Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-10-03 07:19

Shaia
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-26
Liczba postów: 746

Zakochany Kundel 2: Przygoda Chapsa

Kontynuacja kultowego filmu Disneya: Zakochany Kundel. Akcja filmu toczy się parę lat po ślubie Trampa i Lady. Ich młodemu synowi - Chapsowi, nie podoba się życie salonowego pieska. Pewnego dnia szczeniak ubrudził cały dom przez co wylądował w budzie. Nagle zauważa grupę bawiących się dzikich psów i postanawia do nich dołączyć. W tym momencie poznaje suczkę Lili. Postanawia ją odnaleźć. Uciekł z domu. Jego rodzina desperacko chciała go znaleźć. Chaps po jakimś czasie znalazł psy. Nie łatwo jest jednak przystać do sfory bezdomnych psów. Musi wykonać parę zadań. W międzyczasie dowiaduje się o przeszłości swojego ojca, który niegdyś był przyjacielem Bustera - przywódcy sfory. Co wybierze Chaps? Rodzinę czy sforę?

Ostatnio edytowany przez Fantlk (2013-10-03 16:37)

Offline

#2 2013-10-12 17:33

Carissime
Pomocna Dłoń
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 1,978
WWW

Odp: Zakochany Kundel 2: Przygoda Chapsa

Całkiem fajny film, przyznam. Niedawno oglądałam, bo zarejestrowałam się na takiej stronie.


377_by_lereeth-dag7mgi.gif

Offline

#3 2014-06-12 15:57

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Zakochany Kundel 2: Przygoda Chapsa

Jeden z lepszych filmów Disneya. Wg mnie dorównuje pierwszej części, choć pierwsza jest nieco lepsza. Za to piosenki mi się bardzo podobają. Oraz dubbing, który wyszedł znakomicie. Szczególnie głos Chapsa i Trampa. Za to niezbyt podobał mi się głos Lili. Jak dla mnie trochę za poważny.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#4 2014-06-12 17:54

GoldenLion
[center][size=12][b][color=green]Moderator[/color]
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 6,103

Odp: Zakochany Kundel 2: Przygoda Chapsa

Całkiem ciekawa kontynuacja wspaniałego filmu. Myślę, że filmowcy spisali się na szóstkę. :D Bardzo fajna fabuła, piękne piosenki i śliczne kolorki.


,,Pamiętaj, kim jesteś'' - Ja zawsze będę pamiętała, że jestem złotym fanem TLK! <3
shining_lion_by_maroko13-d6iz6rk.png ~ Goldi by Maro

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman