Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-06-01 17:50

Roxi Muto
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2013-05-27
Liczba postów: 68
WWW

YuGiOh

Dosyc stara bajka, ktora glownie leci teraz na niemieckich kanalach. Na pewno obila wam sie juz o uszy.     Najwiekszy moral jaki wyciagmelam ogolem z calego YGO to to, ze przyjazn przetrwa wszystko.


"Przyjaciel twój rękę poda Ci,pomoże gdy miewasz gorsze dni"~Twilight Sparkle
2742630296_1.gifYuGiOh.jpgyamiyugi012.jpg
Kocham MLP-FIM i Yu-Gi-Oh!  :good:
[you] pamiętaj! Lwia Rainbow Dash zawsze cię namierzy :chytry:

Offline

#2 2013-06-02 09:33

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: YuGiOh

Oglądałam kiedyś z doskoku. Nie pamiętam dokładnie o co w tym chodziło, ale podobała mi się kreska i sposób rysowania postaci.

Offline

#3 2013-06-02 10:47

Roxi Muto
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2013-05-27
Liczba postów: 68
WWW

Odp: YuGiOh

Chodzi o to, ze przyjazn przetrwa wszystko.Ale glownie chodzilo o walki kartami, zwanymi walkami potworow.Jak bede na kompie, to dodam recenzje ;)

Ostatnio edytowany przez Astrit (2013-06-02 10:49)


"Przyjaciel twój rękę poda Ci,pomoże gdy miewasz gorsze dni"~Twilight Sparkle
2742630296_1.gifYuGiOh.jpgyamiyugi012.jpg
Kocham MLP-FIM i Yu-Gi-Oh!  :good:
[you] pamiętaj! Lwia Rainbow Dash zawsze cię namierzy :chytry:

Offline

#4 2013-06-03 17:47

Roxi Muto
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2013-05-27
Liczba postów: 68
WWW

Odp: YuGiOh

Dobra, teraz ta obiecana recenzja:

5000 lat temu faraon Atem wymazał swoją pamięć do pokonania zła. Zachował swoją duszę w Milenijnej układance, którą potem chłopiec imieniem Yugi otrzymał od swojego dziadka Salomona. Po włożeniu na szyję owej układanki mógł przejąć nad nim kontrolę Yami Yugi (faraon Atem). Yami był surowym i bezlitosnym faraonem, ale po zaprzyjaźnieniu się z Yugim i jego kumplami zmienił swoje zachowanie. Jego deck składa się m. in z 3 kart egipskich bogów,karty mrocznej czarodziejki i mrocznego czarodzieja. Więcej na ten temat nie wiadomo. Jego największym wrogiem jako faraon jest Yami Bakura- jego kuzyn,który miał zostać faraonem zamiast niego. Wracając do Yugiego pewnego dnia w szkole Joey wraz z Tristanem kradnie mu część milenijnej układanki, którą Yugi próbował składać na przerwie i wrzucają mu ją do wody. Jednak potem wyciągają część ale chcą ukraść całe pudło. Powstrzymuje ich Tea- szkolna koleżanka, która zakochała się w Yugim ale jej uczucia pozostały przy Yamim, których nie zdradziła nigdy. W końcu Joey i Tristan kończą z kradzieżą rzeczy i przyłączają się do paczki Yugiego. Ten jednak musi staczać różne walki z wrogami takimi jak : Seto Kaiba, Pegazus, oraz wieloma innymi. Pewnego dnia podczas podruży statkiem do zamku Pegazusa mały dzieciak w okularach (zapomniałam imienia) prosi Yugiego o pokazanie mu exodii, którą natychmiast wyrzuca za burtę. Chłopak jest przerażony, ale styuację ratuje Joey- rzuca się do wody i prubuje wyciągnąć karty. Prawie mu się to udaje, ale fala wciąga go pod wodę. Yugi wskakuje za nim do wody i wyciąga Joeya z pod wody. Ratują ich jednak Tea i Tristan. Joey chce zdobyć za wszelką cenę pieniądze dla swojej młodszej, chorej na ślepotę siostrze w której podkochuje się Tristan. Kiedy Joey idzie w głąb lasu po swój portwel, napada go i porywa spółka Amerykanina. W grocie Joey stacza walkę na karty z mózgożernym chłopakiem. Paczka Yugiego postanawia go odnaleźć, lecz znajdują tylko portfel ze zdjęciem jego młodszej siostry. Dołącza do nich Bakura- kolega z klasy. Kiedy wchodzą do jaskini Bakura zauważa 2 wielkie trumny,które jego zdaniem przydadzą się po zabiciu Joeya za jego długie szukanie. Anime kończy się na tym,żę wszelkie zło zostaje zabite,Yami włąda Egiptem ale i pozostaje w kontakcie ze swoją nową paczką.
;P


"Przyjaciel twój rękę poda Ci,pomoże gdy miewasz gorsze dni"~Twilight Sparkle
2742630296_1.gifYuGiOh.jpgyamiyugi012.jpg
Kocham MLP-FIM i Yu-Gi-Oh!  :good:
[you] pamiętaj! Lwia Rainbow Dash zawsze cię namierzy :chytry:

Offline

#5 2013-12-08 22:43

Pharao
Użytkownik
Lokalizacja: Millenis
Data rejestracji: 2013-12-06
Liczba postów: 81
WWW

Odp: YuGiOh

Ja nadal to oglądam, pamiętam i kocham ^^ Pod choinkę kupuję film YGO Ostateczne starcie i karty :D A moje szkolne zeszyty są pełne rysków xD


Vote Mal for president.Cause you know what's best...
tumblr_mvrwp7JrrI1r5inwuo7_r1_250.giftumblr_mvrwp7JrrI1r5inwuo5_r1_250.gif11009429.png

Offline

#6 2014-05-17 01:41

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: YuGiOh

Był czas że naprawdę się tym jarałam, choć nie obejrzałam ani jednego odcinka anime. XD Pół roku temu zdarzyło mi się obejrzeć jakiś film, a tak to tylko podobało mi się granie kartami. Ktoś ma jakieś?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#7 2014-05-18 14:32

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: YuGiOh

A wiecie, ostatnio w Czytelni Manga widziałam kilka numerów Mangazynu, Kawaii itd, w których były artykuły o Yu-Gi-Oh i aż mi się szczenięce lata przypomniały >D

Offline

#8 2014-09-06 22:35

Torrez
Użytkownik
Lokalizacja: Suwałki
Data rejestracji: 2014-09-03
Liczba postów: 45

Odp: YuGiOh

Moje ulubione anime zaraz po Król Szamanów i Full Metal Alchemist.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman