Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-09-18 20:52

Samanva Blirit (Samanva Blirit )
Niebieski koteł zagłady
Lokalizacja: Gdzieś w innym świecie...
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 1,039
Autor/ka awatara: Ja
Mów mi: Sam, Sammy, Samvi
Partner/ka: Jestem wolna. ;P
Wiek postaci: Nastolatka
Cechy szczególne: MEGA puchata klatka piersiowa
Inne nicki: MartaMarthaPL | Samanva

Treningi łucznictwa w klubie "Bow in the Paw"

*Marta stanęła przed wejściem do klubu łuczniczego "Bow in the Paw". W łapie trzymała swój łuk, kołczan z dziesięcioma strzałami oraz skórzane ochraniacze na palce, pierś i przedramię. Weszła do budynku klubu i, jak zwykle, nie zastała nikogo, prócz instruktora. Do spotkania zostały dwie minuty, a z członków nie było nikogo oprócz niej samej. Westchnęła, po czym zapytała instruktora: *
- Jak pan myśli, czemu od tygodnia nie przychodzą?
-Nie mam pojęcia. Było was całkiem sporo, nie możliwe, że się wszyscy pochorowali. Ale żeby wszyscy naraz zrezygnowali...? Tak czy siak, zapłacili za dwa miesiące i  jak nie przychodzą, to ich strata, niestety.
- Hwmp... To... ja pójdę wyjąć i rozstawić tarcze... Mam nadzieję, że jednak ktoś wpadnie, bo samej to tak... niezbyt fajnie. *Powiedziała, po czym zniknęła na zapleczu.*

Ostatnio edytowany przez Nit (2013-10-08 21:37)

Offline

#2 2014-04-30 13:28

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Treningi łucznictwa w klubie "Bow in the Paw"

/Piszę z nadzieję, że może ktoś jeszcze się zainteresuje./

/po dłuższej chwili od posta Marty: /
*Z braku chęci uprawiania bardziej wyczerpujących sportów, a z chęci niezgnuśnienia w domu postanowiła spróbować strzelania z łuku. Zawitała więc do najbliższego klubu w mieście...*
Dzień dooobry...! *Rozgląda się po pustym budynku klubu szukając kogokolwiek u kogo można się zapisać na zajęcia. z drugiej strony za przeszkloną ścianą dostrzegła na 2 rozmawiające postaci, wyszła więc na dziedziniec za budynkiem. Słońce grzało porządnie.*
Dźńdobry... Czy... Ja chciałabym się zapisać na treningi. Gdzie to zrobić i czy muszę mieć własny sprzęt?

/Jeśli Marty nie ma to niech ktokolwiek odpowie za pana trenera. :good: /

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman