Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2013-05-03 17:33

Niva
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-02-16
Liczba postów: 62

Ostre brzmienie

Temat dla fanów cięższej muzyki, dla wszystkich rockmanów i metali. Zapraszam do dykusji na temat ubiorów, muzyki, glanów i wszystkiego z naszego małego świata :3


Av-kolega.

Nie wiem czy to widzisz, może przejrzeć czas, czas zakończyć spektakl, ten co połączył nas. Ty schodzisz ze sceny, ja w następnej gram. Nigdzie dalej nie pójdziemy, bo umierasz SAM.~Dziecictwo Skazy.

Offline

#2 2013-07-01 13:12

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: Ostre brzmienie

Temat od dawna pusty to ja zaspamuje trochę, obiór owszem jak to metal + koszulki fandomowe (MLP), a muza żadne popłuczyny jak Ironsi tylko DeathMetal oraz klasyka Heavy Metalu jak BlackSabbath, Ozzy, Dio, Judasi, Accept czy Doro@Warlock   :diabelek: Na pewno mogę polecić każdemu kAt'a(polski zespół z Katowic, Black/Heavy) oraz Death (Slayer dobry jest ale to "Death" miażdży, Thrash/Death).

Offline

#3 2013-08-10 19:56

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Ostre brzmienie

Ostre brzmienie to nieodłączny element mojego życia :D od małego w domu huczał punk i rock n roll. Obecnie nic się nie zmieniło :D
Jeśli chodzi o glany - ja ich nie noszę, nie podobają mi się, ciężkie są :/ wiele metali wstydzi się braku glanów w swojej garderobie, ale tak naprawdę żeby być metalem nie trzeba mieć glanów, nie trzeba też się afiszować, wystarczy być związanym z tą muzyką.

Mam martensy :3


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#4 2013-08-17 16:17

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Odp: Ostre brzmienie

Vita napisał/a:

wiele metali wstydzi się braku glanów w swojej garderobie, ale tak naprawdę żeby być metalem nie trzeba mieć glanów, nie trzeba też się afiszować, wystarczy być związanym z tą muzyką.

I to mi się podoba *like* Metal to stan umysłu, liczą się wypady ze znajomymi na potrzepanie kudłami... /czy zrobienie ogniska z pobliskiego kościoła :D nie żarcik taki :)

// Zwracaj większą uwagę na przecinki i pisownię. ~Carotte//

Ostatnio edytowany przez Madame (1970-01-01 02:00)

Offline

#5 2014-06-10 15:52

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Ostre brzmienie

Mi się z zespołów tworzących w tych gatunkach to najbardziej podoba Nightwish. Ale ten z pierwszą wokalistką.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#6 2014-06-10 20:14

MrLion
Weteran
Data rejestracji: 2014-03-21
Liczba postów: 1,166
WWW

Odp: Ostre brzmienie

FireLion napisał/a:

Mi się z zespołów tworzących w tych gatunkach to najbardziej podoba Nightwish. Ale ten z pierwszą wokalistką.

Nooo Tarja była świetna.
Ja uwielbiam również Sabaton, ostatnio spodobał mi się Amon Amarth.
Jak byłem mały, to bracia ciągle puszczali zespół metalowy Summoning i jakoś tak mi to zostało :D Oni zawsze słuchali metalu, więc "przejąłem tradycję" :D

Ostatnio edytowany przez MrLion (2014-08-18 00:42)


We Are One!   X

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman