Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-07-13 15:45

Samanva Blirit
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039

» Ulubione postaci

Jakie są wasze ulubione postacie w JWS/JWS 2/JS?
U mnie królują Czkawka, Astrid, Valka i bliźniaki. ;P Ale jak bym miała zrobić ranking, tak powiedzmy, do pięciu to:
1. Astrid - ładna, miła, dzielna, rozsądna, czasem wredna ( :D )
2.Czkawka - rozsądny, odważny, przystojny (JWS 2 ;P ), miły
3. Valka - opiekuńcza, wrażliwa
4. Mieczyk - głupkowaty, zabawny
5. Szpadka - zabawna
A kim są Wasi ulubieńcy? Zachęcam do pisania i wyrażania swoich opinii. :D
Piszcie też, za co lubicie dane postacie.

Ostatnio edytowany przez Samanva (2014-07-13 15:52)


Wielka fanka Warrior Cats!
Postacie: Waveforce (normalne wątki), Samanva Blirit(schizy)
commisions_for_samanvablirit_by_kreszer-d80csao.png
Sygnaturka by Kreszer

Offline

#2 2014-07-13 16:03

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: » Ulubione postaci

Ja najbardziej lubię Czkawkę  :) Od początku go polubiłam, właśnie przez to że był odrzucony i miał wiecznego pecha. Współczułam mu jego losu, dopiero wszystko poprawiło się gdy zaprzyjaźnił sie ze swoim smokiem :) Miał dobre serce i cenię to w nim, bo gdy miał okazję zabić smoka darował mu życie, mimo iż zasady były inne. I właśnie dlatego jest moim ulubionym bohaterem :) Od zera do bohatera :)


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

#3 2014-07-13 16:17

Carissime
Pomocna Dłoń
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 1,978
WWW

Odp: » Ulubione postaci

Cóż, na pierwszym miejscu znajduje się Szpadka, głównie za to, że jest zabawna, i za cytat "Łatwiej by się orientowało w tych lasach, gdyby nie było tu tyle drzew." (Jeźdźcy Smoków,  odc. Zębiróg w ogniu).
Na drugim miejscu jest Astrid. Lubię ją dlatego, że potrafi dowalić. xD
Następnie jest Czkawka. Dlaczego? Dlatego, że zamiast zabić bezbronne zwierzę, które złapał, wypuścił je. Dzięki niemu ludzie i smoki żyją w zgodzie.


377_by_lereeth-dag7mgi.gif

Offline

#4 2014-07-13 16:51

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-02-06
Liczba postów: 319
WWW

Odp: » Ulubione postaci

Ja cenię Czkawkę głównie za jego inteligencję i to jaki ma talent do wynajdywania różnych rzeczy.  Jest wikingiem, wszyscy chłopcy w jego wieku myślą tylko o tym by być silnym, potężnym, umieć sprać każdego. Czkawka jest kumaty i ma bardzo dobre serca, świetna postać. Lubię też Śledzika, który ma talent do opisywania smoków, interesuje się botaniką i wie, że więcej można zdziałać sposobem niż siłą.
Astrid jest dziewczyną, która wie czego chce i zna swoją wartość. Jest bardzo pewna siebie ale przemyśla swoje działania. Bardzo lubię też Pyskacza za jego genialne teksty!

Offline

#5 2014-07-14 15:52

Swahili
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-20
Liczba postów: 603
WWW

Odp: » Ulubione postaci

Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Czkawka. Uwielbiam jego teksty i to, że nie szuka nigdzie zaczepki, a woli problemy rozwiązywać bez użycia siły. Z głównych postaci lubię również Astrid i bliźniaków, zawsze potrafią wywołać uśmiech na mojej twarzy. Po oglądnięciu drugiej części jeszcze bardziej polubiłam Stoicka. Bardzo ciekawą postacią stała się dla mnie Valka, głównie przez swoje przywiązanie do smoków i znajomość ich obyczajów.
Nie wiem czy można tu również mówić o ulubionych smokach, ale bardzo polubiłam Alfę Valki. Zakochałam się w jego wyglądzie i w tym, jak troszczył się o smoki w Smoczym Sanktuarium. Szkoda tylko, że tak krótko widzieliśmy go na ekranie. ;-;


hydra_by_goldennove-d9lmufy.png

They all will know I bring
the joy of creation

Offline

#6 2014-07-14 18:46

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: » Ulubione postaci

Moją ulubioną postacią również jest Czkawka. M. in. za jego teksty oraz za to, że się wyróżniał spośród wikingów i jako jedyny nie myślał mięśniami, tylko głową i uczuciami.
Nie przepadam za to za Mieczykiem i Szpadką.
A jeśli chodzi o smoki, to moją ulubioną postacią jest oczywiście Szczerbatek.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#7 2014-07-22 11:58

Puffire
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-10-26
Liczba postów: 12

Odp: » Ulubione postaci

Szpadka i Czkawka. Nie umiem uzasadnić sympatii do nich ale od początku ich pokochałam  ^^


Fan TLK, my little pony (tjaaa brzmi głupio ale to jest odjazdowe), i Felixa, Neta i Niki oraz innych dzieł p.Kosika.  ;)  Możesz mówić do mnie Fire albo Pufka  :good: Pozdrawiam i ściskam!  :dusi:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman