Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2014-06-24 18:06

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Król lew na lodzie

Ostatnio przeszukując internety, natknąłem się na film, który mnie bardzo zainteresował. Film jest nagrany amatorską kamerą. Pokazuje fragmenty z występu na lodzie, w którym aktorzy/tancerze w kostiumach i przy ścieżce dźwiękowej odtwarzają Króla Lwa. Niestety, że cały występ jest długi, autor nagrania wyraźnie go skrócił, wycinając poszczególne fragmenty. Albo nie chciało mu się tego wszystkiego przesyłać na YT, albo nie chciało mu się wszystkiego filmować, albo na YT ma jeszcze limit do 15 minut.

LINK ---------> https://www.youtube.com/watch?v=y-kgYJ4u9fo

Muszę przyznać, że początkowo nie byłem na to pozytywnie nastawiony, ponieważ zawsze irytowały mnie tego typu występy. Jednak w miarę oglądania tego nagrania, moje nastawienie się zmieniało. Szczególnie spodobał mi się fragment z piosenką "Hakuna Matata", a fragment z "Miłość rośnie wokół nas" kompletnie mnie zachwycił.
Jestem pewny, że gdyby cały występ był "profesjonalnie" sfilmowany przez zawodowych operatorów, którzy wcześniej dokładnie dowiedzieli się, jak sfilmować poszczególne sceny, całość wyglądałaby o wiele lepiej. Ale no cóż.
Co do kostiumów. Najbardziej podoba mi się kostium dorosłego Simby, nie powiem czemu, po prostu mi się podoba. Za to Pumba to perfekcja. Podziwiam osoby, które w tym jednym kostiumie musiały nauczyć się całej choreografii i schematów zachowań.
Nawet jeśli całość niezbyt wam się spodoba, to warto zwrócić uwagę na to, ile pracy, czasu i wysiłku włożono w to, żeby całość powstała. :)

//Dodałem wielką literę i połączyłem wyrazy. ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-06-25 13:08)


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

#2 2014-08-12 22:53

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Król lew na lodzie

Występ moim zdaniem na wysokim poziomie, zwłaszcza że lubię oglądać takie "wygibasy" na lodzie : D Szkoda, że nie puścili tego w TV, nawet amerykańskiej, zawsze znajdzie się ktoś, kto wstawi do internetu.


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman