrybutora
2. Przygotować petycję

Ja byłbym za opcją nr. 1 :D
Spalmy tych wszystkich drani i już za 60 lat będziemy ponownie mogli się wybrać na oryginalnego Króla Lwa do kina  :D

A mówiąc poważnie to pomysł dobry, ale raczej niewykonalny na taką skalę jak zaplanowałeś :(
Szczerze to wątpię czy coś z tego wyjdzie, ale w ostateczności można to wszystko zmniejszyć do minimum.
Znam przypadek gdy uczniom jednej ze szkół zachciało się emisji starych filmów w kinach, ale nic z tego im nie wyszło. Ale jako, że 2 osoby posiadały "antyczne" kopie tych filmów to za zgodą dyrekcji w swojej szkole na jeden wieczór przerobili swoją salę gimnastyczną w kino i zorganizowali mały seans wieczorny.


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#9 2011-05-05 01:52

Nanaki :3
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Co do Rosyjskiej wersji masz racje gadałem z paroma kolegami  stamtąd o tym i mówili że coś takiego istnieje ja też posiadam Rosyjska wersje TLK w HD co prawda też nie mogę się doczekać wersji Bluray ale to nic postaram się dowiedzieć jak zremasterować standardową wersje na HD chyba że wiecie co trzeba zrobić a ja mógłbym spróbować coś takiego zrobić potrzebna mi tylko nazwa programu co prawda krążą po sieci polskie wersje hd ale z tego co na razie wiem i mam to tylko z przestawionym głosem a co wynika z tego że to nie Polska wersja tylko podmieniony głos więc to odradzam robić najlepiej jest tak jak mówię dowiedzieć się jak zremasterować naszą oryginalną wersje :)
Trzeba przeszukać sieć w poszukiwaniu wersji vhs i  spytać czy jak my ją załatwimy to ją nam odpalą na dużym ekranie.
Widziałem nie raz że ludzie na YT posiadają takie wersje ale nikt nie chce powiedzieć jak to zrobić.
Wybaczcie brak przecinków itp.

uff tyle to ja nawet w szkole nie pisałem :P

Ostatnio edytowany przez Nanaki (2011-05-05 02:35)


Король Леь Акуна Матата :ehehe:
Вместе мы вместе мы мы одно
Real Shinigami   真正的死神

Proud_Furry_Stamp__3_by_WolvenFlames.gif Furry_by_ShadowRhyme.gif
logo.png Furry to styl życia.

Offline

#10 2011-05-05 09:55

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Ehh... i tu zaczynają się problemy prawne... Prawo (obecnie) zezwala pobierać z sieci filmy i muzykę (ale nie przez p2p), lecz zabrania ich udostępniania (dlatego odpada p2p, bo tam w czasie pobierania udostępniasz, mówię dla jasności, gier za to w ogóle nie wolno ściągać). Pod postacią udostępniania są również projekcje (w warunkach domowych, czy puszczenie znajomemu, to jeszcze użytek własny, ale puszczenie w sali kinowej... raczej odpada). Może za 2,3 lata zmienią się przepisy (na korzystniejsze, zwłaszcza jak idzie o stare filmy).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#11 2011-05-05 10:34

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Feothar myślę, że jakby na facebooku (choć go nie znoszę) odpowiednio rozreklamować taka akcję to uzbierało by się minimum 3/4 małej salki a to być może by wystarczyło (cena na osobę powinna być znośna). A właśnie chciałem się zapytać o ceny ale nie chcieli mi powiedzieć bez określenia się na dokładny termin i ilość osób.

Nanaki wierz mi ja już się trochę bawię z tymi VHSami i dźwięk nie jest wcale dokładany on sie przy przegrywaniu po prostu rozjeżdża. To jest cholernie trudne do opanowania, ja już enty program testuję i sprzęty różnorakie i na razie słabo :(

A i właśnie tak jak mi napisała pani z kina, na chwile obecną nie pozwolenia na odtwarzanie publiczne KL w polsce  :[
Ale ale jeżeli uda mi się w końcu przegrać tą wersję to może z lokalnym klubem filmowym rzuci się ja na ścianę szkoły albo czego innego co mogłoby robić za ekran :D tylko nagłośnienie trzeba by dobre skombinować :P

Jest jeszcze jedna opcja :chytrykot: wkręcę kolegę żeby zatrudnił się w kinie albo w ogóle się tam wkręcić w to towarzystwo to może dałoby w ramach przeglądu technicznego i dość nieoficjalnie puścić taką przegraną płytkę :P A może któreś z was się wkręci na wakacyjną robotę do jakiegoś kina :D Trzeba kombinować  ;)


2z59cac.gif

Offline

#12 2011-05-05 22:03

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Hmmm nie znam się na takim kombinowaniu. Szkoda,ze wynikają teraz problemy prawne. Pamiętajmy jednak że w dzisiejszych czasach za kasę można mieć wszystko i za odpowiednią opłatą przy już sporej liczbie osób powinno jakoś pójść, na razie jak sądzę powinniśmy rozreklamować pomysł, ale do tego potrzebne są jakieś konkrety takie jak miejsce/data/przypuszczalna cena/ilość miejsc*       (* - niepotrzebne skreślić.)

Czuję... że jeśli to będzie wymagać od stada jakiegoś realnego nakładu finansowego, (być może jeszcze poza ceną samych biletów na taki seans) to możesz na mnie liczyć !
Kto jeszcze jest na tyle napalony aby pomóc w razie takiego wypadku ?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#13 2011-06-27 20:01

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

HA!!!! Operacja się udała... pacjent zdechł ;P
A tak serio to w końcu przegrałem KL z VHS na kompa w jedynej i niepowtarzalnej wersji analogowej :awesomecat:

Na razie wersja jest zupełnie surowa: MPEG 2, zajmuje około 4 GB czyli klasyczne DVD. Nie przeprowadzałem jeszcze prób na duuuużym ekranie ale już na kompie widać, że początek jest lekko rozedrgany i nie radzi sobie z dalszymi ruchomymi planami (szczególnie w jasnym oświetleniu). Obecnie tata coś jeszcze kombinuje w Pinnacle studio by odsiać szumy i ustabilizować obraz ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;P Kaseta nie była na szczęście do szczętu zakatowana, więc obraz ani dźwięk nie pływają czy urywają się (sprawdzę to jeszcze dokładnie ale po egzaminie... ).

Bądź co bądź efekt jest piorunujący :awesomecat: Jak uda mi się to rzucić przez rzutnik na coś dużego to będzie jak anno domini 1994 XD
Oczywiście jedyna właściwa (pierwsza) wersja kręgu życia i żadnego raportu :D a to wszystko lekko rozmyte (Jak wszystko przed czasami HD :D)

P.S. Zauważyłem, że w tej pierwszej wersji przetłumaczona jest na polski dedykacja dla Franka Wells'a podczas gdy w wersji z DVD jest po angielsku ;)


2z59cac.gif

Offline

#14 2011-06-27 20:23

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

4GB? To sporo, można by to zgrać do mkv - wtedy zajęłoby ze 2 ;)
Cieszę się niezmiernie  :la:  :la:  :la:


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#15 2011-06-27 20:35

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

No to ekstra... jakby nie mogli od razu tak zrobić xd btw. jako, że jest to zapis cyfrowy, to jaką mu dałeś rozdzielczość? xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#16 2011-06-27 21:03

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Wiesz co Ib i to jest w sumie zagadka ale chyba znasz odpowiedź... bo już o tym pisałeś gdzieś. Ja w swojej naiwności zapomniałem, że VHS ma jedynie 240 linii rozdzielczości poziomej co się przekłada się na 360 x 576 ale coś mi się wydaje, że bardziej koło DVD czyli 720 x 576... Ale teraz czekam aż bedę miał możliwośc przeprowadzenia próby na różnym sprzęcie i wtedy orzeknę werdykt.

P.S. Fajnie by było jakby się jednak okazało, że jest gdzieś zachowana kopia taśmy 35mm i wtedy ją przetworzyć na HD... marzenia...


2z59cac.gif

Offline

#17 2011-06-27 21:19

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Oj tak... kurcze, popytać w starych kinach...   Wiadomość jest to cudowna, Helbi!   Jestem ciekawa tylko co z tego faktu może dalej wyniknąć.
NP:
Ktoś mieszka w warszawie i ma projektor - zwalamy mu się do domu i oglądamy całym Stadem  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#18 2011-06-27 23:26

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Hmmm jak macie duuuuuże białe prześcieradło, żeby między drzewami rozwiesić.... to robimy kino w ogródku :D tylko mi kwiatków mamy nie zadeptać  :P


2z59cac.gif

Offline

#19 2011-06-27 23:31

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Aż tak dużego nie mam, ale mogę skombinować jakby co XD
A rzutnik masz? ^^


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#20 2011-06-27 23:40

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Coś by można załatwić XD zaraz pojadę po jakiś do Media Markt albo gdzieś :D ... tak wiem, że zamknięte :P i dlatego wyjdzie taniej XD


2z59cac.gif

Offline

#21 2011-06-28 01:25

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

tak wiem, że zamknięte i dlatego wyjdzie taniej

Taniej już się nie da :D Promocja taka, że mucha nie siada XD

Wracając do tematu - zróbmy listę kto jest chętny na KL w jakiejkolwiek wersji na dużym ekranie i z jakich okolic :
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]

Niech kolejni chętni się dopisują, można by zrobić mini-zlot SLZ ^^
Jak na razie najwięcej wskazuje że odbyłby się (co za zaskoczenie! XD) w Warszawie ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#22 2011-06-28 10:45

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Dolnośląskie. Ale przyzwyczaiłem się, że na wszystkich prawie stronach z Dolna nikogo nie ma, więc na razie nie podam miejsca zamieszkania. A jak zlot będzie w Warszawie... to mnie tam nie zobaczycie. ;P

Offline

#23 2011-06-28 16:39

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]

Offline

#24 2011-07-02 15:16

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Próby wielkoformatowe dokonane. Wynik: dziwny...
Na telewizorze obraz jest gorszy niż z kasety :\ ale...... z rzutnika jest taki sam jak na telewizorze...
Dźwięk w porządku poza tym, że mono. Obraz trochę nie wyraźny przy jasnych scenach. Upgrade dał tylko tyle, że się momentami dziwnie kolorystyka zmienia  :|
Ogólnie mam mieszane odczucia, niby nie spodziewałem się kokosów ale jednak mogło być lepiej. Sądzę, że to wina tego magnetowidu zgrywającego.
Ale i tak po usłyszeniu oryginalnego kręgu życia jako akompaniamentu do lekko rozmytego i ciemnego obraz z kasety na dużym ekranie mam nieustającego banana na twarzy XD


2z59cac.gif

Offline

#25 2011-07-02 22:02

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Helbi napisał/a:

Ale i tak po usłyszeniu oryginalnego kręgu życia jako akompaniamentu do lekko rozmytego i ciemnego obraz z kasety na dużym ekranie mam nieustającego banana na twarzy

Och... wiele bym ze dałą by móc to zobaczyć... i pewnie łezka w oku by się zakręciła...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#26 2011-08-06 16:53

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Ja mam pierwszą originalna wersje na kasecie, znaczy miałem dziś patrze a w pudełku jakaś inna kaseta. Szlak mnie trafił! Ale mam nadzieję, że się znajdzie.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#27 2011-08-06 23:21

Crusier
[center][img]http://i.imgur.com/Mp4A5.png[/img][/c
Lokalizacja: ~Wawa
Data rejestracji: 2009-02-03
Liczba postów: 704
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Ja z pod Wawy, więc jeśli coś ma być to chyba się zjawię


Jestę kucę kucowym sfinksę

Offline

#28 2011-08-26 09:42

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Leonardo ! Tu trzeba wszcząć poszukania na skalę krajową! Ona musi sie znaleźć !

Hmmm czyli na razie wersja nie jest na tyle dobra by się zmawiać, Helbi?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#29 2011-08-26 23:07

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Niestety... :( Na wielkie kino nie da rady... Na telewizorze owszem szczególnie jeśli odtwarzacz ma upscaling, na kompie ok. Ale:

Jeżeli będą miały miejsce jakieś zloty i będę się mógł na nich pojawić, a będę się starał z całych sił, to będę miał dla chętnych wypaloną tą wersję na płytkach. Warunki są takie: Określić się wcześniej żebym wiedział dla kogo i przekazuję tylko do rąk własnych. Wolałbym raczej również, żeby nie było żadnego rozpowszechniania. Nad przesłaniem w formie pliku mogę się zastanowić ale to sytuacja raczej nie osiągalna i rozpatrywana indywidualnie w trudnych przypadkach.


2z59cac.gif

Offline

#30 2011-09-26 14:52

Naelia
Użytkownik
Lokalizacja: Wesoła Ziemia
Data rejestracji: 2011-09-07
Liczba postów: 90
WWW

Odp: Król Lew w oryginalnej wersji znowu w kinach :D

Ja mam płytę DVD z nową wersja i mam kasetę Król Lew, ale nie|wiem z jaką wersją. Mam wideo, więc dla mnie najmniejszy problem zobaczyć jaką mam wersje na kasecie, ale na kasecie będę chyba mieć starą wersję, co nie?
//Jeszcze jeden taki niedbały post i udzielę Ci ostrzeżenia punktem karnym. :wsciekly: Ibilis//


Czy istnieje życie bez życia? Czy istnieje śmierć bez śmierci?
Stary nick: FankaKrólaLwa

http://krol-lew-4-wedlug-mnie.bloog.pl/ - Zapraszam na mojego bloga o KLu.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman