Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2010-02-13 00:32

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

GRY

mam pytanie
niedługo sobie kupie xboxa 360 elite i niemam zamiaru go przerabiać więc czy znacie jakieś fajne gry na tą konsole (ostrożność bo moge kupić kilka gier i żadna mi się nie spodoba) coś właśnie o takie gry mi chodzi jak devil may cry, prince of persja czy assasin creed 2


Następnym razem załóż nowy wątek a nie pytaj w dziale, który posiada inną tematykę niż zadawane przez Ciebie pytanie.


Pusto.

Offline

#2 2010-02-13 19:22

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: GRY

To już raczej jest kwestia tylko i wyłącznie Twojego gustu. Na X'a miałem tylko pierwszego "Mass Effect" 'a i "Bioshocka" 'a , więc jak widać dużo się nim nie pobawiłem. Szczerze teraz ciężko o naprawdę dobre gry.
A serię PoP czy DMC trzeba lubić po prostu, jeśli lubisz bezmózgą siekaninę z napakowanym testosteronem macho egoistą w roli głównej to się nie zawiedziesz :D
(nie krytykuję ich, wręcz przeciwnie)


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#3 2010-02-19 12:20

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

mi właśnie chodzi o gry typu gothic 1/2 (w trójce podobno pogrzebano fabułę ale nie grałem :/ )
może być nawet siekanina z napakowanym testosteronem byle by były ciekawe dialogi/fabuła

U mnie troche ciężko o gust bo mam chyba z 5 gier(w tym G1 i 2) :/

+Możemy tu pisać w jakie gry gramy(obojętnie pc, ps2/3 itd), nawet takie przeglądarkowe jak np plemiona, ogame itd.
(sory że teraz o tym pisze ale niebardzo miałem czas żeby sobie przemyśleć co będzie w temacie)

Żeby nie robić 2 postów aktualnie gram w counter-strike 1.6 non steam(najczęściej zombie mod), Metin2(Prywatny serv <duźo ich jest>) i Smoki nightwood(przeglądarkowa)

Ostatnio edytowany przez Niub (2010-04-01 10:13)


Pusto.

Offline

#4 2010-02-19 19:45

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: GRY

Gier z dobrą fabułą i ciekawymi dialogami już się nie da w dzisiejszych czasach uświadczyć, a nawet jeśli takowa się znajdzie to jest to tylko marny cień hitów z przed lat.

Granie nie sprawia już takiej frajdy jak kilka (naście) lat temu, teraz większość gier wydaje się prowadzić gracza za rękę nie dając zbyt dużej frajdy (z własnego odczucia).
Tak jak dla przykładu wymieniłeś 3 część Gothica, naprawdę szkoda o niej w ogóle cokolwiek pisać...

Ja pogrywam na wszystkim oprócz X-Boxa, który zaserwował mi red ringa (kupiony po premierze, ponoć nowsze modele tego już nie robią, ale nie wiem ile w tym prawdy więc kolejnego zakupu nie zaryzykuje )
Obecnie testuje nowego AvP (wersja na ps3 ) od Rebellion'a oraz Dawn of Sorrow na DS'a.


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#5 2010-02-19 21:54

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: GRY

Zgadzam się Hassan, na PC gram głównie w Homm3 oraz Warcraft 3 - klasyka strategii.
A na PS2 mimo 8 gier, których nie przeszyłem  -wolę grać na emulatorach  (S)NESa/Segi Genesis/SMS dla PS2.
Ostatnio w ogóle nie kończę gier, nie pamiętam nawet co ostatnio ukończyłem w 100% ktoś z was też tak ma? ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#6 2010-02-19 22:59

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

Ja mam jeszcze diablo na pc ale po ang i zbyt wiele nie rozumiem(ma ktoś spol??)
jest jeszcze StarCraft(+StarCraft expansion set brooo war)  i Warcraft2 po angielsku, ucze sie ang 6 lat(6 klas) ale i tak mało rozumiem :/
wszystkie gry mam już chyba z rok ale są jak nowe bo prawie niegrałem(wesja ang)


Pusto.

Offline

#7 2010-02-20 13:50

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: GRY

Szczerze mówiąc to staram się zawsze skończyć to za co się zabiorę. Chyba że jest niegrywalne lub tak odpychające że nie dam rady XD
Stare gry choćby z czasów dos'a lub Win95 to było coś ! Przy ps2 też spędziłem dużo czasu (baaa nadal spędzam XD ), pamiętam jak wyszedł ICO a potem Shadow of the Colossus - oprawa audio/wideo wgniatała w fotel a dodać do tego przepiękną fabułę i klimat - arcydzieło gotowe :D Przydałby mi się jeszcze jakiś telewizor CRT bo grać na ps2 podłączonym do 50' full hd to samobójstwo, nawet poprzez połączenie componentem jakość jest okrutna :/ Z bardziej oryginalnych podejść zapadło mi Okami oraz Patapony na psp.


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#8 2010-02-20 14:50

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: GRY

Wiem, nawet na 37 LCD jest kiepsko. Zawsze możesz spróbować progressive scanu - 2x pixeli w pionie (w części gier podczas uruchamiania konsoli trzeba przytrzymać X+/\, w niektórych ustawia się w opcjach)
A o Okami warto wspomnieć, szczególnie że to pierwsza gra na PS2, do której zrobiono nieoficjalne spolszczenie.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#9 2010-02-20 17:46

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: GRY

Problem tylko w tym że nie każda gra oferuje możliwość zastosowania progressive scan'a, szczególnie starsze tytuły. Ale nawet z tą opcją różnica jest naprawdę niewielka. Jedynie przy Resident Evil 4 oraz BG: Dark Alliance I, II zaobserwowałem że ta opcja znacząco poprawia jakość obrazu.

Szczerze to nie  wyobrażam sobie grania w Okami z polskimi podpisami :D Zawsze unikam spolszczeń niczym ognia :D
Gdy nasi lokalizatorzy dobiorą się do jakiegoś produktu staje się on niemal bezużyteczny, potem pozostaje polować na angielskie tytuły w zagranicznych sklepach po dużo niższych cenach . Dobrym przykładem są Mass Effect oraz Dragon Age, tłumaczenia są iście katastrofalne :/ (angielskie wersje testowałem na konsolach, na pc ściągnąłem wersje PL  - to można jedynie piracić bo za takie "polskie" wydania bym w życiu nie zapłacił )


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#10 2010-02-20 22:01

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: GRY

A jako że i tak wątek powstał to i ja co nieco dodam od siebie. Konsol żadnych nie posiadam, jedynie komp. Grywam to w WoWa, to w znanego chyba wszystkim Counter-Strike'a, tudzież tak, no tak, mesho gra w tibie. Co do CS'a za bardzo ostatnio nie grywam, nie wiem, chyba gra nie na mój refleks (szachisty). Aczkolwiek dobrze się wciągnąć to gra wygląda bardzo fajnie ;) Nawiązując do WoWa. Rozbudowana, pełna różnorodnych questów MMORPG'o podobna gra, za którą Blizz każe sobie niczego sobie płacić (bogu dzięki są prywatne serwery). Gdzieś oglądałem reportaż, jak w jakimś kraju na dalekim wchodzie (Japonii?) powstawały specjalne okręgi pracy w którym zatrudniali ludzi do zbierania wirtualnego złota etc. WoW potrafi wciągnąć, jeden gracz po 40~h grze, no po prostu stracił życie. Rozrywka na wysokim poziomie, ale jakoś mnie to nie kręci. Tibia. Nawiązując do jak producent deklaruje w 100% (na prawdę 30~%) darmowego, klasyka opartego na bitmapach MMORPG'a, chociaż niewiele z RPG to ma. Straciłem na tym dość dużo czasu, pieniędzy i bóg wie co jeszcze, kto nie zaczął, niech lepiej nie zaczyna. Prawie jak szlugi:P

W sprawie gier i gierek nie biorę pod uwagi przepięknej grafy i innych spraw (pewnie z powodu słabego sprzętu).


@edit
200 post >D

Ostatnio edytowany przez Mesho (2010-02-20 22:02)

Offline

#11 2010-02-20 23:17

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: GRY

Mesho napisał/a:

...kto nie zaczął, niech lepiej nie zaczyna. Prawie jak szlugi:P

Nawet szlugi i picie wódy nie są w stanie pobić siły uzależniającej MMO :D


Mesho napisał/a:

W sprawie gier i gierek nie biorę pod uwagi przepięknej grafy i innych spraw (pewnie z powodu słabego sprzętu).

Też mi zwisa oprawa wideo. Bardzo często tytuły ze świetną oprawą wideo są po prostu schematyczne oraz pozbawione fabuły i robią tylko za sprzętowy pokaz możliwości - tak mam na myśli Crysis'a XD


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#12 2010-02-21 00:04

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: GRY

Hassan - tu jest inaczej. Spolszczenie jest scenowskie ale bardzo profesjonalne, nie było robione w pośpiechu a tłumaczone nie tylko z Angielskiego (który po instalacji spolszczenia zostaje) ale i Japońskiego (Norek - tłumacz studiuje japonistykę) i z tego co wyczytałem jest zarówno mini patchem ("- Poprawione problemy z zachowaniem kamery podczas przedstawiania "Psich Wojowników").
Zobacz sobie: http://www.okami.pl

W sprawie gier i gierek nie biorę pod uwagi przepięknej grafy i innych spraw (pewnie z powodu słabego sprzętu).

Ja również.
Inaczej jest z fizyką w grach. Nie jest wymagana w żadnym stopniu, ale zaawansowana może dać dużo frajdy (vide HL2+GM).


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#13 2010-02-21 03:43

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: GRY

Może źle to opisałem, ja po prostu nie trawię jakichkolwiek polonizacji :D Po prostu dziwnie się czuję czytając polskie napisy czy słysząc PL dubbing, polskie słownictwo zazwyczaj nie oddaje takiego fajnego klimatu :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#14 2010-04-01 10:18

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

Mi tam podpasowałoby jedno z dwóch, tłumaczenie napisów albo głosu(z drugiego zawsze moge sie coś poduczyć z ang :) )


Pusto.

Offline

#15 2010-04-26 14:48

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

Ostatnio zacząłem grać w AirRivals & Kalonline, niebęde oceniał bo niezbyt długo gram :P
ale na pierwsze wrażenie fajne gierki, to samo miałem z metinem a 15 lv niedobiłem dlatego nie oceniam.


Pusto.

Offline

#16 2010-05-07 21:48

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

sry za kolejny post pod postem ale jak ktoś gra w counter strike 1.6 non steam,
wytłumaczy mi ktoś tak żeby do mnie dotarło co daje config i co to jest interp
szukałem po necie i nierozumiem poradników :/


Pusto.

Offline

#17 2010-05-08 19:22

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: GRY

ex_interp - Określa co ile czasu (ms) odświeżane są informacje o aktualnym położeniu modeli
. Przykładowo: 0.1 = 100ms, 0.01 = 10 ms. Ogólnie przyjęta prawidłowa wartość to 0.01. Jeżeli sobie wstawisz mniejszy po prostu bańki będą dużo lepiej wchodzić, ale takie wyskoki są tępione.


A co do configa: własnymi słowami mówiąc jest to spis wszystkich (ustawienia klawiszy, grafiki etc.) ustawień, które są ładowane w momencie włączenia gry.


BTW:
Wpadnij na mój serwer;) Link w opisie.

Offline

#18 2010-05-14 20:33

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

a gra ktoś w nostale :P
fajna gierka, grafika niby dobra dla dzieci ale z tego co widziałem gra tam dużo nastolatków oO
dosyć szybko się nabija lvl mam juz maga 42, łucznika 24 i wojownika 25
są tam karty SP, to są karty specjalizacji która zamnienia np mojego maga w maga ognia dając mu nowe umiejętności i wygląd

Ostatnio edytowany przez Niub (2010-05-14 20:38)


Pusto.

Offline

#19 2010-05-18 15:54

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

dlatego wolę poświęcić z pół godziny youtube przed ściągnięciem/kupieniem gry :)


Pusto.

Offline

#20 2010-05-18 16:08

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: GRY

Ja zazwyczaj czytam recenzje, oglądam z jednego gameplaya, ściągam demo i dopiero kupuję, większość z mojej biblioteczki gier to popularne tytuły (GTA, NFS, MoH, Burnout...) :P

Ostatnio edytowany przez Nitrol (2010-05-18 16:09)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#21 2010-06-30 21:24

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

Wacham się teraz z 2 grami na xboxa, obie sie różnią strasznie od siebie ale i tak każda ma swoje zalety, jakby ktoś chciał doradzić co wybrać
Avatar the game :P czy Just cause 2
/Jak by była normalna/porządna gra Tlk która nie psułaby wrażeń z filmu wybrałbym tą 3 opcje :D/


Pusto.

Offline

#22 2010-06-30 22:10

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: GRY

Grałem w demo Avatara na PC i mi się nie spodobało - 'takie se'.
W Just Cause grałem (też na PC) tylko w pierwszą część, która wywarła na mnie  całkiem dobre wrażenie i chyba właśnie JC2 bym wybrał ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#23 2010-07-01 10:05

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: GRY

Ja grałem tylko Jc2 demo na xbox 360, tylko najgorsze w nim jest to że niema gry przez internet(na xbox)
ale chyba i tak ją wybiore, w Avatarze niepotrzebnie dodali bronie białe to zepsuło efekt :)

Ostatnio edytowany przez Niub (2010-07-01 10:06)


Pusto.

Offline

#24 2010-11-08 18:18

Nhemea
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-09-14
Liczba postów: 502

Odp: GRY

Gry? Pytacie.. Takowoż odpowiem ;D

W co grywam/ałam? Ostatnio nie dysponuję czasem- Studia.. Jednak gdy byłam dość małą dziewczynką( Ok 10, 11 lat)Uwielbiałam Larę Croft. Tomb Raidery- To było moje życie. Całe. Wzorowałam się na Larze, kiedy tylko mogłam :D I powiem, że czasami mi to wychodziło.. Możliwe, że dzięki temu kupiłam sobie motor, oraz umiem kilka języków. Lara znacząco wpłynęła na moje życie- w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;D
Opróćz tego ściągnęłam gram w najlepszą klasykę- LionHeart- Legacy of the crusader.. Dziedzictwo Krzyżowca, codziennie w to grałam. Oprócz tego chcę wypróbować Avatar- mam demo, ale chcę kupić pełną wersję. Eeeh, gram jeszcze w.. Mumię I II III.. Gry oprócz Tumb Rajdera nie przyciągają mojej uwagi :P


'Nie jestem katem do wynajęcia, ani obrońcą sierot. Jestem wiedźminem'
' Rzygam swoim życiem. Rzygam swoim wstydem i poniżeniem. Rzygam swoim zaangażowaniem i odrzuceniem. Rzygam brakiem odwagi i nadgorliwością. Wyrzyguje siebie na świat'

Offline

#25 2010-11-08 18:27

Swala
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-10-13
Liczba postów: 957

Odp: GRY

Wiesz, ja mam Avatara i moim zdaniem jest słaby(to tylko moje, osobiste zdanie :p). Oprócz ładnej grafiki, niczego tam nie znajdziesz(mnie też zachęciło demo)...

Ostatnio edytowany przez Swala (2010-11-08 18:30)


5ovx5j.gif

Offline

#26 2010-11-08 18:32

Nhemea
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-09-14
Liczba postów: 502

Odp: GRY

Swalo- bardzo możliwe. Jeszcze przemyślę moje zakupy, jak stanieje to kupię :P


'Nie jestem katem do wynajęcia, ani obrońcą sierot. Jestem wiedźminem'
' Rzygam swoim życiem. Rzygam swoim wstydem i poniżeniem. Rzygam swoim zaangażowaniem i odrzuceniem. Rzygam brakiem odwagi i nadgorliwością. Wyrzyguje siebie na świat'

Offline

#27 2010-11-08 19:05

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: GRY

Przeczytałem, że podobał Ci się Lionheart. Mogę Ci polecić inną (w porównaniu z Lionheartem bardziej udaną grę studia Black Isle). Jest to najlepszy cRPG w historii (zdaniem moim i nie tylko) którym jest Fallout: A post nuclear RPG game. Gra, którą można w Empiku kupić razem z drugą częścią za 2 dychy. Jeśli lubisz nietypowe (nie elfy i krasnoludy) RPG, to może Ci przypaść do gustu.


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#28 2010-11-08 19:36

Swala
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-10-13
Liczba postów: 957

Odp: GRY

No, to jest ekstra(tylko słaba grafa)! Przez jakiś czas grałam w to z Ibem bardzo często. Polecam również drugą część.

Ostatnio edytowany przez Swala (2010-11-08 19:36)


5ovx5j.gif

Offline

#29 2010-11-08 19:49

Nhemea
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-09-14
Liczba postów: 502

Odp: GRY

O, bardzo ciekawe. Zakochałam sę w LionHeart, bezgranicznie- chociaż nigdy nie udało mi się skończyć, co mnie czeka przy życiu :P

Jeżeli jest coś ciekawego, podobnego do LionHearta, to muszę to kupić. Dziękuję ..


'Nie jestem katem do wynajęcia, ani obrońcą sierot. Jestem wiedźminem'
' Rzygam swoim życiem. Rzygam swoim wstydem i poniżeniem. Rzygam swoim zaangażowaniem i odrzuceniem. Rzygam brakiem odwagi i nadgorliwością. Wyrzyguje siebie na świat'

Offline

#30 2010-11-08 22:07

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: GRY

Fallout 1 i Fallout 2, to najlepsze RPG-i jakie znam. Jak chcesz coś o nich wiedzieć to polecam stronę trzynastego schronu i Fallout Corner


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman