Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Stado Lwiej Ziemii w trybie awaryjnym. Prace nad przywróceniem forum do stanu używalności trwają. Administracja SLZ

#121 2016-03-17 20:38

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,524

Odp: Co teraz czytacie?

A ja polecam serię TUNELE. Posiadam... myślałam, że posiadam wszystkie części. xD Właśnie znalazłszy poniższy obrazek:
tunele.jpg
...dowiedziałam się, że jest jeszcze jedna książka. Nie mam tej na środku, po polsku powinna być podpisana "Finał".

Wzięłam się za czytanie, bo dostałam Spiralę w roku premiery (2011), a nigdy jej nie ruszyłam.
Przyznam że po czwartej części historia zaczęła nieco męczyć z uwagi na absolutny brak info - kiedy to się skończy, ale cieszę się, widząc, że jeszcze 2 nieznane tomy przede mną oraz, że to już wszystko.

Polecam jako lekturę na wakacje. :)

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#122 2016-03-17 20:47

Athastan
Moderator
Data rejestracji: 2015-03-18
Liczba postów: 267

Ja wczytuje się w ,,Lód" Jacka Dukaja - polecam wszystkim wielbicielom fantastyki z dużą dawką wyobraźni. Książka dla maniaków - 1050 stron A4.

,,Za odwagę trzeba płacić, strach jest za darmo"
,,Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko w tedy uda nam się pojąć jak wielkim cudem jest życie"
,,Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego"-
-gen.Robert Baden-Powell

#123 2016-03-22 18:25

Madame Carotte
Weteran
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 2,169

U mnie książka- poradnik: Dlaczego mój kot to robi? Bardzo ciekawie napisana, zawiera sporo informacji, do tego ma ładne ilustracje, jak na poradnik ofkors :D

#124 2016-03-22 19:01

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-08-07
Liczba postów: 134

Przeczytałam "Tunele" bardzo dawno temu i generalnie mi się podobało. Wtedy ta seria dopiero wchodziła i nie było kolejnych części. Musiałabym kiedyś ogarnąć, w jakiej bibliotece są. Nie lubię kupować książek. :P

sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

#125 2016-03-23 23:22

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,524

Też czytałam ją kiedy wychodziła, tyle że w roku w którym wyszła Sprirala to zostawiłam serię i nawet najnowszej wtedy książki nie przeczytałam. Tak sobie leżała tych parę lat. xD

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#126 2016-04-21 16:28

Destiny
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-07
Liczba postów: 22

"Kochani, dlaczego się poddaliście?" Gayle Forman. Zbiór listów do znanych osób, które już nie żyją. Pisze je dziewczyna, której siostra umarła przedwcześnie. Poprzez pisanie próbuje poradzić sobie z problemami z którymi się zmaga w życiu codziennym :)

You think you know people and then they surprise you ~Alison

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman